Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że taki kot, co sobie chodzi tu i tam ma lepiej, mój się męczy w mieszkaniu, taki los. Pociesza mnie tylko to, że prawdopodobnie zabranie go z wioski wpłynęło na długość i komfort jego życia, taki mały teges :wink:
Mój kot w Dubaju też ma nie teges.

 

W lecie mu za gorąco, inne koty mu łażą po ogrodzie a także nie ma tu mysz i tym podobnych....

 

W zacnej jeszcze miejscowosći Łoś (gdzie się do nas przyplątał), od kąd do nas przyszedł automatycznie zyskaliśmy 3 inne typy zwierząt w ilościach > 1.

 

Wróble często fruwały po domu, myszy niedobite za łóżkami siedziały a i też się gdzieś jakaś bezogonna jaszczurka trafiła...

 

Hah... teraz mamy już tylko kota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah... teraz mamy już tylko kota

wróble do Dubaju nie doleciały, a myszy i jaszczurka nie miały paszportów :?: :lol:

 

Mój dzisiejszy teges: pojechałam sama do warsztatu i naprawiono mi małą brzęczącą usterkę, osłona od wydechu pękła i na razie mam prowizorkę - tzn. obejmkę. Co ciekawe, w warsztacie mechanik mi powiedział, że na przeglądzie trzeba zaspawać, a gość co kasuje, że wymienić :wink: .

Najważniejsze, że zrobione, a przegląd wkrótce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy mniejszy teges - kontroler DCCD dotarl

 

i wieeeeelgasny teges wyniki mojego kotecka juz praktycznie w normie - jeszcze tydzien kroplowek i bedzie teges - tyle ze od jutra sam mu juz podaje kroplowki - zobaczymy co bedzie ;)

 

ciem :mrgreen: szem siem okrutniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoliniTuning, już gratulowałem, ale zrobię to jeszcze raz ;-) Szkoda, że nie udało się spotkać.

 

Podziękował. 8) Fakt, szkoda, że spot sie nie udał. Ale w tym Krakowie ( :mrgreen: ) to nie idzie nigdzie trafić. :shock: :wink:

 

PoliniTuning, widzę, że idzie coraz lepiej. Tak trzymać! 8)

 

A jakoś leci. :-) Raz na wozie, raz pod wozem. :mrgreen: Trzeba jakoś sobie radzić. :P Booyakasha to to nie jest, ale też fajna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...