Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Ten początek roku jest masakryczny

 

wiem coś o tym, ale nie będę pisał...

 

 

tydzień temu zostawiła mnie ta Jedyna

 

 

teraz to mnie rozbawiłeś :mrgreen: Ciesz się chłopie i pamiętaj, że jak facet się sparzy na gorącej kobiecie to później dmucha zimne :mrgreen:

 

 

Kolega już się nie męczy

dokładnie tak :!: On już ma luz, cierpią tylko Ci, którzy zostali...

 

-- 22 sty 2012, o 20:24 --

 

Kogut, jesteś kogut, to pukaj nowe kury, a nie rozczulaj się nad starą... :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły mrozy i pojawił się charakterystyczny zapaszek benzyny. Oczywiście cóż innego jak nie opaska na przewodzie paliwowym. Akurat teraz kiedy intensywnie użytkuję auto i jestem zarobiony. Mam nadzieję, że Mr Zbyszek upchnie mnie gdzieś w poniedziałek :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakupno - dokladnie o tym samym rano pomyslalem, ale juz nie mialem czasu latac z kablami, raz ledwo ledwo zakrecil i koniec :) chyba jednak bedzie trzebalo pomyslec o nowym aku, a juz myslalem ze moze sie uda przetrwac zime na nim.

 

edit:

 

na szczescie tylko aku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

haha:) :mrgreen:

 

aa zapomniałem o kolejnym nietegesie... przy całej tej akcji z aku, chcąc otworzyć bagażnik, żeby wyciągnąć kable, dźwigienka się ułamała :| i dodatkowo bagażnik dalej zamknięty, chyba linka nie wytrzymała, albo się poluzowała, bo ciągnę i ciągnę i nic :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciema sciemą, ale zamordowane to ono nie zostalo...

morderstwo to (przynajmniej tak sie spotyka w doktrynie) kwalifikowane zabójstwo, czyli ze szczegolnym okrucieństwem, z użyciem materiałów wybuchowych etc

tak czy siak straszna historia :cry: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komendant policji tak powiedział Rutkowskiemu, no ale to pewnie nie jest ostateczne...

 

 

Nie mieści mi się to w głowie... to dziecko tam leżało tyle dni, a ona płakała do kamery, żeby jej porywacz dziecko oddał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...