Skocz do zawartości

Olsztyn - tani nocleg.


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Wstępnie poszukuje taniego noclegu w Olsztynie. Fajnie jakby był w centrum miasta, pokój 3 osobowy najlepiej, fajnie by było jakby była łazienka w pokoju i 3 łóżka i to koniec wymagań :)

 

Ma być poprostu jak najtaniej, żadnych luksusów!

Zna ktoś jakieś fajne miejsce? W Internecie jest tego pełno, ale sam nie wiem które są warte, a które nie :D

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hostel pod Wysoką Bramą.

Przerobione w lato na hostele akademiki na Żołnierskiej, Niepodległości, w Kortowie.

 

Nie wiem jak wyglądają w środku, ale lokalizacje pod względem centrumowości to w porządku odległościowym:

Wysoka Brama

Niepodleglosci

Zolnierska

Kortowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tani niewątpliwie jest "Hotel" Czajka. :twisted:

 

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!

 

kiedyś na zawodach paintbolowych miałem tam nocować... byłem jakieś 100m od tego miejsca. Szybki obrót o 180 stopni i dalej w miasto szukać czegoś innego :D

 

spałem gdzieś koło szpitala w bloku przerobionym na hotel, nie pamiętam nazwy, ale chyba ulica książęca. Tani i dobry hotelki ;)

 

NA PEWNO NIE CZAJKA!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grygo na jakies 4-6 dni.

 

Dzięki za odpowiedzi, zaraz popatrze w Internecie na to co proponujecie, może mają jakies strony.

 

-- 24 cze 2011, o 11:00 --

 

czerech, a dlaczego odradzasz ten hotel? To ma być typowa noclegownia, ja tam w dzień nie będę za dużo przebywał. Ma być blisko centrum, tanio i żeby na łeb nie kapało jak bedzie deszcz padał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi kilkukrotnie używali czajki jako bazy noclegowej - a to na jakimś kawalerskim, a to na innej imprezie. Przenocować się da. Czasem tylko ktoś z zewnątrz rzuca w szybę kamykami (ale to jak głośna impreza była :lol: )

Niemniej jednak "Hotel" celowo pisałem ubrany w cudzysłów. ;-)

 

A w Olsztynie prawie wszystko jest blisko centrum, bo Olsztyn mały jest :mrgreen:

(Czajka to akurat 2km odległości drogowej od Wysokiej Bramy, czyli ścisłego centrum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grygo na jakies 4-6 dni.

 

Dzięki za odpowiedzi, zaraz popatrze w Internecie na to co proponujecie, może mają jakies strony.

 

-- 24 cze 2011, o 11:00 --

 

czerech, a dlaczego odradzasz ten hotel? To ma być typowa noclegownia, ja tam w dzień nie będę za dużo przebywał. Ma być blisko centrum, tanio i żeby na łeb nie kapało jak bedzie deszcz padał!

 

jak podjechałem autem, żeby nie skłamać z 20 chłopa tak na nas łypneło wzrokiem, że strach było wysiadać... A strachliwy bardzo nie jestem ;p...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mieszkałem przez parę dni w Hotelu Żak na Kortowie i było bardzo ok, tylko, że to nie w centrum miasta, ale daleko nie jest.

Ostatnio przez przypadek wyłapałem dobrą cenę na booking.com w Hotelu Na Skarpie; blisko Starówki, spoko pokoje, smaczne śniadanko 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Może nie do końca trafie w Twój wachlarz cenowy, ale jak postanowisz zapłacić trochę więcej to lekko pod Olsztynem jest genialny hotel http://www.azzun.pl/ Azzun , w którym zostałem na parę dni jakiś niecały miesiąc temu. Jeżeli jedziesz autem to dostać się do centrum to sekunda, szczególnie, że Olsztyn jest mały :) Cena jest w miarę niska, rano dostajesz mega pyszne śniadanie i nawet jak chcesz możesz skorzystać z zabiegów bo są w cenie :D Na prawdę byłem zadowolony. Czasami dają jakieś zniżki.

Edytowane przez marianeczek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...
Dnia 21.03.2017 o 21:57, Pan Dziedzic napisał:

Czy już ? ;)

Cześć Braciszku. :)

 

Post z 2013. Para to dwa. Minęły 4 lata... Cholera... Ziemia jest. Obecnie biegają po niej qnie szwagrów. Cza je będzie w końcu przepędzić... A tak na poważnie to w tym roku chyba robimy nasadzenia. Jednakowoż najsampierw będzie dom. Latyfundium agroturystyczne powstanie w kondominium ze 'śwagrami'. Daty tym razem nie określam. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...