Skocz do zawartości

"kochani" kibice!


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Czlowiek wrocil sobie spokojnie z Poznania, wiec auto mi sie nieco ubrudzilo. Zaporkowalem pod pewna w-wska knajpa w celu wchloniecia malego co nieco, po czym pojechalem do domu. Lekko sie zdziwilem, gdy w garazu dostzeglem "mily" napis na tylnej klapie. Szkoda, ze jeszcze tworca tego napisu uzyl sporo sily, gdyz mycie & woski nie pomogly i trzeba bylo lekko klape spolerowac, gdyz brud + piach wgryzly sie w lakier! Niestety glupota ludzka + wodne lakiery = polerowanie :(

 

SubaruKlapa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie dlatego nie znoszę piłki nożnej i wszystkiego co jest z nią związane. Swoją drogą pseudokibice piłki nożnej są chyba najgorszym bydłem na świecie. Michał, luzik - ty o tym zapomnisz za jakiś miesiąc a to bydle co ci to zrobiło będzie ze sobą żyć do końca ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego nie znoszę piłki nożnej i wszystkiego co jest z nią związane. Swoją drogą pseudokibice piłki nożnej są chyba najgorszym bydłem na świecie. Michał, luzik - ty o tym zapomnisz za jakiś miesiąc a to bydle co ci to zrobiło będzie ze sobą żyć do końca ;)

 

Pozdrawiam

 

 

W świetle przytoczonych dowodów nie sposób się z tobą nie zgodzić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego nie znoszę piłki nożnej i wszystkiego co jest z nią związane. Swoją drogą pseudokibice piłki nożnej są chyba najgorszym bydłem na świecie.

 

To tak naprawdę nie jest ważne, czy chodzi o piłkę, czy o coś innego. Piłka jest tylko pretekstem. Taki bałwan jeden z drugim zawsze sobie znajdzie powód, żeby komuś coś zniszczyć...

 

W naszym kraju to nie piłka nożna, a dopierdalanie rodakom, szczególnie tym, którym się powiodło, to sport narodowy... :evil:

 

(przepraszam za dosadne określenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że w tym czasie jak wszyscy wspaniale bawiliśmy się na Karowej, to nieopodal na stadionie były rozróby w trakcie jakiegoś meczu. Na szczęście policja była przygotowana na to, że to bydło będzie chciało dotrzeć na Karową i odpowiednio ich ukierunkowali po meczu...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że w tym czasie jak wszyscy wspaniale bawiliśmy się na Karowej, to nieopodal na stadionie były rozróby w trakcie jakiegoś meczu. Na szczęście policja była przygotowana na to, że to bydło będzie chciało dotrzeć na Karową i odpowiednio ich ukierunkowali po meczu...

 

pzdr

 

 

OOOOO nie wiedzialem. Dobrze, ze nie udalo im sie dotrzec do Karowej bo byloby niemilo i straty materialne bylyby ogromne :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak naprawdę nie jest ważne, czy chodzi o piłkę, czy o coś innego. Piłka jest tylko pretekstem

Nieco uogólniłem to prawda, ale zwróć uwagę, że akurat w tym przedziale dochodzi najczęściej do zbydlęcenia....Nie mam nic do piłki jako takiej ale prawdopodobieństwo występu chama wśród kibiców piłki nożnej jest relatywnie wysokie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta, bo jest ich dużo. Ba ! Najwięcej ! W Anglii była pani Premier rozwiązała problem z kibicami. Wprowadzono prawo, które pozwala szybko (bez przesadnych formalności) egzekwować olbrzymie kary pieniężne. Tam szybko pomogło, ale u nas to tylko z piratami drogowymi się "walczy" i podatki podnośni, aby państwo coś zarobiło, bo jak trzeba się troszkę napracować to już…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal, troszeczke spolerujesz i sladu nie bedzie ale sam przyznasz, ze ten napis jest troche smieszny ;) Ciekawe byly pewnie reakcje innych kierowcow drog gdy to widzieli :lol: W Bialym bys takiego czegos nie doswiadczyl ale Warszawiacy byc moze tak :twisted:

 

No właśnie dlatego nie znoszę piłki nożnej i wszystkiego co jest z nią związane.

I bardzo duzo tracisz. Poczekaj az nasza kochana Jaga wejdzie teraz do pierwszej ligi to wtedy zobaczysz co bedzie sie dzialo :lol: Mowi ci cos slowo białostoccy pretorjanie? ;)

Pilka nozna zawsze byla dla mnie na drugim miejscu za koszykowka ale to wlasnie noga w calej Europie jest wrecz ubustwiana a kazdy mecz naszej reprezentacji przezywaja wszyscy

 

Ps. Moge podac kilka piesni obrazajacych kibicow Legii :P:twisted: (bez urazy chlopaki :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak naprawdę nie jest ważne, czy chodzi o piłkę, czy o coś innego. Piłka jest tylko pretekstem

Nieco uogólniłem to prawda, ale zwróć uwagę, że akurat w tym przedziale dochodzi najczęściej do zbydlęcenia....Nie mam nic do piłki jako takiej ale prawdopodobieństwo występu chama wśród kibiców piłki nożnej jest relatywnie wysokie...

