Skocz do zawartości

Oświetlenie


FAZA666

Rekomendowane odpowiedzi

Xbike.pl, Fido, oj czepiacie się. FAZA666, pisał o motorze, czyli nieodzownym elemencie pojazdu motorowego, pomijając resztę pojazdu, który mógł być:

a) TIR

B) motocykl

c) samochód osobowy

d) pan Czesio po całonocnej libacji idący bokami po krętej górskiej drodze, podpierający się kolegi Zenka.

 

P.S. Podobieństwa, czasu, miejsca, osób, całkowicie przypadkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philips Blue Vision Ultra.....

 

Nie jestem pewien, ale mój brat je chyba miał w Mondeo(2003) i mu sie spaliła jedna po chyba 2 miechach, teraz jeździ na jakiś z Praktikera :lol: Ja też je dzisiaj założyłem, całkiem fajnie świecą - na opakowaniu było napisane XENON BLUE :lol:

 

A tak w ogóle to ja też byłem zadowolony z tych Osramów(+50%), nawet bardzo, ale cóż odmówiły posłuszeństwa :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jeździ na jakiś z Praktikera :lol: Ja też je dzisiaj założyłem, całkiem fajnie świecą - na opakowaniu było napisane XENON BLUE :lol:

Jakoś nie mam przekonania do żarówek malowanych tylko po to by kolorek miały pod Xenony robiony. Takie malowanie osłabia strumień światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skala był 6 gwiazdkowa... 8)

 

Osram Sliverstar +50% (te co ja miałem i spaliły się)

"Nie wiadomo, czego jest więcej w tej żarówce. Na pewno nie światła!!!"(4* na 6) cena-27zł za sztuke

 

Osram Bilux

"Zwykłe pudełko, wysoka jakość. Widać da się zrobić tanią i dobrą żarówkę do auta" ( 6* na 6) 9,88zł za sztuke

 

ogólnie chwalone były Philipsy

 

Philips Power2night

"Bardzo dobre wyniki, minimalny rozrzut jakościowy. Odejmujemy gwiazdkę za cenę (5*)

cena-119zł-para

 

Philips SilverVision

"Dużo światła we właściwym kierunku, ale ani to ani dziwny wygląd nie usparwiedliwia ceny"

(5*) cena -119zł-para

 

Philips BlueVision

"Niebieski filtr pochłania światło, ale BlueVison radzi sobie z tym na styk" (4*)

 

PODSUMOWANIE:

" Chcąc mieć dobre oświetlenie w umiarkowanej cenie, wystarczy, kupić zwykłe żarówki wyprodukowane przez dobrą firmę. Jeśli chcemy mieć jeszcze jaśniej, możemy kupić białe żarówki o zwiększonej wydajności, ale to rozwiązanie jest tylko troche lepsze, a dużo droższe. Natomiast niebieskie żarówki zawsze albo o wiele gorzej świecą, albo kosztują krocie i są mniej trwałe"

 

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tydzień temu te NightGuide i jest całkiem Ok. Forest sam z siebie nie ma dobrych swiateł i żarówki moga tutaj choć ciut zmienić.

rzeczywiście widac te trzy kolory światła..... na scianie garażu. W trakcie jazdy raczej tego nie widze ale myślę że światło po prostu zbyt się rozprasza aby poszukać plamy zółtego, białego i niebieskiego.

Ale suma sumarum..... sa ok

a przy okazji Osram to Siemens. Obie założył którys tam von Siemens tylko od początku (1906 ) Osram było firmą rozwijaną pod swoja własną nazwą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...