Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, dopiero dotarłem do domu po zakupach i nawet jeśli bym jeszcze zdążył, to już nie czuję się na siłach, ciężki tydzień mam jakiś, choć krótki.(a może właśnie dlatego).

Sorki. Może następnym razem się uda.

Bawcie się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aut było sporo tylko ekipa się wykruszyła zanim wyruszyliśmy do tunelu

 

tynek, dzięki za prezentację... zacnie brzmi, niedługo moja też zacznie rasowo burczeć

przymus bezpośredni...zasile grono spot/pom dopiero jak eReSek zacznie gadać jak eReS :twisted: -wieże że to już niedługo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem dotrzeć ale spotkanie jak zacząłem o 17 to skończyło się o 21.40 to już sobie odpuściłem

 

@ Stiff

 

Omega B to jest taki dupowóz miękki, że nie wiem czemu twierdzisz ,że był kiepski :)

nie znam bardziej pływającego samochodu , a PL drogi wybiera przez to znakomicie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fx, nie twierdzę, że był kiepski bo bardzo go lubiłem ale od strony jakości, wykończenia i przestronności to jednak francuzy w tej klasie się lepiej sprawdzały a Omega miała w zasadzie full opcję. Ot taki drobiazg jak podłokietniki zarówno na drzwiach jak i środkowy między fotelami w Omedze MY2001 plastikowe i na drzwiach tak wąskie, że łokieć spadał - w Safranie MY1993 w miękkiej skórze. Mi chodziło głównie właśnie o komfort i jakośc wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...