Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj był mały instruktaż na Bemowe u Wróbla (dzięki Emil za zabukowanie terminu), pozdrawiam Norvega, Durbosa i Araquiel ora Waldka w srebrnym Evo 8.

 

Niestey były małe zgrzyty - Wróbel roztawił rano próbę dla Łosia i jego kolegi - przyjechało towarzystwo ze szkoły Auto GT i ich wygoniło (Wróbla nie było w tym czasie) :evil:

 

Jak my przyjechaliśmy na 14.00 to pachołki były porozrzucane a pas wyślizgany i z muldami :evil: i musieliśmy ich (Auto GT) wyrzucić

 

Niestety szkoła z Auto GT próbuje wygryżć Wróbla z Bemowa i zaproponowała większą kasę z wynajem pasa co zaowocuje w przyszłości podniesieniem cen i Wróblowi :evil: (a więc i nam) :evil:

 

Ale ponadto wyjeżdziliśmy 50 km po rozecie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Tylko szkoda, że dopiero rano przeczytałem, że dzisiaj jest też pojeżdzawka w Słomczynie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestey były małe zgrzyty - Wróbel roztawił rano próbę dla Łosia i jego kolegi - przyjechało towarzystwo ze szkoły Auto GT i ich wygoniło (Wróbla nie było w tym czasie) :evil:

 

Dla Mariusza i mnie. Niestety zrobiła się mała afera - tym razem wina leży raczej po stronie wróbla, szkoda tylko, że stało się tak, że klienci muszą wyjaśniać konflikt pomiędzy dwoma instruktorami.. trochę nam to zepsuło humor :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestey były małe zgrzyty - Wróbel roztawił rano próbę dla Łosia i jego kolegi - przyjechało towarzystwo ze szkoły Auto GT i ich wygoniło (Wróbla nie było w tym czasie) :evil:

 

Nie wygonilo, tylko wszystko sobie wyjasnilo.

 

Jak my przyjechaliśmy na 14.00 to pachołki były porozrzucane a pas wyślizgany i z muldami :evil: i musieliśmy ich (Auto GT) wyrzucić

 

Trzeba bylo wynajac pas rano, tak szkola Evolution ma to zagwarantowane w umowie najmu z lotniskiem.

 

Niestety szkoła z Auto GT próbuje wygryżć Wróbla z Bemowa i zaproponowała większą kasę z wynajem pasa co zaowocuje w przyszłości podniesieniem cen i Wróblowi :evil: (a więc i nam) :evil:

 

Nie pisz takich rzeczy, jak nie znasz prawdy. Wrobel ma najnizsze stawki i nikt sie tego nie czepia. Szkola Evolution nie ma takich stawek i z tego co wiem miala nie bedzie. Wiec nie zaproponowala wiekszych stawek, tylko nie jest w stanie osiagnac takich jak Wrobel. To taka delikatna roznica.

 

Ale ponadto wyjeżdziliśmy 50 km po rozecie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

I to jest najwaznieszje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestey były małe zgrzyty - Wróbel roztawił rano próbę dla Łosia i jego kolegi - przyjechało towarzystwo ze szkoły Auto GT i ich wygoniło (Wróbla nie było w tym czasie) :evil:

 

Dla Mariusza i mnie. Niestety zrobiła się mała afera - tym razem wina leży raczej po stronie wróbla, szkoda tylko, że stało się tak, że klienci muszą wyjaśniać konflikt pomiędzy dwoma instruktorami.. trochę nam to zepsuło humor :roll:

 

Jak dobrze wiesz konfliktu nie ma, tylko jedna osoba najzwyczajniej w swiecie od pewnego czasu przegina. No coz...

 

Przy okazji moge Cie juz oficjalnie przedstawic jako nowego instruktora S.J. Evolution :) Welcome to the club :)

 

P.S.

Dzis dajemy z Przemem (pytales sie dzwoniac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o shodanie

Przy okazji moge Cie juz oficjalnie przedstawic jako nowego instruktora S.J. Evolution Welcome to the club

 

shodan czyżbyśmy się dziś poznali? Kilka kółek w czerwonym Evo. Jeżeli tak, to miło było poznać i wysłuchać uwag :cool: Powinniśmy się chyba przedstawiać ksywkami a nie imionami, byłoby łatwiej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shodan czyżbyśmy się dziś poznali? Kilka kółek w czerwonym Evo. Jeżeli tak, to miło było poznać i wysłuchać uwag :cool: Powinniśmy się chyba przedstawiać ksywkami a nie imionami, byłoby łatwiej :mrgreen:

 

Krzysiek w czerwonym evo z vortex generator? :razz: Oczywiście.

