Jump to content

serwis we wrocławiu

agnes 22
 Share

Recommended Posts

Witam! Jako nowa posiadaczka forestera 2,0 MY06 158km szukam jakiegoś godnego polecenia warsztatu we Wrocławiu poza Aso ( ze względu na koszty).Dziekuję za info!

Pozdrawiam!

Tak tylko... jeśli nie zauważyłaś... jesteś na Forum Importera :roll:

Polecam lekturę regulaminu :arrow: viewtopic.php?f=1&t=115766

MTS Marka Kluszczyńskiego w Dzierżoniowie jedyny słuszny... po prostu najlepszy i tyle...

ten we Wrocławiu to nieporozumienie, omijać z daleka, nie znajduje dobrego słowa o salonie i serwisie - dno - o znalazłem jednak :evil:

Dziękuję !

Czeka mnie wycieczka do Dzierżoniowa!

Pozdrawiam!

fajna wycieczka, bo można przelecieć przez Tąpadła i polatać chwilę po zakrętach ;)

nawierzchnia taka sobie

jak się nie ma zglebionego autka, to nie ma problemu ;)

tylko trzeba na hamulce uważać, niestety mali żółci bracia nie pomyśleli o hamulcach w GT96 ;)

Dziękuję !

Czeka mnie wycieczka do Dzierżoniowa!

Pozdrawiam!

fajna wycieczka, bo można przelecieć przez Tąpadła i polatać chwilę po zakrętach ;)

Zgadza się co do serwisu w 100% :!:

A wracać można przez Jodłownik i Sobótkę - dłużej w kilometrach ale jakże pięknie i zakrętaśnie :mrgreen:

MTS Marka Kluszczyńskiego w Dzierżoniowie jedyny słuszny... po prostu najlepszy i tyle...

ten we Wrocławiu to nieporozumienie, omijać z daleka, nie znajduje dobrego słowa o salonie i serwisie - dno - o znalazłem jednak :evil:

Podaj KONKRETY i wskaz ewidentne błedy inaczej siedz cicho:) Serwisuje sie tam od 5 lat i 90% napraw bylo na plus.

Podaj KONKRETY

- brak "zaplecza" - praktycznie wszystkie grube roboty sa robione poza ASO w "zaprzyjaznionych" warsztatach u pana Zdzicha

- brak wiedzy o modelach innych niz standard

- wciskaja ze forester US rozni się wszyskim od wersji EU (zawieszeie, blachy, silniki, instalacje el, paliwowa, silniki, itp)

- w/g nich nie ma czego takiego jak Forester SPORTS i "ten zderzak i lampy to napewno na allegro kupilem od rzemiesnika"

- o akacji serwisowej musialem ich osobiscie poinformowac ze jest organizowana przez SIP bo oni nie wiedzieli...

- regulacji zaworow nie robia bo nie trzeba

- o wycena naprawy po stluczce musialem zwrocic sie do rzecoznawcy PZMOT bo oni nie zrobili/nie chcieli zrobic pelnej

Ja pytam o błędy w robocie a nie "pierdoły".

- brak "zaplecza" - praktycznie wszystkie grube roboty sa robione poza ASO w "zaprzyjaznionych" warsztatach u pana Zdzicha

Tzn co? Bo blacharke,lakiernie,geometrie i montaz alarmu robia na miejscu. Po przenosinach na Krakowska wiele zmienilo sie na plus.

- brak wiedzy o modelach innych niz standard

Maja wiedze na temat aut ktore serwisuja ,inne nie przyjezdzaja wiec po co sie zaglebiac?

- wciskaja ze forester US rozni się wszyskim od wersji EU (zawieszeie, blachy, silniki, instalacje el, paliwowa, silniki, itp)

Nieróżni się wszystkim ale kilka elementów jest innych.

- w/g nich nie ma czego takiego jak Forester SPORTS i "ten zderzak i lampy to napewno na allegro kupilem od rzemiesnika"

No w Europie nie ma:)

- o akacji serwisowej musialem ich osobiscie poinformowac ze jest organizowana przez SIP bo oni nie wiedzieli...

Co do obiegu informacji zgodzę się, jest kilka niedociągnięć.O ile wiem nie serwisuje sie u nich żaden Forester US.

- regulacji zaworow nie robia bo nie trzeba

Robią robią,2 tyg robiłem w swoim aucie tylko uważam to za "zbedny wydatek" bo podparte byly tylko 2 po 190 tys km wiec moglo to poczekac.

- o wycena naprawy po stluczce musialem zwrocic sie do rzecoznawcy PZMOT bo oni nie zrobili/nie chcieli zrobic pelnej

Mialem stluczke w zeszlym roku,dobra wycena,czesci w kilka dni,suma sumarum w 7 dni wszystko bylo gotowe.

Dorzucę zdanie do dyskusji :

Zamówiłem uszczelkę do rury wydechowej (połączenie kołnierzowe przed jakąś tam ostatnią puszką wydechu) we Wrocławiu. Podałem VIN model rocznik..... Czekałem dwa tygodnie . Dzwonię. Trudności z dostawą , piraci , tsunami. Czekam jeszcze dwa tygodnie : nie ma. Zadzwoniłem do Dzierżoniowa : Przyjechać, coś znajdziemy !

I była !

Jak może działać warsztat, nie mając w zapasie takich podstawowych drobiazgów eksploatacyjnych.