Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, antikos napisał:

Pamiątka z wakacji z Toskanii, 6 mandatów, każdy po 196 euro, wszystkie w Włoch, każdy z terminem płatności 5 dni. Ale sąsiad co jechał przed nami - spokojnie tutaj jest ograniczenie do 110.. było ale do 90.... 

Czy sąsiad też ma taką pamiątkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, QbaqBA napisał:

 

Po jakim czasie przyszły?

mandaty są z 24 lipca, wszystkie z jednego dnia i z jednej drogi. Jak jechałem do Pizy, 3 w jedną stronę 3 jak wracałem, różnią się tylko godzinami. Pierwszy jest z 6:25 ostatni z 18. 

Edytowane przez antikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, antikos napisał:

Jeszcze nie dostał, zakładam że mi wysłali bo mam samochód firmowy a on prywatny.

Co masz na myśli? Jeżeli nie masz oklejonego auta to po samej tablicy rejestracyjnej ciężko stwierdzić czy auto firmowe czy prywatne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, pumex1 napisał:

Na Subariadzie West przyszły mandaty nam z Niemiec - po ok. 20 EUR za przekroczenie o 3-7 km/h. 4/5 trafione. Tam nie ma naszego +10% tolerancji ;)

 

Zależy czy w niezabudowanym, czy w mieście, bo ta druga opcja jest znacznie bardziej rygorystycznie przestrzegana... 

Edytowane przez Dottoree
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NonPhixion napisał:

Raczej to nie ma znaczenia. Dostałeś jakieś dodatkowe koszty od leasingodawcy? Zazwyczaj sobie doliczają jakąś kwotę.

ogólnie przyszła jakaś mega kumulacja, i to w jednym czasie co jest mega dziwne. Ale jak pech to pech. Do tego doszedł mandat z Wiednia (standard) 45 euro i dwa mandaty na trasie na Gdańsk ale to jakieś śmieszne kwoty. Dodam że od lat nie dostałem mandatu, staram się jeździć ostrożnie i bezpiecznie, a tak teraz przyszło mi w październiku w sumie 9 mandatów...bez komentarza 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, antikos napisał:

ogólnie przyszła jakaś mega kumulacja, i to w jednym czasie co jest mega dziwne. Ale jak pech to pech. Do tego doszedł mandat z Wiednia (standard) 45 euro i dwa mandaty na trasie na Gdańsk ale to jakieś śmieszne kwoty. Dodam że od lat nie dostałem mandatu, staram się jeździć ostrożnie i bezpiecznie, a tak teraz przyszło mi w październiku w sumie 9 mandatów...bez komentarza 

Podliczając wszystko jesteś grubo w plecy :-/ Fajne wakacje dla dwóch osób już można by było za to kupić samolotem czyli bez mandatów :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pumex1 napisał:

Na Subariadzie West przyszły mandaty nam z Niemiec - po ok. 20 EUR za przekroczenie o 3-7 km/h. 4/5 trafione. Tam nie ma naszego +10% tolerancji ;)

 

Pamiętam, ale farta to chyba Ty miałeś? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...