Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

moje subaru po zakupie pechowych opon (chinole :( )

Oberek przy ok 50km/h ,jadąc pod lekka górkę,po ok.100m od ruszenia :(

do kupienia: własciwe opony

do zrobienia: łozysko,znaleźć felgę ,zbiezność...ech :(

 

Dobrze,że na chodniku nikogo nie było :(

post-7758-0-14283800-1373553117_thumb.jpg

post-7758-0-27674700-1373553123_thumb.jpg

post-7758-0-47981000-1373553128_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje subaru po zakupie pechowych opon (chinole :( )

Oberek przy ok 50km/h ,jadąc pod lekka górkę,po ok.100m od ruszenia :(

do kupienia: własciwe opony

do zrobienia: łozysko,znaleźć felgę ,zbiezność...ech :(

 

Dobrze,że na chodniku nikogo nie było :(

A miałeś być dzisiaj w Mysłowicach....Lepiej nie myśleć, gdyby cię te opony zawiodły przy większej prędkości na trasie. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje subaru po zakupie pechowych opon (chinole :( )

Oberek przy ok 50km/h ,jadąc pod lekka górkę,po ok.100m od ruszenia :(

do kupienia: własciwe opony

do zrobienia: łozysko,znaleźć felgę ,zbiezność...ech :(

 

Dobrze,że na chodniku nikogo nie było :(

A miałeś być dzisiaj w Mysłowicach....Lepiej nie myśleć, gdyby cię te opony zawiodły przy większej prędkości na trasie. :cry:

 

po południu wymieniłem,wyczochrałem auto,zatankowałem i...po 22:00 koleżanka zadzwoniła,że jedzie z mężem.

Gdybym się dowiedział o tym,że chinole nie trzymają na autostradzie w deszczu zmieniając pas...kuźwa,masakra :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za produkcję/dystrybucję takich opon należy wieszać za jaja

 

a za kupowanie ich jaka kara :rolleyes::evil2:

 

 

@@hemi112, zostaw te opony na lotnisko !!

 

Pozdrawiam Cię i uszy do góry !!!

Edytowane przez Michał R.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nietegesem jest fakt że jakies 2 tygodnie temu okradli moich rodziców - z ogrodu zwędzili zestaw mebli ogrodowych (metalowo drewniane ciężkie cholerstwo)

nietegesem jest że policja w 2 tygodnie umorzyła sprawę mimo, że w okolicy są co najmniej 2 miejsca z monitoringiem więc nie wierzę, że nie nagrał się jakiś dostawczak powiedzmy 3-5 rano (na piechtę nie wytargali raczej zestawu bo to łącznie dobre 100-120kg)

nietegesem jest, że ubezpieczalnia wykręca się od wypłaty ubezpieczenia bo skoro nie zdemolowali zamku w bramce to nie było włamania (prawdopodobnie weszli i wynieśli fanty przez płot)

nietegesem jest że w Polsce nie wolno mieć zasieków i pola minowego na własnej posesji bo jedynie to by pomogło walczyć ze skórwysyństwem szerzącym się w tym kraju (sorry ale nie będę tu cenzurował bo to chyba jedyne określenie stanu rzeczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nietegesem jest że w Polsce nie wolno mieć zasieków i pola minowego

 

ale możesz mieć na gorze muru szkło - taki psikus.

 

Mi prokuratura przysłała pismo o wszczęciu śledztwa w sprawie wtargnięcia (bo nie zniszczyli drzwi) i kradzieży w budynku w budowie a 3 dni później dostałem pismo o umorzeniu w związku z niewykryciem sprawców :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nietegesem jest że w Polsce nie wolno mieć zasieków i pola minowego

 

ale możesz mieć na gorze muru szkło - taki psikus.

 

Mi prokuratura przysłała pismo o wszczęciu śledztwa w sprawie wtargnięcia (bo nie zniszczyli drzwi) i kradzieży w budynku w budowie a 3 dni później dostałem pismo o umorzeniu w związku z niewykryciem sprawców :D

 

ale efektywność! nic tylko pozazdrościć! :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mi prokuratura przysłała pismo o wszczęciu śledztwa w sprawie wtargnięcia (bo nie zniszczyli drzwi) i kradzieży w budynku w budowie a 3 dni później dostałem pismo o umorzeniu w związku z niewykryciem sprawców :D

Bo nasza policja bardzo szybka w niewykrywaniu sprawców jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO więcej - jakieś 2 miesiące temu (włamanie miałem w lipcu zeszłego roku) capnęli jakiegoś włamywacza więc bylem na okazaniu fantow. Nic mojego - sam szmelc. Typowy drobnicowiec robiący chyba działki - stare wiertarki, grabie etc.

Po 2 tygodniach dostałem pismo z prokuratury, że jako poszkodowany przez tego gościa i niewykrytego sprawcę informują mnie o prowadzonej sprawie przeciw temu włamywaczowi i o umorzeniu śledztwa wobec tego drugiego niewykrytego.

 

Szkopuł w tym, że w pismo było adresowane do wszystkich poszkodowanych wraz z opisami szkody każdego z nich. Były tam obrobione działki i piwnice ze starych rowerów i wiertarek ale były i wyczyszczone całe domy z mebli, obrazów, piecy CO, grzejników, wkładów kominkowych etc - brali wszystko. Kwota największej szkody była szacowana na ponad 180k pln a dwie kolejne w granicach 90-100k.

nie trzeba być Fajbusiewiczem żeby załąpać, ze to nie ci sami sprawcy ale widać dobra okazja się trafiła na poprawienie statystyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo włamów.... :evil:

 

dzisiaj w nocy mnie obrobili :evil: , gdy ja, moja i jej córka spaliśmy na piętrze... :blink:

 

ktoś wszedł do chaty, zabrał router z kablem, :blink: torebke mojej z telefonem służbowym, dokumentami i portfelem :toobad: i klucze z chaty wraz z moimi od subaru :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

przyjechał oficer z Gardy, spisał zeznania i wsjo.. jak cos sie dowiedza to sie odezwą... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

straty niewielkie, dobrze, ze nikomu nic sie nie stało... zamki w drzwiach juz sa pozmieniane, pracuje wlasnie nad zmiana stacyjki i reszty zamków w subaru (mam jeszcze jedno takie)

...

 

ale sama swiadomość, ze ktos był w domu w którym mieszkasz podczas gdy spisz Ty i Twoja rodzina doprowadza mnie do furii :evil: :evil: :angry: :angry:

zapytałem gliniarza co zrobic jak wróci, bo ma klucze z domu? odpowiedział "get the shotgun and shoot them all" co jasno dało mi do zrozumienia, ze tutejsza policja ma wywalone po całości... (az chce sie klnąć) :angry: :angry:

 

rozmawiałem z sąsiadami, wszyscy spali... ale teraz sa juz pod alarmowani... włączył mi sie "killing mode" :angry::evil:

 

kamera z auta ustawiona juz w oknie i nagrywa.... :angry:

 

przez pare dni bede spał w salonie z pałą obok łózka i bede czekał... :angry:

 

a najbardziej boli ta bezradność.. stało sie coś, straciles mienie i nic na to nie mozesz poradzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoredy wszedl/weszli? wszystko bylo pozamykane?

przez drzwi wejsciowe. tutaj jest tylko jeden zamek w drzwiach, nie ma zasów i łańcuchów.. ktoś musiał miec wytrych....

 

oczywiście, ze wszystko było pozamykane.. a Ty nie zamykasz drzwi wyjściowych na klucz przed spaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...