Skocz do zawartości

Klub czytelnika


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Może jeszcze jakieś propozycje czytelnicze ??

Skończyłem niedawno czytać Browna (średnio słaby) i nie wiem co ruszyć.

Czytał ktoś Marqueza ? Czytałem 100 lat samotności i podobała mi się ta książka, chociaż momentami była ciężka.

,,łuk tryumfialny,,znakomita pozycja.

wlasnie tam zafascynowal mnie bohater ktory pija w bistro calvadosa...ten calvados znakomity ...a ostatnio z corka przypomnnialem sobie ,,buszujacego w zborzu,, to dopiero rewelacja nic sie nie zestarzala ta ksiazeczka...

no i mecze stendhala ,,czerwono czarne,,ale jakos zabrnalem do polowy i sie zatrzymalem jak subaru na zaspie powieszone :mrgreen:

a dla relaksu na kiblu,,nowe przygody mikolajka ,, cudo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołajki super- wszystkie ostatnio dziecku zmieliłem w ramach akcji cała Polska czyta dziatwie. Jak tak czytam to już dość mialem słodkopierdzących królewien i Puchatka z Głupim Prosiaczkiem prosto od W.Dysneya - zacząłem więc podejmować większe starania w doborze literatury aby dziecku wody z mózgu nie robić a i samemu mieć nieco rozrywki - Mikołajek się sprawdził, teraz lecę Koszmarnego Karolka, też da się czytać (dziecku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo tak, Pratchett jest znakomity, im dalsza część, tym lepiej. Polecam zwłaszcza "Night Watch", ale cały Discworld warto przeczytać.

 

Z fantastyki polecam też Siergieja Łukjanienko - "Nocny patrol", "Dzienny patrol", "Wieczorny Patrol" i "Ostatni patrol". Te dwie ostatnie jak na razie tylko po rosyjsku. Na podstawie książek nakręcono filmy Nightwatch (Nochnoj Dozor) i Daywatch. Filmy nienajgorsze, ale książki zdecydowanie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołajki super- wszystkie ostatnio dziecku zmieliłem w ramach akcji cała Polska czyta dziatwie. Jak tak czytam to już dość mialem słodkopierdzących królewien i Puchatka z Głupim Prosiaczkiem prosto od W.Dysneya - zacząłem więc podejmować większe starania w doborze literatury aby dziecku wody z mózgu nie robić a i samemu mieć nieco rozrywki - Mikołajek się sprawdził, teraz lecę Koszmarnego Karolka, też da się czytać (dziecku).

np i obowiazkowo jeszcze ,,dzieci z bulerbyn,,tez super dla dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...