Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Nie dali rady poteżnemu frontowi - frontowi normalnych zwykłych myślących ludzi. Ten front im poważnie skopał dupsko :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszte powinien znac Kudlaty z Lazienkowskiej podczas meczow z Widzew, wiedzew lodzki widze jak ja ......... nienawidze

 

 

Centralne Wojskowe.................Sportowe... :twisted::twisted::twisted:

 

 

Ale czy to na pewno ten watek

 

Nie lubie pilki... nie ogladam meczy... z dwoch miejscowych klubow z racji kwaterunkowej (dzielnica) wole wspomniany wyzej...

 

 

Ale mnie SPROWOKOWAL...

 

 

:twisted::twisted::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszte powinien znac Kudlaty z Lazienkowskiej podczas meczow z Widzew, wiedzew lodzki widze jak ja ......... nienawidze

 

 

Centralne Wojskowe.................Sportowe... :twisted::twisted::twisted:

 

 

Ale czy to na pewno ten watek

 

Nie lubie pilki... nie ogladam meczy... z dwoch miejscowych klubow z racji kwaterunkowej (dzielnica) wole wspomniany wyzej...

 

 

Ale mnie SPROWOKOWAL...

 

 

:twisted::twisted::mrgreen::mrgreen:

 

tez nie lubie polskiej pilki noznaej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy śnił mi się śnieg. Dużo śniegu. Niestety nigdy żaden sen się nie sprawdził.

Jakbys przyjechal do Zielenca to ten sen by Ci sie sprawdzil, jest juz calkiem sporo sniegu i nadal pada :mrgreen:

 

Tylko widzisz, akcja tego snu nie odbywała się w Zieleńcu. A tam gdzie to się działo śniegu nie było.

 

MIKKI, odwrotnie. Jak będzie śnił mi się Egipt, to będzie śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, śniło mi się dzisiaj, że kupiłem GTka kombi... jedyna wada to kolor - bordowy jakiś taki nijaki. Ale nawet nie wiedziałem jakie to fajne uczucie posiadać GTka.

 

 

Próbowałem już nawet umówić się na przegląd w Dzierżoniowie. Dobrze, że nie lunatykuję. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier zapukał do mych drzwi i przyniósł przed chwilą Turbo Timer :)

 

to dobrze ze nie agent :mrgreen::mrgreen:

 

ale teges jest taki ze juz agentow nie bedzie :twisted:

 

O cholera, a jak to była prowokacja? Przyjąłem TT od nieznanego kuriera, który mógł być agentem CBA. Dał mi i sobie poszedł. A ja jak ten idiota powiedziałem mu "dobranoc". Na bank wyjdzie, że za załatwienie dobrej nocy przyjąłem prezent :| Jestem skończony, Jarek jeszcze przez miesiąc porządzi to mnie dopadnie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera, a jak to była prowokacja? Przyjąłem TT od nieznanego kuriera, który mógł być agentem CBA. Dał mi i sobie poszedł. A ja jak ten idiota powiedziałem mu "dobranoc". Na bank wyjdzie, że za załatwienie dobrej nocy przyjąłem prezent :| Jestem skończony, Jarek jeszcze przez miesiąc porządzi to mnie dopadnie. :mrgreen:

 

jedyne wyjscie to zorganziowac konferencje prasowa na youtube.com. Koniecznie powiedz ze jestes od Kononowicza - wtedy bedzie cacy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...