Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powiecie mi, że schabowy pochodzi wyłacznie ze świnek które popełniły samobójstwo przed bramą zakładów mięsnych. :lol:

 

Tak czy śmak nie umieściłbym takiej informacji w tym wątku :roll:

 

biedny antolll wróci z wakacji, a tu jeszcze 3 miesiące urlopu :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie :cry:

 

Corrida to rozrywka specyficzna jednak dopóki jest legalna - kwestia wyboru.

Świnki na fermach często są chowane w warunkach takich i karmione paszą taką, że los byka z corridy wydałby się im rajem. A sam ubój jest tak dla zwierząt stresujący, że mięso później ma smak taki a nie inny. Jeżeli ktos ma ochotę przestać lubic schabowego - polecam pogrzebać na temat hodowli świń na wielkich fermach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiecie mi, że schabowy pochodzi wyłacznie ze świnek które popełniły samobójstwo przed bramą zakładów mięsnych. :lol:

 

nie chodzi o to, a o to ze swinie sie zabija na miecho i pare innych rzeczy a nie ku uciesze gawiedzi meczy przez godzine :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki święty co?

Wywracać oczkami mogą Ci co niewiele wiedzą o realnym życiu a samą świnke widzieli w kinie lub TV lub w markecie na półce z napisem wieprzowina.

Corrida jest hiszpańską tradycją i gwarantuje Ci, że większość z tych ludzi kompletnie nie zrozumiałaby Twoich zastrzeżeń.

Robienie burzy w szklance wody z takiego powodu i udawanie świętego bo jest się do kogo doczepić bo jak śmiał się pochwalić, że był na corridzie jest zabawnym przykładem na tzw "kompleks amerykański". Polega on na tym, że przeciętny Amerykanin chciałby wszędzie gdzie jedzie mieć jak u siebie w Idaho czy innym zadupiu. I żeby był McDonald bo gdzie będe jadł itd.

 

Sukcesów życzę w nawracaniu Hiszpanów. :mrgreen:

 

PS

Naprawde polecam poszukać o hodowli małych świnek. Może wtedy skierujesz swoją energię na coś bliżej niz Hiszpania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki święty co?

Wywracać oczkami mogą Ci co niewiele wiedzą o realnym życiu a samą świnke widzieli w kinie lub TV lub w markecie na półce z napisem wieprzowina.

Corrida jest hiszpańską tradycją i gwarantuje Ci, że większość z tych ludzi kompletnie nie zrozumiałaby Twoich zastrzeżeń.

Robienie burzy w szklance wody z takiego powodu i udawanie świętego bo jest się do kogo doczepić bo jak śmiał się pochwalić, że był na corridzie jest zabawnym przykładem na tzw "kompleks amerykański". Polega on na tym, że przeciętny Amerykanin chciałby wszędzie gdzie jedzie mieć jak u siebie w Idaho czy innym zadupiu. I żeby był McDonald bo gdzie będe jadł itd.

 

Sukcesów życzę w nawracaniu Hiszpanów. :mrgreen:

 

w chinach sa tortury dozwolone i co tez przechodzisz nad tym do porzadku dziennego bo takie maja przyzwyczajenia i tradycje :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry - mylą Ci się ludzie ze zwierzętami. Zresztą wyraźnie napisałem (tak mi się wydaje), że mógłbys zając się czymś bliżej. Świnki są tylko jednym z przykładów. Lepszym są konie i tzw targi koni.

Krzyżowanie kogoś tylko dlatego, że w drugim końcu Europy poszedł na coś co jest tradycyjną rozrywką jest dziwne. Zacznij od własnego podwórka a komantarze jak ten powyżej sobie odpuść - ani to na mnie działa ani ma związek z realnym zyciem. A już na 100% nie z tym o czym rozmawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiecie mi, że schabowy pochodzi wyłacznie ze świnek które popełniły samobójstwo przed bramą zakładów mięsnych.

To schabowy jest z mięsa? :shock:

 

 

 

Muszę z żoną porozmawiać, kanapki mi chyba z plackiem ziemniaczanym robi...

