Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Wczorajsza wycieczka do Cuxhaven pokazała że moje auto ma anoreksję. nie to nie 8,8l/100km a 6,6l/100km zresztą 268km wymagało spalenia nieco ponad 1/4 zbiornika :) Jazda była bez ekodrivingu (normalna przepisowa jazda po mieście z około 20min korkiem, sporo landówkami i nieco autostradą trzymając 140km/h na tempomacie) 

 

post-875-0-76542700-1396296390_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrych pare miesiecy temy wrzucilem Aero2 gleboko do szuflady - przerywalo polaczenie non-stop mimo, ze mieszkam w centrum Warszawy..

Poprawilo sie dzialanie tego ustrojstwa?

 

Dodatkowo wprowadzaja zabezpieczenie przy odnawianiu polaczenia co godziny, by wyeliminowac automaty:

http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,15722857,Korzystasz_z_darmowego_internetu_Aero2__To_czeka_cie.html#TRNajCzyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hejka. ale fart mi sie trafil. znalazlem 4kpl opon dmack w tym jedne (wrc) nowie a reszta po 80-90%. w roznych mieszankach. Caly zestaw za cene jednego nowego kompletu. Na sezon prawie wystarczy ; ))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

hejka. ale fart mi sie trafil. znalazlem 4kpl opon dmack w tym jedne (wrc) nowie a reszta po 80-90%. w roznych mieszankach. Caly zestaw za cene jednego nowego kompletu. Na sezon prawie wystarczy ; ))))))))

Takie okazje się chwali ;)  


 

 

Moje prywatne bociany przyleciały

Czy aby same? :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

R-ke ma sie rozumiec?

GTI :facepalm:, eRek jeszcze nie ma, ale jak wyjdą to może opchnę pączka i coś pomyślę. A GTI się strasznie żonie podoba, więc upiekę dwie pieczenie na jednym ogniu (o oczekiwaniu na koniec remontu mojego wiecznie popsutego eSTIaja) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...