Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

żona miała kumulacje przedświąteczną - najpierw szyba (tegeso-nieteges) a potem utopiła iPhona i tu juz koniec i kropka. Niby działa ale tylko na zasilaczu (bateria pewnie padłą) ale nie łapie sieci, reszta funkcji działa. Serwis zaproponował nowy z gwarancją za 1050pln więc chyba będzie sie trzeba przyzwyczaic do Nokii na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy doszło do transferu. Rano wsadziłem nową kartę do mojego telefonu i ..... komunikat "brak karty SIM". Wsadzam inną z Orange i to samo. Telefon oczywiście bez simlocka. No to super. Ściagnięcie go ze Stanòw kosztowało mnie trochę trudu. Dzwonię na infolinie i odbiera kobieta.... :( . Przedstawiłem problem i zapytałem, czy mają Sim'y z innym profilem elektrycznym....co panią lekko zatkało. :) Usłyszałem muzyczkę i po dłuższej chwili pani skierowała mnie do salonu i tam sprawdzanie różnych kart. Przy okazji, tak na wszelki wypadek, zapytałem, czy na koncie mam darmowe połączenia firmowe, bezpłatny pakiet danych i SMS. Takie miałem zapisy ustalone w umowie podpisanej z przedstawicielem. No i.... okazało się, że nic nie ma uruchomionego. Wyobrażam sobie rachunek za telefon, gdyby wszyscy w mojej firmie serfowali beztrosko po internecie w przeświadczeniu, że korzystają z pakietu danych.... W salonie trafiłem na człowieka, ktory pierwszy raz spotkał się z problemem dot. kart SIM, ale wkońcu udało się dobrać kartę, ktorą wykrył telefon. Zadowolony wróciłem do firmy i......zasięg dramat. Sygnał jest i znika. Nie ma możliwości swobodnej rozmowy. Przed podpisaniem umowy sprawdzałem sygnał i był w miarę silny. Niestety nie przetestowałem jego stabilności. Zamówiłem repeater i mam nadzieję, że sytuacja się zmieni. Przynajmniej w biurach. Po powrocie do domu również rozczarowanie. Sygnał bardzo niestabilny.

 

Acha. Pierwsza faktura, jaką otrzymałem z Orange za aparaty była wystawiona na firmę , ktòrą miałem z 10 lat temu i miałem telefon w Idea. NIP się zgadzał, no to po co sprawdzać inne dane firmy :)

 

Mam nadzieję, że w innych miejscach Orange będzie działał lepiej i to zamieszanie to tylko jednorazowa wpadka. Pociesza mnie to, że Orange z Tmobilem podpisali już umowę o wspòlnych nadajnikach i stopniowo temat braku pokrycia będzie zanikał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mały nieteges... ale wkurzajacy:

 

Zamówiłem dla grupy fotograficznej (Fabryka Fotografii), którą prowadzę kubki z logo FF.

W styczniu mamy roczek... niestety z 25, które zamówiłem 3 są w stanie nieropoznawalnym :) a 3 z uszczerbkiem na zdrowiu.

 

Teraz zamiast robić to co ważne, dzwonie i zgłaszam reklamacje.... strata czasu.

 

kubki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mały nieteges... ale wkurzajacy:

 

Zamówiłem dla grupy fotograficznej (Fabryka Fotografii), którą prowadzę kubki z logo FF.

W styczniu mamy roczek... niestety z 25, które zamówiłem 3 są w stanie nieropoznawalnym :) a 3 z uszczerbkiem na zdrowiu.

 

Teraz zamiast robić to co ważne, dzwonie i zgłaszam reklamacje.... strata czasu.

 

[ http://www.stefanolszak.pl/forum/kubki.jpg ]

 

Dokup po tubce kropelki i podaruj wybrańcom jako ekskluzywne puzzle 3D :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mały nieteges... ale wkurzajacy:

 

Zamówiłem dla grupy fotograficznej (Fabryka Fotografii), którą prowadzę kubki z logo FF.

W styczniu mamy roczek... niestety z 25, które zamówiłem 3 są w stanie nieropoznawalnym :) a 3 z uszczerbkiem na zdrowiu.

 

Teraz zamiast robić to co ważne, dzwonie i zgłaszam reklamacje.... strata czasu.

 

[ http://www.stefanolszak.pl/forum/kubki.jpg ]

 

Dokup po tubce kropelki i podaruj wybrańcom jako ekskluzywne puzzle 3D :mrgreen:

 

WOW :shock: to jest myśl.... byle nie przeciekały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem fotkę ze straży gminnej Człuchów.

Wycieczka do Rallylandu się kłania.

 

Przekroczenie o 12 km / h. 62 na 50.

Zero tolerancji.

 

100 zł + 2 pkt.

Ja dostalem od nich foteczke tydzien temu ...

65/50 - przekroczenie o 15 km/h .

Oferta - 100 PLN + 2 pkt.

Ale ja za skarby swiata nie wiem kto kierowal - fotka "od tylca"

Wypelnilem na druczku czesc III i zdecydowalem sie przyjac 200 pln bez punktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja dzisiaj usłyszałam, żeby najlepiej takiej korespondencji nie odbierać... po roku się przedawnia wykroczenie :wink:

Podstepnie przyslali na adres rodzicow, a oni grzecznie wszystko odbieraja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę za takie zdjęcie pińcet zapłacić... dobrze, że mam kłopoty z pamięcią, bo 10 punktów w programie lojalnościowym zaproponowali dodatkowo, gdybym wskazała kierującego :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę za takie zdjęcie pińcet zapłacić... dobrze, że mam kłopoty z pamięcią, bo 10 punktów w programie lojalnościowym zaproponowali dodatkowo, gdybym wskazała kierującego :roll: :mrgreen:

A bylo to gnac jak szalona ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę za takie zdjęcie pińcet zapłacić... dobrze, że mam kłopoty z pamięcią, bo 10 punktów w programie lojalnościowym zaproponowali dodatkowo, gdybym wskazała kierującego :roll: :mrgreen:

A bylo to gnac jak szalona ? :mrgreen:

 

A żebym to ja pamiętała :roll: kto tak gnał :oops: .... jak szalona :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wraca człowiek z imprezy taksówką, taksiarz wjeżdża na skrzyżownie na zielonym i skręca w lewo, i nagle JEB dostaje w prawą stronę strzał od beżowego pirata bez polskiego prawa jazdy. na prawym (oczywiście zapięty w pasy. co jednak przy uderzeniu bocznym i tak nie chroni głowy - hans by się przydał) siedzę ja :? :|

 

policja nie ma przy sobie alkomatu, nie rozumie po angielsku, beżowy się nie przyznaje do winy, na szczęście dla mnie karetka przyjechała w miarę i mnie przebadała i spisała jako uczestnika zdarzenia, jakby coś mi się pogorszyło .. powinno być ok ale ból głowy wciąż mam.

 

do dziś - jeszcze nie kończyłem imprezy o 6 rano na komisariacie.

 

pechowe zakończenie roku :| :? oby mi żadne bóle nagle nie wyszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...