Skocz do zawartości

Nowomowa telewizyjna


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

emotorsport napisał(a):

Halamy

 

 

Moim zdaniem dopiero to jest niski poziom reklamy.

 

ale taka reklama, która śmieszy i nie wkurza, działa. rozum i serce.... :Dsie palcem nie pokazuje :D ....czy inne, nawet te na pograniczu absurdu, odgrywane przez kabareciarzy, powodują odruchowy uśmiech, ale kartofle w piwnicy nie gniją, jak przy wyżej wspomnianych reklamach Szymona...

a teraz dochodzi jeszcze megawkurwdenerwowacz bezwatautaautabezwatbezwatautabezwatbezwauta...... :twisted: jak to słyszę, natychmiast sięgam po pilota, i wooooon!!!!!!!!! :mrgreen::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

emotorsport, nie zaprzeczam, ale Grzesiek w moich oczach zawsze uchodził za całkiem dobrego kabareciarza. Ostatnimi czasy skecze miał coraz słabsze, brak pomysłów, no bo przecież ile można gadać o kurczakach... no to z braku laku poszedł do debilnej reklamy i zrobił z siebie pajaca, przez co moim zdaniem upadł bardzo nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport, nie zaprzeczam, ale Grzesiek w moich oczach zawsze uchodził za całkiem dobrego kabareciarza. Ostatnimi czasy skecze miał coraz słabsze, brak pomysłów, no bo przecież ile można gadać o kurczakach... no to z braku laku poszedł do debilnej reklamy i zrobił z siebie pajaca, przez co moim zdaniem upadł bardzo nisko.

 

podejrzewam, że finansowe aspekty tego, jak to nazwałeś, upadnięcia, pozwoliły panu Grzegorzowi kupić sobie np. nowe STI...i to niejedne....chetnie też bym zrobił z siebie takiego ,,pajaca" :D , tylko problem w tym, że nikt mnie nie chce do reklamy.... :(

 

------------------------------------------------------------------

 

 

 

dokłaaadnie.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"poszłem", "weszłem", "szłem"

 

 

a potem pierdłem, bekłem, żygłem i wyszłem, bo chamstwa nie zniese... :twisted::D

 

 

tych wyrazów używa się w zależności od sytuacji:

Jeżeli wychodzimy gdzieś blisko to mówimy poszłem, wyszłem - a jak gdzieś dalej to poszedłem, wyszedłem. :wink:

 

Niestety nie przychodzi mi do głowy wytłumaczenie dla stosowania pierdłem, bekłem, żygłem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<

> :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"poszłem", "weszłem", "szłem"

 

 

a potem pierdłem, bekłem, żygłem i wyszłem, bo chamstwa nie zniese... :twisted::D

 

 

tych wyrazów używa się w zależności od sytuacji:

Jeżeli wychodzimy gdzieś blisko to mówimy poszłem, wyszłem - a jak gdzieś dalej to poszedłem, wyszedłem. :wink:

 

Niestety nie przychodzi mi do głowy wytłumaczenie dla stosowania pierdłem, bekłem, żygłem :twisted:

 

I to poszłem, wyszłem jest poprawne? :shock:

 

ps wydaje mi się, że powinno być RZygłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

re-habilitowany :) , swoją drogą mój kumpel z liceuma... :D

 

-- 11 sie 2011, o 07:24 --

 

kwiatek z TVN24, 11.08.2011, godzina 8.00, przemiła pani czytaczka:

 

najlepsza pogoda będzie obowiązywać w Polsce południowej............ :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...