Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

hobbit72, Srebrna Gora - Gory Sowie :) nie wierzysz, ze Subaru pod gore nie chce jechac, wysiadasz z samochodu, pod sniegiem jest lod, chrup... i 6 m-cy L4, 8 w gipsie, 14 miesiecy leczenia i noga nieco krotsza... ot calosc tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrna Gora - Gory Sowie

 

Jak mieszkalem w Walbrzychu do "Patelni" mialem 20 km wiec temat znam :) Najpierw FSO 125p pozniej Civic i nie raz nie dalo sie podjechac na "Przygodna kope" tak to sie chyba nazywa... W kazdym razie parking na Przeleczy Walimskiej... Nie mowiac juz o tabliczkach (co tam - wielkich tablicach) droga nie utrzymywana w okresie od do m in rowniez (z tego co pamietam) przez Przelecz Jugowska (Ludwikowice - Kamionki) chociaz tu moge sie mylic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie nieudolność ludzi odpowiadających za stan drogi na moim osiedlu. Przez kilka ładnych miesięcy w jezdzni była wielka dziura, wręcz krater. Tydzień temu zobaczyłem, że dziura została zacementowana. Wystarczyło kilka dni i dziura wróciła do swojego pierwotnego stanu. :roll: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śnieg, śnieg, śnieg, na całej połaci śnieg.... :evil:

 

Kropek a ty co?! Śnieg to nieteges? To zazwyczaj teges!

PZDR!

 

ja nie przepadam za zimą i dlatego... :twisted:

 

No i chcąc, nie chcąc kolega Kropek sieknął nam 100-kę w tym wątku :!: :!: :!:

Chłopie nie wiem czym jeździsz ale w ramach jubileuszu - oddajesz,

bo właśnie dostałeś nowiutką Imprezę MY08 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli wiesz co to Tresor Berlin

 

mam ponad 50plyt z tej wytworni, oraz wszystkie epki na kompie

 

czyli jestem juz calkowicie stracony :cry:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

 

 

edit: przy okazji dyskusji o tresorze- dla zainteresowanych 15 grudnia gram impreze w sfinksie w sopocie wraz z Dj Mack'iem, ktory jest szefem bookingow tresora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano właśnie, nawiązując do techno (szeroko rozumianego), nietegesem jest to, że moja kochana łajf nie potrafi zrozumieć moich fascynacji i od lat muszę chodzić na imprezki sam :(

 

PS: dobrze że tiwi T... pokazała tylko letkie techno, bo mnie sąsiedzi spaliliby na stosie po odgłosach breakcore - i ten brak tolerancji też jest nieteges :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: przy okazji dyskusji o tresorze- dla zainteresowanych 12 grudnia gram impreze w sfinksie w sopocie wraz z Dj Mack'iem, ktory jest szefem bookingow tresora

 

Hmmmmmmmm... To może ja bym zajrzał do 3miasta w końcu :mrgreen: Napisz coś więcej o tej imprezce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...