Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek, bo to mój pierwszy post opowiem swój nie teges, otóż za kilka dni zdobędę wymarzone uprawnienia do prowadzenia pojazdów :grin: , a moje autko stoi pod domem unieruchomione bo... właściwie nie wiem, po prostu nie odpali, a po trzech próbach uruchomienia silnika biorę "baterie" do domu naładować... :???:

 

P.S. Ale ze mnie lol napisałem nie w tym temacie co trzeba... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek, bo to mój pierwszy post opowiem swój nie teges, otóż za kilka dni zdobędę wymarzone uprawnienia do prowadzenia pojazdów :grin: , a moje autko stoi pod domem unieruchomione bo... właściwie nie wiem, po prostu nie odpali, a po trzech próbach uruchomienia silnika biorę "baterie" do domu naładować... :???:

 

P.S. Ale ze mnie lol napisałem nie w tym temacie co trzeba... :oops:

Nie przejmuj się.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszly wreszcie moje torby do bagaznika
piekne szare z rzepami do przyczepienia do tapicery bagarka

 

Gdzie i za ile? :grin:

 

pasztetowy ale bardzo dobrze wykonane i na prawde dzialajace - napchalem dzisiaj do nich caly smietnik z bagarka i jest rewela i 2 sztuki idealnie sie mieszcza midzy kielichami amorow przyczepione do podlogi i do plecow kanapy

 

a tutaj link - polecam

 

http://www.allegro.pl/item162233397_cza ... ferek.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18-135.

 

Nie chcę na razie wydawać za dużo $$$ (moja booyakasha jest ostatnio coś słabo doinwestowana :twisted:) ale myślę o dorzuceniu jeszcze 55-200. I powinno być git.

 

Zamiast 55-200 lepiej od razu pomysl o 80-200 f2.8.Uzywane moznaq kupic ponizej 2000zl, a obiektyw jest swietny i wart swojej ceny.Swoja droga gratuluje zakupu, tylko czemu D80, a nie D200 :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam, aż megazłośliwy :mrgreen: Przemeq przeczyta w instrukcji, że lampa przydaje się również w słoneczny dzień :wink:

 

Jeśli chcemy osiągnąć dobre doświetlenie - oczywiście, że się też przydaje. Profesjonalne zdjęcia robione - np. modelek na plaży :mrgreen: - są przecież z tymi takimi dziwnymi "parasolami" co światło odbijają i właśnie z lampami błyskowymi 8).

 

Zamiast 55-200 lepiej od razu pomysl o 80-200 f2.8.Uzywane moznaq kupic ponizej 2000zl, a obiektyw jest swietny i wart swojej ceny.

 

Eee tam "używane"... :mrgreen:

 

Swoja droga gratuluje zakupu, tylko czemu D80, a nie D200 :wink: ?

 

Nie mam pojęcia. Chciałem lustrzankę, se wymyśliłem, ile mniej-więcej powinna kosztować (nie wiem, na jakiej podstawie wymyśliłem kwotę - ot tak po prostu mi wpadła do łba, trochę brałem pod uwagę, co za te same pieniądze można kupić do subaraka :D) i w tej kategorii cenowej najlepsze wydało mi się D80. Pewnie, jakbym gdzieś kiedyś usłyszał, że dobra lustrzanka to 2x kwota, którą se wymyśliłem, to bym se pewnie wymyślił kwotę 2x :mrgreen:.

 

Czyli, jak widzisz, zakup oparty był na wnikliwej analizie moich bardzo sprecyzowanych potrzeb :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pączki z budyniem to zło. Fu :twisted:.

 

Pączki z marmeladą - rewelacja! :mrgreen: Se właśnie kupiłem w "cukerni" i jem już czwartego (dziś jest dzień dziecka, diety nie przestrzegamy).

 

budyn i marmolada takie sobie - ale z bita smietana sa R.E.W.E.L.A.C.Y.J.N.E.

 

Devlin nie kombinuj tylko paczki wtrazalaj - od razu swiat jest piekniejszy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devlin nie kombinuj tylko paczki wtrazalaj - od razu swiat jest piekniejszy :mrgreen:

 

Ale czasy na kartach duzo gorsze, wiec dziekuje :twisted::mrgreen:

 

Jemu juz nic nie zaszkodzi :twisted: :razz: :lol:

 

 

i "Kawa" może zgrzytnąć jak się ciepło zrobi..dołączam sie do "Klubu Jednego Pączka" :cool:

 

Rocznie ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pączki z budyniem to zło. Fu :twisted:.

 

Pączki z marmeladą - rewelacja! :mrgreen: Se właśnie kupiłem w "cukerni" i jem już czwartego (dziś jest dzień dziecka, diety nie przestrzegamy).

 

Oj tam, nie znasz sie :wink: .Paczki z budyniem sa dobre, a z marmelada sa ble...za slodkie sa.Ja tak czy siak z okazji tlustego czwartku zapodam sobie dzisiaj zamiast paczkow jakas golonke albo kurczaka :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...