Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, cos strasza w tv ze idzie znowu jakas odwilz. Cos mi sie wydaje ze tej zimy to malo bedzie w tej zimie. :mrgreen: W takim razie ja moze sie pojawie na Imoli, ale bez konkretnego umawiania sie na godziny, bo moze mi sie uda dzisiaj "Rysia" zobaczyc, ale jeszcze nie wiadomo. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zapraszm o 9.30 rano pod best malla bo z Wojczkiem sie tam ustawilismy i potem jedziemy przetrzec placyk w Legionowie

kto chetny to zapraszmy pod best malla na sadybie

 

Ja jutro niewiem czy uda mi się dotrzeć, jade wyminic lambde, więc pewnie dopiero w niedziele. Ale za to za tydzień liczę ze poszaleje na śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zapraszm o 9.30 rano pod best malla bo z Wojczkiem sie tam ustawilismy i potem jedziemy przetrzec placyk w Legionowie

 

kto chetny to zapraszmy pod best malla na sadybie

 

JA się podłączę po drodze na stacji BP na Modlińskiej przed skretęm w prawo na Zegrze - będę 9.45 - 9.50 - zdążycie z Sadyby??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamusmax, co z tym Legionowem? Jest jakis plan na jutro? :twisted:

Rozmawiałem z Adamusmax, w legionowie śniegu jest sporo, może w nocy jeszcze coś dopada. Jutro Adamus, Wojczek i raju spotykają się o 9:30 pod BestMall i do Legionowa jadą. Ja będę tam koło 10:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując pewne przysłowie... Gdyby Adamus miał chlapacze... :lol:

 

to najpewniej by je urwal - zderzak odpadl po bliskim spotkaniu trzeciego stopnia z opona od stara albo jelcza, ktora sie byla zagrzebala pod sniegiem i musialem ja spod tego sniegu wyciagnac :mrgreen: przy pomocy zderzaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjechalem dzisiaj przed poludniem na Imole, placyk ladnie dosniezony, zamkniety i czeka na nas jakby co od godziny 20:00 Sa jacys chetni na dzisiejszy wieczor? Heh, panowie z ochrony sie smiali, bo ponoc wczoraj wypakowal w kraweznik na wyjsciu z zakretu jakis hondziarz, urwal zawieszenie i chyba sie cos nawet zapalilo... :shock: Widzial to kto moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjechalem dzisiaj przed poludniem na Imole, placyk ladnie dosniezony, zamkniety i czeka na nas jakby co od godziny 20:00 Sa jacys chetni na dzisiejszy wieczor? Heh, panowie z ochrony sie smiali, bo ponoc wczoraj wypakowal w kraweznik na wyjsciu z zakretu jakis hondziarz, urwal zawieszenie i chyba sie cos nawet zapalilo... :shock: Widzial to kto moze?

 

Ja jak najbardziej tak. :-) Bede molestowal takiego jednego z drugim zeby tez wykroili kawalek czasu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...