Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra, pare kg mniej 8) :roll: :mrgreen::oops::mrgreen:

8) ładnie 8)

 

zento, zaadoptowac powiadasz :mrgreen: przemysle, prosze na priv podanie ze zdjeciem przyslac 8) :mrgreen:

tego tam to nie bierz... bo za nim ciągnie się jeszcze taki jeden, mniejszy, subarumaniak... :twisted::mrgreen::mrgreen:

 

Mam przyzwolenie na pojezdzaffke we wtorek w Alles, dziobnikowa impreza

Mam nadzieje ze sie zdozy wpisac

300km od Cagnes na rozgrzanie opon :mrgreen:

:shock: jak to się dzieje :o aż nie mogę uwierzyć że Dziobnik zgadza się na takie rzeczy... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- N paź 09, 2011 12:57 pm --

 

4 :?: :mrgreen:

ładnie 8) mi zeszło 6, ale 2 już wróciły :oops::( musze się wziąć za siebie :idea::twisted::mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soobaryna napisał(a):

zento, zaadoptowac powiadasz :mrgreen: przemysle, prosze na priv podanie ze zdjeciem przyslac 8) :mrgreen:

 

tego tam to nie bierz... bo za nim ciągnie się jeszcze taki jeden, mniejszy, subarumaniak... :twisted::mrgreen: :mrgreen:

 

:mrgreen: On już chyba większy, tylko że młodszy. Potraktujmy go jak promocję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nietegesowego wątku prosto w tegesowy :twisted: to Luuuubię!! A więc dzisiejszym tegesem jest 101800 km, przejechanych Foresterem od nowości kompletnie BEZAWARYJNIE!! :shock: nigdy wcześniej (a jeździłem już C200 Kompressorem, Vectrą B, Laguną II, Sceniciem II) taka sytuacja mi się nie przydarzyła.... :roll:

 

SUBARU :arrow: LOVE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc dzisiejszym tegesem jest 101800 km, przejechanych Foresterem od nowości kompletnie BEZAWARYJNIE!!

 

Żebyś sobie nie wykrakał. Jak już masz takie spostrzeżenia, to broń boże nie dziel się nimi w pobliżu Forka, bo gotów się zbuntować. Jeśli już musisz o tym komukolwiek mówić, to tylko szeptem, jednocześnie odpukując w niemalowane :P Kiedyś w trasie powiedziałem "ależ ten STI pięknie idzie! jak marzenie!" i po 20km stanąłem z wydmuchaną uszczelką :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichaczu, gracias :mrgreen:

 

Krzysztov, moje myśli związane z Forkiem są tylko pozytywne... :lol: Baa, zdarza mi się do Forka gadać w różnych sytuacjach.... :shock: Bywało, że jedną kobietę z Forkiem... ekhem, powiedzmy, że przytulaliśmy.... :twisted: Z resztą już mu zapowiedziałem, że jeśli dla ciała, to na wiosnę, kiedy to mam zamiar kupić STi, ściągnę mu świnkowe naklejki i sprzedam przez alledrogo a nie przez Forum ;) a wtedy trafi do jakiegoś kamieniołomu i skończy się gruntowne mycie i sprzątanie co tydzień, latanie po mieście w poszukiwania żarówki, coby Forek był tip-top... :wink:

 

Ale spokojnie, wierzę w Forka, Forek nie da ciała 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...