 

 

 

 

 

 

 

 

:wink: :razz: :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Wrz 09, 2009 12:06 am ]

Hiszpanie są normalni??????

http://www.boston.com/bigpicture/2008/0 ... _pamp.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry - mylą Ci się ludzie ze zwierzętami. Zresztą wyraźnie napisałem (tak mi się wydaje), że mógłbys zając się czymś bliżej. Świnki są tylko jednym z przykładów. Lepszym są konie i tzw targi koni.

Krzyżowanie kogoś tylko dlatego, że w drugim końcu Europy poszedł na coś co jest tradycyjną rozrywką jest dziwne. Zacznij od własnego podwórka a komantarze jak ten powyżej sobie odpuść - ani to na mnie działa ani ma związek z realnym zyciem. A już na 100% nie z tym o czym rozmawiamy.

 

wyrazam tylko swoja opinie

 

a co do porownywania chin i corridy ti jest najbardziej na miejscu. kto nie szanuje zwierzat nie bedzie szanowal czlowieka,

 

wchodzac na stadion, placac za bilet wspomagasz to

 

w niektorych krajach tradycyjna rozrywka sa walki psow, kogutow itp pojdziesz na to ? zaplacisz za bilet ? wpomozesz organizatorow ?

 

wiec nie pitol o tradycyjnej rozrywce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a noo :) do tego mam sobie zamiar studiować konstrukcjie budowlane i nie zrezygnuje z tego, a we firmie podpisujemy umowę że w ciągu 2-3 lat jeszcze drogowca dorobię :wink:

+ do tego wszystkiego w wolnych chwilach projektowanie domów z tatą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leon a napisałem gdzieś, że poszedłbym na corridę?

Naprawdę?

 

Jak do tej pory wyrażam TYLKO moją prywatną opinię na temat zachowań innych. Jednocześnie nie popierając corridy jako takiej uważam, że skoro miał chłop ochotę to poszedł.

a co do porownywania chin i corridy ti jest najbardziej na miejscu. kto nie szanuje zwierzat nie bedzie szanowal czlowieka,

Hiszpania jest państwem demokratycznym. Zresztą ani monarchia, ani komuchy, ani później dyktatura ani obecnie monarchia konstytucyjna nie zabroniły tego. Chcesz naprawiac świat - powtarzam - zacznij od własnego podwórka. najlepiej od siebie. Akcje protestacyjne sa fajne. Medialne. Efekt = ZERO. Chińczycy mordujący własnych obywateli od stuleci a za komuchów na niespotykaną skalę handlują z całym światem. A jedzą na przykład psy. Zabija się je na oczach klienta. Idź pod ambasadę Chin i zaprotestuj. :lol: Ale dopiero jak zrobisz cokolwiek zwracaj uwage innym. Nie jesteś moim sumieniem i nie przypominam sobie żebyś mnie poznał poza Forum - ergo - wiesz o mnie tyle ile sam uznałem za stosowne przekazać. Nie jest to wystarczająco dużo żeby wygłaszać na mój temat jakiekolwiek opinie mające znaczenie. A skoro to co mówisz jest bez znaczenia - weź sobie odpuść ;-)

 

 

medice cura te ipsum :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leon a napisałem gdzieś, że poszedłbym na corridę?

Naprawdę?

 

Jak do tej pory wyrażam TYLKO moją prywatną opinię na temat zachowań innych. Jednocześnie nie popierając corridy jako takiej uważam, że skoro miał chłop ochotę to poszedł.

a co do porownywania chin i corridy ti jest najbardziej na miejscu. kto nie szanuje zwierzat nie bedzie szanowal czlowieka,

Hiszpania jest państwem demokratycznym. Zresztą ani monarchia, ani komuchy, ani później dyktatura ani obecnie monarchia konstytucyjna nie zabroniły tego. Chcesz naprawiac świat - powtarzam - zacznij od własnego podwórka. najlepiej od siebie. Akcje protestacyjne sa fajne. Medialne. Efekt = ZERO. Chińczycy mordujący własnych obywateli od stuleci a za komuchów na niespotykaną skalę handlują z całym światem. A jedzą na przykład psy. Zabija się je na oczach klienta. Idź pod ambasadę Chin i zaprotestuj. :lol: Ale dopiero jak zrobisz cokolwiek zwracaj uwage innym. Nie jesteś moim sumieniem i nie przypominam sobie żebyś mnie poznał poza Forum - ergo - wiesz o mnie tyle ile sam uznałem za stosowne przekazać. Nie jest to wystarczająco dużo żeby wygłaszać na mój temat jakiekolwiek opinie mające znaczenie. A skoro to co mówisz jest bez znaczenia - weź sobie odpuść ;-)

