Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Mati Ja i Bimber jesteśmy z toba i tzrymamy kciuku za plan :) my też mamy tajny ale za to zaje... plan 8) tylko jeden problem K A S A . Ale powoli i bedzie super no chyba że zostane wymeldowany z domu ale taki Life- kupiłes subaru wybrałeś ścieżkę życiową od której nie ma Odwrotu.

 

A tak na boku morze zostały jakieś częsci ze skrzyni ???? :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzie idzimy bo jestem w sobote wolny moze sadyba best mol sa kregle itd a niedaleko pub a jak cos to do wilanowa do macdonalda tak wiec wszyttko w okolicy :) ale jak ktos ma inna super propozycje to to czekam na odp :) a pozatym e bestmolu jest parkink podziemny.. wiec nibedzie wialo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

albo zarezerwowac stoly w klubie bilardowym JOKER miło sympatycznie nie dosc ze tani bilardzik to na dodatek spoko pubik jest odrazu był ktos tam ??

 

Joker? Średnie miejsce.

 

Czy to ten JOKER od "W0 JOKER"? Bo jeśli tak, to ja tam nie idę :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zostałem poproszony przez niedalekiego sąsiada o to, żebym nie jeździć po placu pod jego domem. Zrobił to jednak w bardzo niesympatyczny sposób w związku, z czym z wielką przyjemnością zorganizowałbym najbliższy spocik pod jego [willom]. Teren jest tam mocno błotnisty, więc wszystkim po krótkim czasie przysługiwałaby zapewne karta członkowska Klub Wesołego Brudaska Rajdowego :lol:

Niestety, prawdopodobnie, później należałoby uciekać przed Klubem Niebieskich Misiów, więc pomysł pewnie spali na panewce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zostałem poproszony przez niedalekiego sąsiada o to, żebym nie jeździć po placu pod jego domem. Zrobił to jednak w bardzo niesympatyczny sposób w związku, z czym z wielką przyjemnością zorganizowałbym najbliższy spocik pod jego [willom]. Teren jest tam mocno błotnisty, więc wszystkim po krótkim czasie przysługiwałaby zapewne karta członkowska Klub Wesołego Brudaska Rajdowego :lol:

Niestety, prawdopodobnie, później należałoby uciekać przed Klubem Niebieskich Misiów, więc pomysł pewnie spali na panewce :lol:

 

Ja w ten pomysł wchodzę, niezleżnie od ryzyka :twisted:

 

PS. Czy to nie do Ciebie trąbnąłem w ramach pozdrowień w niedzielę pod Cinema City na Bemowie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska :!: Grube ryby z Krakowa chcą się u nas pojawić - nie możemy dać plamy :!:.

 

To kiedy? :shock:

Gdzie? :shock:

Jak? :shock:

 

Już mi się głowa gotuje :!:

 

:wink:

 

Spoko, nie ma nic za darmo :mrgreen: To jest handel wymienny, albo jak kto woli transfer :mrgreen:

: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=244743#244743

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie ma nic za darmo :mrgreen: To jest handel wymienny, albo jak kto woli transfer :mrgreen:

: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=244743#244743

Qrcze kuszące - może by znowu się wybrać do grodu Kraka - dawno tam nie byłem (akcja OSKAR) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zapytalem kiedy macie spota a Ci juz zamienili mnie na towar :lol::lol::lol:

 

Przemeq, tylko nie grube :wink: Kiedy, gdzie i jak przeczytaja po fakcie... w gazecie porannej ... w statystykach nietrzezwosci :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...