Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu siedziałem na parkingu w samochodzie i czekałem na ekipę która była na zakupach i cóż widzę - do stojącego prawie naprzeciwko pojazdu wsiada damulka w wieku około 40 lat, dość korpulentna, rzuca zakupy na tył i .. wali pięknym kangurem w punto stojące obok mnie.. no mnie zatkało.. pani natomiast szybkie spojrzenie na boki, odpał po raz drugi wsteczny i chce jechać. No to juz nie zdzierżyłem, wypadłem z auta jak burza, wiązanką po babie, wyrwałem ją z tego jej toczydła i kazałem szkody ogladac. Na szczeście dla niej punto nie miało nic poza lekko zgnieciona tablicą, natomiast ona miała pięknie zrysowany zderzak z przodu. Dlatego mnie takie coś wkur.. Bo ja jak niechcący w zeszłym roku pukłem w zderzak pajaca który stanął za mną jak cofałem to mu kasę na malowanie wypłaciłem i nie dyskutowałem, mimo że moja rysa była tam najmniejsza.

mam tylko nadzieję że wtym drugim autku co mnie tak zderzak potraktowało szkody były większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się;) z własnego punktu widzenia zawsze wychodziło to na lepsze. Sam tak miałem jak się wyprowadzila odemnie ex teraz widziałem to samo u brata który po 10 latach rozstał się łaska i teraz ma o 100razy lepsza inna ;) mówi ze teraz to jest lajf;)

 

Nie martw się stary, będzie dobrze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś SKU%$##@... obtarł mi dziś na parkingu zderzak po prawej stronie. Powiem tyle ma szczęście że uciekł i że nikt tego nie widział.

 

Co za ludzie... :evil:

 

Ja za to niezly motyw mialem. Ktos mi porysowal mojego czolga po tym jak... go umylem. Stal lsniacy i blyszczacy w sloncu i najwidoczniej komus to przeszkadzalo. Rysa na prawych drzwiach pojawila sie po 2 godzinach. Tyle zajelo mi wypakowanie auta po zakupach (i myjce) oraz przygotowanie z zona do wyjazdu do kina. Wchodzac do domu nie moge sie napatrzec jak ladnie wyglada swiezo umyty. Wracam, otwieram zonie drzwi i zatkalo mnie...

 

Centralnie pod moim zamieszkaniem.

 

Od tamtej pory nie myje samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już złośliwość i mega zazdrośc..

Naprawdę jak bym takiego dorwał to w trakcie ujęcia na pewno by mu się jakiś paluszek...

Po prostu tego rodzaju czynów nie rozumiem i będe to tępił.

 

 

cypis, nie ma tego złego coby nie wyszło.. będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz spotkałem się ze ktoś zostawił kartkę za obcierke na parkingu...mojemu bratu, miła Pani. Reszta to buraki i niedzielni kierowcy!!! Nie poczuwajacy się do żadnej odpowiedzialności...

 

 

zależy co było na kartce.... :) mogło być również napisane:

 

drogi panie! piszę tę kartkę i wkładam za pana wycieraczkę po to, żeby gapie i świadkowie obcierki, podczas której uszkodziłem pana auto, myśleli, że piszę swój adres i nazwisko, żeby pan dostał odszkodowanie za uszkodzenie...a tu nici z tego...pozdrawiam pana i życzę miłej naprawy na swój koszt, mam nadzieję, że ma pan autocasco...., miłego dnia, podpisano - gapa! :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega nieteges to to, że nagle część udaje mega świętoszków, jeżdżących Subaru po Polsce i nieprzekraczających przepisowych 50, 70, czy 90 km/h.

 

Nikt nigdy z was nie jechał w Polce 200 km/h? :roll:

 

Jak to się nazywa? Hmmm. Kołtuństwo?

 

Taki fajny wątek zamknęli... :wink:

 

 

 

Polecam sztukę "Moralność Pani Dulskiej"... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scigaczem nie da sie jezdzic 60 na godzine... bo rece bolą. Moja predkosc podrozna to 140-160. Wtedy sie jezdzi "najwygodniej".

A ja właśnie do 140, powyżej tej prędkości muszę się już kłaść bo zwiewa :mrgreen:

Ten to zrozumie, kto tego spróbował jazdy na motocyklu.

Fakt 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...