Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Spot imieninowy OGSa baaardzo udany. Było ponad 10 osób, plejada Plejad pod Streetem, wesoła atmosfera - całkiem inna niż na forum ostatnimi dniami. :D Co tu duzo pisać... Bardzo fajnie, tylko telewizory trochę przeszkadzały... :wink:

 

Chyba tym razem nikt nie zostanie z rachunkiem... :lol: O, mam tu gdzieś paragon jakby co. :mrgreen:

 

Jeszcze raz wszystkiego naj, naj OGS!

 

Trochę fotek:

 

img7574resize7mf.th.jpg img7575resize3es.th.jpg img7576resize9lk.th.jpg img7577resize8ha.th.jpg

img7578resize2vn.th.jpg img7580resize8xn.th.jpg img7581resize5kv.th.jpg img7582resize9yf.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie... w sumie to imieninki sa dzisiaj... nie widzieli w kalendazrzu, ze dzisiaj OGSa jest? :twisted: - wieczorem clubbing... frekwencja taka jak dzisiaj w Streecie obowiazkowa! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesamowite, ze udalo sie to zorganizowac w czwartek... myslem, ze jaj cos to w piatek cos zorganiazujemy... jestem impressed.... naprawde! :!: :!: :!:

 

mam nadzieje, ze jutro dokonczymy... bo jak nie wsiadam w pociag i sru na poludnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wymieniac kto jest debesciak bo wiecie kto byl... i wszystkim jestem ogromnie wdzieczny... jestescie swietnie zgrana ekipa ale jak jutro nie zrobimy bounce-u to nie zaliczone bedize...

 

Nie wiem dlaczego wielkiem zaskoczniem byl vert - czyzby tak rzadko pojawial sie na Waszych spotach? skoro tak - to +1 point dla niego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nasz niecny plan się udał :) Fajnie było, szkoda tylko, że tak krótko... (tzn szkoda, że tak krótko siedzieliśmy w Streecie, bo ja osobiście ten wieczór zakończyłam około 2:30 :wink: ).

Nieobecni (nie będę wymieniać... Kaczor !) niech żałują!

 

Dziś niestety nie będę z Wami świętować... Ktoś musi pracować, nie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...