Bardzo mi było miło, myślę że będzie jeszcze niejedna okazja razem pojeździć :cool:

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji moge Cie juz oficjalnie przedstawic jako nowego instruktora S.J. Evolution :) Welcome to the club :)

 

A podziękował, podziękował :cool:

 

P.S.

Dzis dajemy z Przemem (pytales sie dzwoniac)

 

Nawet chetnie bym się dołączył, ale jutro trenuję na bemowie już od 8 rano - nie wiem jak długo ten śnieg się utrzyma, więc trzeba wykorzystać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, co wy spać w niedzielę nie możecie? Zajrzę tam po 12 jeżeli się okaże że mam oponę całą.

 

UPDATE: niestety nie dotrę, okazało się że po Słomce mam krzywą felgę i powietrze przy rancie ucieka. Muszę to na szybko gdzieś wyprostować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, pw

 

odpowiedzialem

 

kto jeszcze sie pisze na poslizganie sie dzisiaj :?:

 

tymczasowy tel do mnie 889 73 63 37

 

ja się piszę, razem z Olą :)

 

PS. Proszę o kontakt tlefoniczny z info gdzie, kiedy i o ktorej :lol: , może być mesik na 668 165 541 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się piszę, razem z Olą :)

 

PS. Proszę o kontakt tlefoniczny z info gdzie, kiedy i o ktorej :lol: , może być mesik na 668 165 541 :mrgreen:

 

raju, chyba się troszkę zgapiłeś :wink:

 

 

niedzielny wieczór wydaje mi się fajnym terminem na grupowe poślizganie się :mrgreen:

co szanowne towarzystwo na to :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiary na Legionowo ;) Dzisiaj upalaliśmy z adamusem i wojczkiem, dużo lodu, dużo RWD, ale można się fajnie slizgać tylko trzeba uważać. Plac jest nie oświetlony więc można jeździć w ciągu dnia. W nocy bym nie ryzykował.

 

Jozefów koło Legionowa

Mapa dojazdu:

- Trasa przez Jabłonne, Legionowo od Wawy:

Jedziemy Modlińską do Jabłonny, na światłach skręcamy w prawo w kierunku Legionowa i jedziemy cały czas główną drogą. 200m przed wiaduktem jest MCDonald (punkt charakterystyczny) czyli jedziemy dobrze, przejeżdzamy przez wiadukt i na najbliższych światłach skręcamy w prawo w ulicę Strużańską w kierunku Marek(Rembelszczyzny). Jediemy około 2 km, aż dojedziemy do miejscowości Józefów. Po przejechaniu ostrego zakrętu w prawo na końcu prostej skręcamy w prawo i jedziemy około 100m.

- Trasa od strony Ulicy Płochocińskiej:

Jedzimy cały czas główną drogą czyli ul. Płochocińską(główna trasa do Zalewu Zagrzyńskiego), dojeżdzamy do miejscowości Rembelszczyzna do dwóch rond, na drugim rondzie, na drugim wyjeździe skręcamy w kierunku Legionowa, jedziemy przez miasteczko Kąty Węgierskie. Po około 5-6 km jazdy przez las po prostej około 300m skręcamy w lewo i jediemy jeszce 100m.

Koordynaty GPS:

 

N = 52°23'23,7''

= 52,38992°

= 504518 m (1992)

E = 20°59'03,5''

= 20,98432°

= 634991 m (1992)

 

 

legionowoplac16ws.jpg

legionowoplac20ev.jpg

legionowoplac33uc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek_WAWA, opisz prosze to miejsce, co to dokladnie jest. Czy ten plac jest wyposazony w jakies wysepki czy inne, czy jest to zwykly, pusty plac? Jaka ma powierzchnie i w jakim jest stanie, czy jest tam wyryp czy przyzwoicie? Czy jest duzo ludzi i czy daloby sie zorganizowac jakas probe do pojezdzenia na czas. O ktorej tam bedziecie, chetnie wpadne jako ze mam niedaleko?

 

Usilnie szukam oesów do posmigania, moje oesy na Bialolece (okolica Augustowek i las w okolicach Marek niestety z cholernym wyrypem po roztopach i mrozach). Wczoraj jezdzilem w okolice Czosnowa i dalej w kierunku Kampinosu (Kazuń i inne) bo wyczailem na mapie zakrety na tamtejszych drogach. Miejsce jest git ale trza tam jechac noca bo autochtony beda brony na drogi wyciagac. Widze tez na mapach, ze jest troche drog na poludniowej granicy kampinosu, na zachod od Lomianek. Czy ktos z forumowiczow zna te rejony?

