Jump to content

Olsztyn - tani nocleg.

Jachu93
 Share

Recommended Posts

Witajcie! Wstępnie poszukuje taniego noclegu w Olsztynie. Fajnie jakby był w centrum miasta, pokój 3 osobowy najlepiej, fajnie by było jakby była łazienka w pokoju i 3 łóżka i to koniec wymagań :)

Ma być poprostu jak najtaniej, żadnych luksusów!

Zna ktoś jakieś fajne miejsce? W Internecie jest tego pełno, ale sam nie wiem które są warte, a które nie :D

Z góry dziękuje i pozdrawiam 8)

Hostel pod Wysoką Bramą.

Przerobione w lato na hostele akademiki na Żołnierskiej, Niepodległości, w Kortowie.

Nie wiem jak wyglądają w środku, ale lokalizacje pod względem centrumowości to w porządku odległościowym:

Wysoka Brama

Niepodleglosci

Zolnierska

Kortowo.

Tani niewątpliwie jest "Hotel" Czajka. :twisted:

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!

kiedyś na zawodach paintbolowych miałem tam nocować... byłem jakieś 100m od tego miejsca. Szybki obrót o 180 stopni i dalej w miasto szukać czegoś innego :D

spałem gdzieś koło szpitala w bloku przerobionym na hotel, nie pamiętam nazwy, ale chyba ulica książęca. Tani i dobry hotelki ;)

NA PEWNO NIE CZAJKA!!!!

grygo na jakies 4-6 dni.

Dzięki za odpowiedzi, zaraz popatrze w Internecie na to co proponujecie, może mają jakies strony.

-- 24 cze 2011, o 11:00 --

czerech, a dlaczego odradzasz ten hotel? To ma być typowa noclegownia, ja tam w dzień nie będę za dużo przebywał. Ma być blisko centrum, tanio i żeby na łeb nie kapało jak bedzie deszcz padał!

Znajomi kilkukrotnie używali czajki jako bazy noclegowej - a to na jakimś kawalerskim, a to na innej imprezie. Przenocować się da. Czasem tylko ktoś z zewnątrz rzuca w szybę kamykami (ale to jak głośna impreza była :lol: )

Niemniej jednak "Hotel" celowo pisałem ubrany w cudzysłów. ;-)

A w Olsztynie prawie wszystko jest blisko centrum, bo Olsztyn mały jest :mrgreen:

(Czajka to akurat 2km odległości drogowej od Wysokiej Bramy, czyli ścisłego centrum)

grygo na jakies 4-6 dni.

Dzięki za odpowiedzi, zaraz popatrze w Internecie na to co proponujecie, może mają jakies strony.

-- 24 cze 2011, o 11:00 --

czerech, a dlaczego odradzasz ten hotel? To ma być typowa noclegownia, ja tam w dzień nie będę za dużo przebywał. Ma być blisko centrum, tanio i żeby na łeb nie kapało jak bedzie deszcz padał!

jak podjechałem autem, żeby nie skłamać z 20 chłopa tak na nas łypneło wzrokiem, że strach było wysiadać... A strachliwy bardzo nie jestem ;p...

Kiedyś mieszkałem przez parę dni w Hotelu Żak na Kortowie i było bardzo ok, tylko, że to nie w centrum miasta, ale daleko nie jest.

Ostatnio przez przypadek wyłapałem dobrą cenę na booking.com w Hotelu Na Skarpie; blisko Starówki, spoko pokoje, smaczne śniadanko 8)

• 2 years later...

Może nie do końca trafie w Twój wachlarz cenowy, ale jak postanowisz zapłacić trochę więcej to lekko pod Olsztynem jest genialny hotel http://www.azzun.pl/ Azzun , w którym zostałem na parę dni jakiś niecały miesiąc temu. Jeżeli jedziesz autem to dostać się do centrum to sekunda, szczególnie, że Olsztyn jest mały :) Cena jest w miarę niska, rano dostajesz mega pyszne śniadanie i nawet jak chcesz możesz skorzystać z zabiegów bo są w cenie :D Na prawdę byłem zadowolony. Czasami dają jakieś zniżki.

Edited by marianeczek91

• 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 years later...
Dnia 21.03.2017 o 21:57, Pan Dziedzic napisał:

Czy już ? ;)

Cześć Braciszku. :)

Post z 2013. Para to dwa. Minęły 4 lata... Cholera... Ziemia jest. Obecnie biegają po niej qnie szwagrów. Cza je będzie w końcu przepędzić... A tak na poważnie to w tym roku chyba robimy nasadzenia. Jednakowoż najsampierw będzie dom. Latyfundium agroturystyczne powstanie w kondominium ze 'śwagrami'. Daty tym razem nie określam. :P