Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

nieteges jest taki, że mój kolega idąc nocą z żoną i koleżanką jedną z główniejszych ulic w moim mieście został napadnięty przez 2 wyrostów z... szablą.

W trakcie szamotaniny (bronił życia swojego i dwóch towarzyszących mu kobiet) pechowo napastnik nadział się na swoją szable... na szczęście rana nie była zbyt głęboka przez co koleś trafił tylko na klika dni do szpitala (wyszedł po 4 dniach). W tej chwili kolega ma postawiony zarzut rozboju i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu !!! Został aresztowany i jak bandyta przetransportowany przez policje do aresztu na 48 h (sam wezwał policje po napadzie). Grozi mu do 10 lat więzienia !!! Co za pojebany kraj ! Najlepiej dać się zabić, albo jak Lepper od razu powiesić się w samoobronie ! BRAWO dla naszego wymiaru "sprawiedliwości" !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie.

a świadkowie? te dwie kobiety miały amnezję?

 

kobiety, które z nim były nie są traktowane jako świadkowie. W sumie to mają szczęście, że im też nie postawiono zarzutów...

Łebki jak się okazało, po zajściu też poszli na policje (pozbyli się szabli po drodze) i stwierdzili, że zostali napadnięci przez 2 kobiety i 1 mężczyznę...

 

Wg. prokuratury sprawa powinna się wyjaśnić na korzyść kolegi - zeznania tych gnoi nie trzymają się kupy. Kto idąc z żoną i jej koleżanką napada na 2 zdrowych, rosłych facetów ? Adwokat kolegi mówi, że w najlepszym wypadku go uniewinnią (zrezygnują z postawionych zarzutów) a w najgorszym postawią mu zarzut przekroczenia granic obrony koniecznej.

 

Pytanie: komu uwierzy prokurator ? Wszystko w jego rękach.

 

Wszystkim nam tutaj ręce opadły. To jest jakaś paranoja ! Gość powinien dostać medal a nie trafić do więzienia. Przyjechał z Anglii do PL żeby sobie życie ułożyć, zbudować dom i normalnie żyć. Niestety nie udało się... Powiedział, że jak to się skończy to jedzie spowrotm do UK i już nigdy nie wróci :( ... Bo nie ma sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie.

a świadkowie? te dwie kobiety miały amnezję?

 

kobiety, które z nim były nie są traktowane jako świadkowie. ...

 

:shock: :?:

 

teoretycznie są również wskazane jako sprawczynie rozboju . W tej chwili toczą się 2 równoległe postępowania:

1. gnoje oskarżają całą trójkę o napaść

2. Kolega wraz żoną i koleżanką oskarżają gnojków o napaść.

 

może niedługo się coś wyjaśni. ale żenujący jest fakt, że facet przesiedział 48 h w areszcie a gnoje poszły do domu (1 do szpitala).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie.

a świadkowie? te dwie kobiety miały amnezję?

 

kobiety, które z nim były nie są traktowane jako świadkowie. ...

 

:shock: :?:

 

teoretycznie są również wskazane jako sprawczynie rozboju . W tej chwili toczą się 2 równoległe postępowania:

1. gnoje oskarżają całą trójkę o napaść

2. Kolega wraz żoną i koleżanką oskarżają gnojków o napaść.

 

może niedługo się coś wyjaśni. ale żenujący jest fakt, że facet przesiedział 48 h w areszcie a gnoje poszły do domu (1 do szpitala).

 

fajna ta Wasza Dąbrowa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popaprany kraj. Niech kolega weźmie adwokata, dobry adwokat spokojnie go z tego wyciągnie.

 

 

Ja wróciłem z pogrzebu. Było dużo ludzi. To do zobaczenia Wojtku. :(

 

 

Stan córki kolegi się poprawił, ale nieznacznie, dalej jest bardzo poważny. Mamy bardzo mało informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień, kolejny nieteges. Wypadek pociągu na trasie do Katowic. Oczywiście jest to przykry incydent ale ja się zastanawiam po co tam jedzie Tusk Donald i Kopacz Ewa. Co oni tam pomogą? Zrobią smutną minę, powiedzą że konsekwencje zostaną wyciągnięte i nie daj Boże dadzą pieniądze poszkodowanym? Siedzieć na tyłku i zająć się robotą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień, kolejny nieteges. Wypadek pociągu na trasie do Katowic. Oczywiście jest to przykry incydent ale ja się zastanawiam po co tam jedzie Tusk Donald i Kopacz Ewa. Co oni tam pomogą? Zrobią smutną minę, powiedzą że konsekwencje zostaną wyciągnięte i nie daj Boże dadzą pieniądze poszkodowanym? Siedzieć na tyłku i zająć się robotą...

 

 

 

Jak to po co? Kamery tam są to się trzeba pokazać jakim to się jest mężem stanu. Może choć 1% w sondażach skoczy przez to. :? :?

 

 

 

 

 

 

 

Nie teges jest taki że dziś mój ostatni dzień wolności :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie bardziej od tego wszystkiego dołuje mnie to że nie będę mógł iść w niedziele na mecz Lechii. :evil::evil: No ale w końcu jak wybrałem sobie datę na ślub 13 to nie mogłem się spodziewać że wszystko będzie ok :twisted:

Np wczoraj wieczorem przymierzałem swojego garniaka i się okazało że jednak kupiłem za małą kamizelkę, Czyli na 8h przed ślubem musze jechać do sklepu i szukać czegoś innego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...