Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

TJ, nie będę tego komentował, ale byś się wstydził.....

 

Primo: niczego fajnego to jest bardzo subiektywne okreslenie. Tak ze trudno komus zarzucac, ze mu sie podoba cos co sie nie podoba Tobie, a tym bardziej dziwne jest mowienie zeby sie wstydzil :roll:

 

Secundo: tak sie akurat sklada, ze jestem jego wielkim fanem od wielu wielu lat, to wlasnie jego piosenka byla pierwsza (po roznego rodzaju smerfnych hitach itd :oops: ), ktora mi sie naprawde spodobala. On wniosl zdecydowanie najwiecej do muzyki, nie tylko popularnej. WIekszosc wspolczesnych zespolow opiera swoja tworczosc na tym, co on wymyslil i za to nalezy mu sie pelen szacun. A to, ze jego ostatni album faktycznie nie byl tak dobry jak poprzednie, jeszcze dawno nie jest powodem, zeby mowic "ze juz niczego fajnego nie robi". Ale coz, takie opinie jak Twoja tylko poteguja moja nadzieje, ze stworzy cos, co zmiazdzy umysl wszystkich, a szczegolnie tych, ktorzy zbyt pochopnie skreslili go juz z listy 8)

 

MJ RULZ!!!!!!!

 

[EDIT] Grrrrrr az sobie normalnie puszcze "Beat it" :twisted:

 

[EDIT2] No, Kropek, ales sobie nagrabil straszliwie - masz kreche! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael Jackson nagrywa nowa plyte razem z Akonem! :D

 

jupi!

 

TJ, nie będę tego komentował, ale byś się wstydził..... :roll: :roll:

 

Czego ?

 

MJ'a :?:, który już niczego fajnego nie robi :(

 

No ja liczę że M.J. po tych przejęciach dostał po du..e i to pozwoli mu się odkryć na nowo :) Ocenimy go po Owocach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej teges to jest "blue thunder effect" na Twoim radiu w Rudej :mrgreen:

 

niezle nie ;)

 

ale wlasnie sie dowiaduje, ze na chwile wyjechalem z miasta a Ruda sie zaznajomila z polowa forum :mrgreen:

 

ale radio megawypas - i mam do niego az 2 minidisc'i :mrgreen: z jakims chilloutem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...