Jump to content

Rally Służewiec VIII - 30 sierpnia 2011 o 17:00

wiewior
 Share

Recommended Posts

VIII Rally Służewiec odbędzie się już we wtorek 30 sierpnia. Lista zgłoszeń jest już otwarta, zapraszamy do zgłaszania się poprzez formularz zgłoszeniowy.

- Zostaną rozegrane dwie próby przejeżdżane dwukrotnie, jedna próba na nawierzchni asfaltowej, druga asfalt.asfalt z dużą ilością piasku.

- Wpisowe 80 zł.

- Ograniczenie uczestników do 40.

Zapraszamy wszystkich.

Tylko tyle info a co do przejazdów to:

http://www.race4race.pl/wp-content/them ... r00011.pdf

John_00, Startujesz?

Naprawdę fajne trasy dzisiaj były, zarówno ta wokół trybuny jak i ta uliczna :D.

Audi jak zwykle dało popis no i subaraki też ładnie latały :D

Super było :D. Jak by ktoś miał foty Bmw z numerkiem 53 (ta co straciła zderzak na ostatnim przejezdzie) to jak może niech wyśle :mrgreen::P

-- Śr sie 31, 2011 12:04 am --

Najbardziej rozbawił mnie gość który jechał zapoznanie rowerem :lol::P (ten z niebieskiej imprezy,powinien być na forum). Ledwo się trzymał na tym rowerze ale jak już wracał to pędził jak strzała. Oczywiście w samochodzie bardziej mu wyszło i zajął drugie miejsce, gratulejszyn. Grizusowi także gratuluje zajęcia 3 miejsca :). Ja z moim nowo zapoznanym kierowcą dopiero uczyliśmy się współpracy kierowca-pilot i zajeliśmy ostatnie :lol::mrgreen:

GRB, a gdzie stales?

Stałem najpierw podczas pierwszych przejazdów na trybunie na samej górze, centralnie nad tą "zapiaszczoną" szykaną (nie było tam 2 okien i fajnie było z góry widać - a jak się odwróciliśmy to widzieliśmy ten kawałek trasy co był przy samym torze dla koni), a podczas 2 przejazdów stałem tam przy wysepce na 1 trasie, którą objeżdżali z lewej strony. A to jak bzyk tam wpadł tym swoim estiajem to, aż się dziwie, że się ludzie nie przestraszyli, bo było grubo :shock: .

John_00, taki pilot z niego ze mieli pierwsze miejsce od konca :lol:

to dobrze, że mnie nie pilotował (a chcial) :D żartowałem :wink:

od czegoś trzeba zacząć, nie każdy odrazu jest mistrzem, dobrze było