Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Przedwczoraj na Czerniakowskiej w korku, szanowny pan w Mercedesie Actros "przytulił się" do tylnego zderzaka w WRX'ie.

Efekt - poobcierany zderzak. Kierowca Actrosa nie przyznał się do winy, wiec była policja ( czas oczekiwania 2h, następne 2h wypełnianie papierków ), sprawa skończy się w sądzie :/

 

Pzdr

Sadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj na Czerniakowskiej w korku, szanowny pan w Mercedesie Actros "przytulił się" do tylnego zderzaka w WRX'ie.

Efekt - poobcierany zderzak. Kierowca Actrosa nie przyznał się do winy, wiec była policja ( czas oczekiwania 2h, następne 2h wypełnianie papierków ), sprawa skończy się w sądzie :/

 

Pzdr

Sadek

Sadek, mijałem Cię wtedy i właśnie się zastanawiałem czyj to samochód. Współczucia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złomiarze zaiwanili stalową nasadę na zasuwę wodociągową w ulicy (szutrowej) - 3 godziny kopania i szukania gdzie zasuwa. Dodatkowo wg projektu zasuwa powinna byc pół metra od płotu a była na środku drogi - jakieś 2 metry.

 

-- 2 paź 2010, o 18:02 --

 

do jasnej cholery - czy ci ludzie są ślepi, głupi, naćpani? Kumpel właśnie zaliczył wypadek na 2oo - pod samym domem - na szczęście tylko sie potłukł i po wszystkich badaniach wyszedł do domu - RTG, USg itd OK ale wściekłość zostaje - mega szczęście że to sie tylko tak skończyło:

http://www.zw.com.pl/artykul/519830_Wyp ... uczej.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie dziś na drogach, bo może być kolejny nieteges :P

 

http://polskalokalna.pl/news/uwaga-w-pi ... go,1538776

:wink:

 

Dokładnie. Dziś na Toruńskiej o 2.00 jak jechałem to z 4 patrole z laserami stały.. Nic trzeba inwestować w CB i może później w coś jeszcze ciekawszego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega nie teges - dwie godziny temu rozwalilem sobie takprawy lokiec ,ze jutro bede mial operacje ,zeby go do kupy poskladac,a najgorsze jest to ,ze stalo sie to na moim podwórku w drodze do auta.Zahaczylem dwiema nogami o taśme z palety na ktorej przyszly mi ROTY ,polecialem jak dlugi i łokieć wypadł ze stawu,w pierwszym przeswietleniu zadnego zlamania nie bylo ,ale po mega bolesnym nastawianiu ,w drugim przeswietleniu pojawił sie luzny kawelek kosci, ktory terez trzeba przykrecic :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz moja kobieta jest lekarzem i również dlatego nie pracuje w Polsce. Z jednej strony pacjenci i ich opinia o lekarzach, z drugiej środowisko, które często bardziej gniazdo żmij przypomina a z trzeciej zarobki...

 

Mój nieteges na dziś to 3 z rzędu weekend w pracy - mam nadzieję, że ostatni. Inwentaryzacja roczna... ale przynajmniej wyniki są pozytywne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie to raczej będę liczył na regularne paczki od rodziny i znajomych :mrgreen:

 

pamietaj - tortu nie jedz od razu, bo sobie zeby na pilniku polamiesz :mrgreen:

OK, a w mielonych co będzie? :mrgreen:

 

W mielonych, jak to nieraz w barach bywa: kotlet "Przegląd tygodnia" i zalążki broni bakteriologicznej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...