Skocz do zawartości

co się stalo z NMnP?


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem tydzień temu poupalać rower . Objechałem lotnisko i była jakaś impreza . Robili sobie zdjęcia z LAMBO i LOTUSEM i parę aut też się pojawiło . Nie widziałem żadnej poważnej pojeżdżawki i żadnych pachołków . Jakiś grill i kilku lanserów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się stało, że nic nie słychać o pojeżdżawkach w Nowym Mieście?

 

sprzedali wkoncu lotnisko? ktoś zaklepał terminy do końca roku i "klepie" eventy firmowe?

 

szkoda, bo czekam od jakiegoś czasu , aż coś sie pojawi...

 

 

Przyjdzie zima i NMnP będzie zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się stało, że nic nie słychać o pojeżdżawkach w Nowym Mieście?

 

sprzedali wkoncu lotnisko? ktoś zaklepał terminy do końca roku i "klepie" eventy firmowe?

 

szkoda, bo czekam od jakiegoś czasu , aż coś sie pojawi...

 

 

Przyjdzie zima i NMnP będzie zapewne.

Fajnie :mrgreen: ale w lecie tez tam jest calkiem spoko :) i szczerze mowiac wole luzna pojezdzawke w NMnP za 250zl niz szkolenie w ulezu w tygodniu za 400 :P A i chyba warunki w NMnP bardziej odpowiadajace charakterystyce polskich asfaltow :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. W NMNP jest ślicznie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Kłopot jest jeden. Termin trzeba zamawiać 3 tygodnie przed imprezą. Zapłacic 2 500pln. a potem czekać czy ktoś przyjedzie. Biorąc pod uwagę że ludzie się zapisują a potem nie przyjeżdzają jest dodatkowym kłopotem dla organizatorów. Jeśli bariera zaczyna się już przy 250pln. no to sami widzicie że jest to tylko kłopocik :roll:

 

no i tak to wygląda smutno.

vert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i chyba warunki w NMnP bardziej odpowiadajace charakterystyce polskich asfaltow

 

 

 

Chyba ciut przesadzasz, wyryp tam jest okrutny.

 

 

Dla mnie to miejsce istnieje tylko zimą, w lecie albo wali się zawieszeniem na każdym łączeniu albo płytą/podwoziem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ciut przesadzasz, wyryp tam jest okrutny.

 

 

Dla mnie to miejsce istnieje tylko zimą, w lecie albo wali się zawieszeniem na każdym łączeniu albo płytą/podwoziem.

No to chyba tylko w Evo tak sie dzieje :mrgreen:

ja moim struclem-saxo tam lecialem 150 po tym pasie wiekszym i jakos nic nie urwalo sie i nie zaczepilo. Ogolnie w rozych warunkach tam latalem i nie zauwazylem, zeby to byl jakis wyryp straszny, ale jest fakt, ze jest mniej rowno niz w Ulezu - co mnie akurat cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. W NMNP jest ślicznie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Kłopot jest jeden. Termin trzeba zamawiać 3 tygodnie przed imprezą. Zapłacic 2 500pln. a potem czekać czy ktoś przyjedzie. Biorąc pod uwagę że ludzie się zapisują a potem nie przyjeżdzają jest dodatkowym kłopotem dla organizatorów. Jeśli bariera zaczyna się już przy 250pln. no to sami widzicie że jest to tylko kłopocik :roll:

 

no i tak to wygląda smutno.

vert

 

vert, spoko - zimą zawsze uczestnicy chętnie się na Twoich imprezach pojawią :) Byle do zimy zatem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. W NMNP jest ślicznie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Kłopot jest jeden. Termin trzeba zamawiać 3 tygodnie przed imprezą. Zapłacic 2 500pln. a potem czekać czy ktoś przyjedzie. Biorąc pod uwagę że ludzie się zapisują a potem nie przyjeżdzają jest dodatkowym kłopotem dla organizatorów. Jeśli bariera zaczyna się już przy 250pln. no to sami widzicie że jest to tylko kłopocik :roll:

 

no i tak to wygląda smutno.

vert

Niestety cena 2500 za dzień już się zmieniła, teraz za wynajem trzeba zapłacić dużo więcej. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...