 

To jest niesetety prawda... :roll:

 

Ps. Moge podac kilka piesni obrazajacych kibicow Legii :P:twisted: (bez urazy chlopaki :lol: )

 

Milek, pozwól, że Ci coś wytłumaczę, bo się chyba nie zorientowałeś :mrgreen:. Otóz w całym tym wątku mówimy o tym, że nie lubimy takich, którzy "mogą podać kilka pieśni obrażających kibiców". Także raczej tu nikomu nie zaimponujesz dogłębną wiedzą w dziedzinie chamskich piosenek :twisted:.

 

PS. Na Legii już dawno nie śpiewamy na przyjezdnych. Taki styl kibicowania jest już passe 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, pojęcia nie mam co się będzie działo jak Jaga wjedzie do I ligi i powiem ci, że jakoś mało mnie to kołysze. Ja piszę o tym co się najbardziej rzuca w oczy w piłce noznej - chamstwo i buractwo kibiców (nie dotyczy wszystkich ale palantów jest dużo). Ewidentny przykład podał Michał powyżej.

Przyznam się, że właśnie dzięki takiej postawie części kibiców piłka nożna kojarzy mi się z zabawą dla najniższych grup społecznych. Jakieś afery, rozróby, pobicia i dewastacje - no qrcze - ja się tam wpisać nie mogę, po prostu nie pasuje mi taka otoczka.

 

Pozdrawiam

 

P.S. Proszę forumowiczów o nie zastosowywanie mojej wypowiedzi do siebie - jakoś nie spotkałem w naszym zacnym gronie buraka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że właśnie dzięki takiej postawie części kibiców piłka nożna kojarzy mi się z zabawą dla najniższych grup społecznych.

 

He, he - piłka nożna to historycznie był sport dla plebsu i w dużej części takim pozostał. Są niby wyjątki, typu nadawanie piłkarzom w Anglii tytułów szlacheckich, ale nie zmienia to faktu, że od korzeni ten sport nie ma szansy się odciąć :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal, troszeczke spolerujesz i sladu nie bedzie ale sam przyznasz, ze ten napis jest troche smieszny ;) Ciekawe byly pewnie reakcje innych kierowcow drog gdy to widzieli :lol: W Bialym bys takiego czegos nie doswiadczyl ale Warszawiacy byc moze tak :twisted:

 

I bardzo duzo tracisz. Poczekaj az nasza kochana Jaga wejdzie teraz do pierwszej ligi to wtedy zobaczysz co bedzie sie dzialo :lol: Mowi ci cos slowo białostoccy pretorjanie? ;)

Pilka nozna zawsze byla dla mnie na drugim miejscu za koszykowka ale to wlasnie noga w calej Europie jest wrecz ubustwiana a kazdy mecz naszej reprezentacji przezywaja wszyscy

 

Ps. Moge podac kilka piesni obrazajacych kibicow Legii :P:twisted: (bez urazy chlopaki :lol: )

 

Nie widze w tym napisie nic śmiesznego ale może mam specyficzne poczucie humoru? Dalsza część wypowiedzi jakoś nie zdołała mnie zastraszyć :evil: .Proponuje taki napis na masce twojego auta, humor sobie poprawisz :) , wiem bo miałem takie malowidło na masce i też musiałem pół dnia polerować ubaw po pachy.

 

Pozdrawiam wszystkich niespełnionych malarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego ze jestem z Wawy i to z dziada pradziada z całego serca przepraszam w imieniu własnym i debili jacy mogli coś tak głupiego zrobić

Nie ma różnicy między nami ale nie każdy barani łeb potrafi to zrozumieć

 

 

pozdro for all

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego ze jestem z Wawy i to z dziada pradziada z całego serca przepraszam w imieniu własnym i debili jacy mogli coś tak głupiego zrobić

Nie ma różnicy między nami ale nie każdy barani łeb potrafi to zrozumieć

 

 

pozdro for all

Marcin

 

Respect :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego nie znoszę piłki nożnej i wszystkiego co jest z nią związane. Swoją drogą pseudokibice piłki nożnej są chyba najgorszym bydłem na świecie.

 

Z wszystkich politycznie poprawnych określeń najbardziej bawią mnie "pseudokibice". Dlaczego "pseudo"? Kibice po prostu. Pseudokibicem to jest najwyżej facet oglądający mecze w telewizji, prawdziwy kibic to właśnie ten, co lata pijany z szalikiem po ulicach, śpiewa jakieś idiotyczne chóralne przyśpiewki, demoluje samochody i walczy z innymi prawdziwymi kibicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie noga w calej Europie jest wrecz ubustwiana a kazdy mecz naszej reprezentacji przezywaja wszyscy

 

Na pewno nie wszyscy. Mi na przykład mecze naszej reprezentacji zwisają kompletnie, nawet nie wiem, kiedy był ostatni ani kiedy będzie następny. Za to wiem na przykład, przez jakie u się pisze "ubóstwiana" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...