 

Piter_S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter_S, jest to plac ułożony z płyt betonowych. Nie ma tam wysepek, rond itd.... Wygląd placu to mniej więcej owal taki że spokojnie się mieszczą 2 samochody jadąc obok siebie. W poślizgu tylko jeden się mieści. Czy dużo ludzi, wszystko zależy od dnia i pory. W tygodniu w ciągu dnia (tak do 16) jest bardzo mało, w soboty/niedziele i dni wolne jeździ tam młodzież z okolic, dzisiaj było z 10-15 aut. Czy można tam ustawić próbę, myśle że tak, ale na pewno nie w sobote/niedziele bo tam raczej przyjeżdzają ci którzy chcą poszaleć, poślizgać się ale raczej nikt tam nie będzie chciał się bawić w wyścigi. Poprostu jak się jedzie prostą do zakrętu w pewnym momencie może się okazać że ktoś ci wyjechał na twój tor jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Czy ktos z forumowiczow zna te rejony?

 

Piter_S

Jeszcze nie znam dobrze tutejszych tras, ale się staram je poznać. Niestety większość dróg jest nieutwardzona i na ogół wyboista. Jest też parę szutrowych, regularnie równanych, ale te przechodzą przez wioski i ciekawych zakrętów jest "jak na lekarstwo". Poza tym nie bardzo można tam jeździć, bo to rezerwat przyrody. Większość odcinków to jak na Mazowieckim... proste, ale odcinek z Czosnowa do Truskawia jest OK.!

 

Mikołaj_W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek_WAWA, czy znasz jakies jeszcze miejscowki w okolicy? Co z Żeraniem, czy dalej zamkniety? Jeszcze kojarze takie miejsce gdzie organizowane byly proby do kajotow pod wiaduktem przy zjezdzie z trasy torunskiej w ul modlinska.

 

Kiedys tam smigalem sejem i bylo calkiem przyzwoicie, parking oswietlony i z wyspami, tylko czy na impreze nie jest tam za malo miejsca? Sejem trojki nie dalo sie tam zapiac, dokrecona dwojka wiec ok 70-80km/h... Moze warto tam wpasc tak po 22-giej? Napisz co o tym sadzisz...

 

Namierzylem jeszcze jedna droge szutrowa z dwoma zakretami P2 dlugi 30 L2 ciasno (dohamowanie szerokie wiec bezpiecznie) i wyjezdzilem tam dzisiaj rano pol zbiornika ;) ale to blisko zabudowan i raczej szybko moga sie tam pojawic "smutni panowie" wiec tez trza tam jechac noca...

 

Dzisiaj w nocy jeszcze raz sie wybiore i obadam moje oesy, moze snieg je troche wyrowna...

 

Piter_S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Czy ktos z forumowiczow zna te rejony?

 

Piter_S

Jeszcze nie znam dobrze tutejszych tras, ale się staram je poznać. Niestety większość dróg jest nieutwardzona i na ogół wyboista. Jest też parę szutrowych, regularnie równanych, ale te przechodzą przez wioski i ciekawych zakrętów jest "jak na lekarstwo". Poza tym nie bardzo można tam jeździć, bo to rezerwat przyrody. Większość odcinków to jak na Mazowieckim... proste, ale odcinek z Czosnowa do Truskawia jest OK.!

 

Mikołaj_W

 

Witaj,

wiec ja wczoraj pojechalem droga w kierunku Kazunia Bielany (droga na Blonie) i potem w prawo w kierunku Kazun Polski 2, jest tam sporo takich waskich drog nowo wyasfaltowanych, sa zakrety, sa nawroty, sa skrzyzowania, opory i jest tego sporo, w okolicy raczej pusto, jakies nowe domy powstaja ale ogolnie raczej miejsce odludne, jedna wada - mam tam ok 50km, wydaje mi sie ze niezle moze byc w samym kampinosie, widzialem droge ktora leciala w las do Parku Narodowego ale nie mialem juz czasu jej obadac. Dlaczego sadzisz ze tam nie mozna jezdzic? Zawsze mozna zabladzic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tłumaczenie nigdy nie jest wiarygodne, ale ja też nie peniam :cool: Jak tylko będę miał furę to możemy się jakoś umówić i czegoś poszukać albo najpierw ja coś wykombinuję (ustawię jakąś trasę przejazdu) i wybierzemy się większą ekipą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...