Skocz do zawartości

Lotka


adamsolberg

Rekomendowane odpowiedzi

AdaSch,

 

wiesz prawda jest iz przez prawie 3lata projektowalem obiekty militarne, ale o tym sza (klauzura tajnosci).

a tak powaznie projektuje rozne obiekty od wnetrz przez domy jednorodzinne na kosciolach skonczywszy,

ale lotki na balkonie dla poprawienia aerodynamiki no nie trafilo sie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na spocie warszawskim wpadlismy na pomysł(no może ja wpadłem) czy by nie dało zrobiś odlewu z kurnika co go chłopaki ostatnio na ebayu zakupili? Duzy kurnik do naszych forkowatych :twisted:

 

-- 28 mar 2012, o 23:03 --

 

Kolejny dobry temat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drout,

 

mysle ze to nie jest glupi pomysl tylko trzeba poprosic kolege cart, by skontaktowal sie/nas z firma robiaca repliki

oraz robic liste jesli firma sie zdecyduje na ten krok i cena bedzie budzetowa jak w przypadku lotki ???

to moze bylaby sznasa tez na inne odlewane zabawki...no ale grilla STi mi nie odleja :cry:

 

tomasz p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie listę chętnych, myślę że jeśli będzie odpowiednia ilość osób to podejmą temat.

 

Dwie paczki które miałem nadać zostały nadane ;)

 

Dostanę jutro, dostanę???? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie listę chętnych, myślę że jeśli będzie odpowiednia ilość osób to podejmą temat.

 

Dwie paczki które miałem nadać zostały nadane ;)

 

Dostanę jutro, dostanę???? ;)

 

Raczej tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakupno,

 

piotrus to kiedy przychodza te wasze wloty

moze tym razem ty bylbys dawca do odlewu ???

moze bym sie zdecydowal jakbys juz u siebie zalozyl

byloby git to po cichu przez zona bym wdzial a potem

jak pamietasz ...kochanie juz tak bylo :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i słowo, dzisiaj stało się ciałem a lotka znalazła się wreszcie na swoim, właściwym miejscu. Troszkę to trwało ale postanowiłem zaszaleć i odmalować przy okazji pościerane listwy boczne i zderzaki, kończąc wszystko delikatną polerką. Muszę powiedzieć, że Forek z lotką wygląda kozacko a według opinii warsztatu z lotką nie było absolutnie żadnych problemów. Miałem jeszcze montować zakupione wczesniej chlapacze ale po przymiarce jakoś mi wizualnie nie podpasiły, więc dałem sobie spokój ( jak by co chętnie odsprzedam ). Ale i tak osiągnąłem na chwilę obecną nirvanę. :) Bananik na japce był jak talala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...