Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, że się wcinam z offtopem, ale w ramach akcji "Coś teges dla Forumowiczów" Rada Wydziału jednogłośnie postanowiła dzisiaj, żeby za tę samą pracę (czyli zasadniczo żadną :twisted: ) płacić mi o połowę więcej, niż do tej pory.

 

Piszę proporcjami, bo tak wygląda efektowniej, niż kwotowo... :lol:

 

Ale i tak miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIS 150% normy

...ale przodownicy w PRL przekraczali normę wykonanej pracy, a w IV RP przodują w braniu kasy za nicnierobienie...

 

O, przepraszam, nie nic - dziś w ramach obowiązków służbowych przepytałem trzy ładne dziewczyny i dałem im zaliczenia, choć nic nie wiedziały...:wink:

 

I to też było teges - w końcu, jak już zostaną matkami, to nieważne czy coś jarzą o budżecie UE, ważne, żeby zestresowane nie były... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIS 150% normy

...ale przodownicy w PRL przekraczali normę wykonanej pracy, a w IV RP przodują w braniu kasy za nicnierobienie...

 

O, przepraszam, nie nic - dziś w ramach obowiązków służbowych przepytałem trzy ładne dziewczyny i dałem im zaliczenia, choć nic nie wiedziały...:wink:

 

I to też było teges - w końcu, jak już zostaną matkami, to nieważne czy coś jarzą o budżecie UE, ważne, żeby zestresowane nie były... :roll:

 

 

Aby zrobić karierę wystarczy o finansach wiedzieć tyle, że Balcerowicz musi odejść!!, a chłop potęgą jest i basta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
(mogliśmy sie konsultować miedzy sobą )

:shock: :shock: :shock:

 

Koniec świata...

 

A z wynikiem 3.5 to jesteście, kolego WRCfan, niestety cienki - ja psychologię, również nie ucząc się ani chwili, zdałem kiedyś:

a) na pięć;

B) dwa razy (to znaczy raz na studiach magisterskich, daaawno-dawno temu, a drugi raz całkiem niedawno - na podyplomowych pedagogicznych... bo mi kobieta przepisała tamtą piątkę, otrzymaną całkowicie na krzywy ryj :twisted: ).

 

Dla uzyskania takiego efektu potrzebny jest:

a) tupet studenta;

B) egzaminator z przeszłością komandosa;

c) bujne, wcześniejsze doświadczenia alkoholowe obu zainteresowanych... :twisted:

 

Szczegóły - dla zainteresowanych - ustnie przy okazji... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, organizujesz może jakieś korepetycje ? Chętnie się zapiszę :mrgreen:

 

Skutecznego zdawania egzaminów udało mi się nauczyć tylko jedną osobę... mianowicie moją obecną żonę. W erze "przede mną" uczyła się, ale lała albo zdawała na jakieś marne trójczyny - natomiast w miarę postępów terapii zaczęła uczyć się mniej, za to zdawać coraz lepiej, wieńcząc to doktoratem nauk technicznych z wyróżnieniem (i serią komplementów za błyskotliwą obronę - a trzy kobylaste egzaminy doktorskie zdała uprzednio prawie z marszu, jednego dnia :twisted: ).

 

Ale... nie wiem, Michał, czy aby na pewno jesteś zainteresowany powtórzeniem tej terapii ze WSZYSTKIMI elementami... a wybiórczo - może nie zadziałać... :roll: :mrgreen:

 

A tak bardziej serio - większość tajemnicy leży w nastawieniu, z jakim się idzie na egzamin. Jak sobie wmawiasz, że jesteś nieprzygotowany, i że trójeczka jest szczytem marzeń... no to tak będzie. Albo trochę gorzej. A jak idziesz na luzie, z miną mówiącą, ze ten egzamin to pryszcz... i zakładasz, że piątka jest dla Ciebie rzeczą naturalną - to często się udaje :wink: .

Luz - pewny głos - "mowa ciała"... To trochę więcej, niż połowa sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie wmawiasz, że jesteś nieprzygotowany, i że trójeczka jest szczytem marzeń... no to tak będzie. Albo trochę gorzej. A jak idziesz na luzie, z miną mówiącą, ze ten egzamin to pryszcz... i zakładasz, że piątka jest dla Ciebie rzeczą naturalną - to często się udaje

 

A jak ide na luzie, z miną mówiącą że ten egzamin to pryszcz i zakładam że ....trójeczka jest rzeczą naturalną ? :mrgreen:

 

Luz - pewny głos - "mowa ciała"... To trochę więcej, niż połowa sukcesu.

 

Ufff, tego mi akurat nie brakuje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...