 

 

medice cura te ipsum :cool:

 

ale byles kiedys w chinach :?:

 

psy sie zabija tylko i wylacznie na pokaz dla europejczykow, chinczyk jak go glod nie przycisnie nie ruszy. jak to powiedzial moj na prawde dobry przyjaciel z shanghaiu, pare lat temu jak sie go zapytalem czy na prawde u nich sie psy je: "a czy zjadlbys swojego przyjaciela?"

 

psy jedza europejczycy glodni wrazen

 

a co mojego podworka to pozostaw je mnie, bo nie wiesz jak ja sie zachowuje

 

a moja wlasna opinie i wyrazenie niesmaku, wlasnie ze wzgledu na to, ze ktos poszedl na corride moge wyrazic w kazdej chwili bo jest to meczenie zwierzat ku uciesze gawiedzi i [edycja moderatora] mnie obchodzi czy to ich tradycja czy nie. wg mnie barbarzynstwo i degeneracja i idac na stadion i placac za bilet wspomagasz to swoimi pieniedzmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax przykro mi ale na tym poziomie nie zamierzam dyskutować.

 

na jakim poziomie, zaczales wrzucac kamyczki do mojego ogrodka to do ciebie wrocily

 

napisalem antolowi ze powinien dostac kijem za ta corride to tez wyskoczyles jak filip z konopii z glodnymi kawalkami

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[edycja moderatora] mnie obchodzi
na jakim poziomie,

Na poziomie rynsztoka.

Nie przypominam sobie faktu używania w wypowiedziach skierowanych do Ciebie słów wulgarnych lub sformułowań tak chamskich jak to edytowane przez moderatora.

 

Forum słuzy do wyrażania opinii. Ty wyraziłeś swoją a ja swoją. Niestety brak zrozumienia z twojej strony co do tego co napisałem nie jest usprawiedliwieniem do takich zachowań. A już na 100% nie do tego żebym miał z kims kto w ten sposób się zachowuje dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[edycja moderatora] mnie obchodzi
na jakim poziomie,

Na poziomie rynsztoka.

Nie przypominam sobie faktu używania w wypowiedziach skierowanych do Ciebie słów wulgarnych lub sformułowań tak chamskich jak to edytowane przez moderatora.

 

Forum słuzy do wyrażania opinii. Ty wyraziłeś swoją a ja swoją. Niestety brak zrozumienia z twojej strony co do tego co napisałem nie jest usprawiedliwieniem do takich zachowań. A już na 100% nie do tego żebym miał z kims kto w ten sposób się zachowuje dyskutować.

 

stary wyskakujesz z umoralniajacymi tekstami jakbys na drugie mial Teresa i przyjechal z Kalkuty

 

czepiasz sie tylko po to zeby sie czepic

 

to co napisales jest zrozumiale, ale ton w jakim to zaczales robic spowodowal, ze jak bylo widac nie tylko mnie zajezylo

 

do antola napisalem z przymruzeniem oka, bo jezeli traktujesz moja wypowiedz w 100% serio to szkoda mi cie bo na pewno nie mialem zamiaru jechac do poznania i mu tym kijem przylozyc

 

ewidentnie broniles corridy zaslaniajac sie tradycja i to ze przez tyle lat rzadzacy nie zabronili tego to w koncu napisalem ile mnie obchodzi ich tradycja

 

zaczales wyjezdzac z moralitetami o sprzataniu swojego podworka nie wiedzac czy osoba po drugiej stronie cos robi czy nie.

 

wiec powiem ci tak, ze robie, a co robie to moja sprawa, wiec na twoje pytanie czy uwazam, ze mam prawo zwrocic antolowi uwago to ci oswiadczam, ze wg mnie mam prawo

 

wg mnie EOT bo i tak do ciebie nie dotrze o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...