Skocz do zawartości

Jakie turbo


Michcio

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mocniejszego myśle o td05

 

Smirnoffa sobie kup :)

A tymczasem jak burzum napisal - sprezycuj jakis "target", napisz, czego oczekujesz od auta, jak je uzytkujesz na codzien

itp.

 

-- wtorek, 12 lip 2011, 18:12 --

 

Tak nieco powazniej - zeby nie bylo, ze sobie zarty tylko stroje :) - jesli uzywasz auta na codzien, i chcesz po prostu

troche wiecej mocy, ale nie chcesz brnac w wielkie koszta, to zrob sobie conajwyzej wydech i remap - bedziesz mial ok. 260KM i auto bedzie nieco zwawsze na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuje swoje pytanie.Mam w autku zrobiony przelot i troche modów.Turbinka mi pada wiec szukam drugiej i chciałbym przy okazji coś mocniejszego niż seria tak wiec pytam czy ta td5 podejdzie a może ktoś ma lepszy pomysł :?: .Autko użytkuję jak przeciętny zjadacz chleba czasami dam mu ostrzej w palnik he he tak dla relaksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michcio,

- generalnie, bez remapu się nie obejdzie ,

- td05 to jednak większe wiadro, większy lag (czyli jeszcze gorszy dół jak masz, a masz słaby),

- i znowu, nawet nie próbuj bez remapu, bo zrobisz silnikowi krzywdę.

 

A tak poważniej trochę to rozumiem, że na serii TD04L już tak ogarniasz, że koniecznie ale to koniecznie trza iść w te kunie :mrgreen:

 

Jeżeli chcesz zrobić remap kup VF35, jeżeli nie chcesz robić remapu kup TD04L, czyli to co masz.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio dużo dobrych opinii zbiera FP68HTA,

 

Wieść gminna niesie, że bardzo w porządku wiatraczek.

 

i oczywiście, po wymianie turbiny - korekta mapy ;-)

 

Po raz trzeci w ciągu ostatnich 5 minut - ABSOLUTNIE TAK !!!

Już po tym uwolnieniu wydechu wypadało zrobić korektę map, ale...

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio dużo dobrych opinii zbiera FP68HTA,

 

i oczywiście, po wymianie turbiny - korekta mapy ;-)

 

do wrx-a, bez VVTI , na seryjnym bloku, skrzyni, to raczej słaby pomysł, lepiej jak by kupił świeże turbo , z wrx-a 06-07 z dobrym aktuatorem , + IC STI itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedzi.Powiem tak autko kupiłem już z przelotem i ze znienawidzonym blov offem i przez tego chwasta miałem problemy z autkiem.A poza tym nic się nie działo. W aso mi powiedzieli ze w mapie nic nie było grzebane.I to jest dziwne bo jak jest przelot bez remapu to były by problemy.Jak się mylę to proszę mnie poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...