Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Nie wiem czy mogę zabrać głos i sie wprosić na imprezke ale jeżeli tak to z wielką checią postaram sie zawitać ze swoją panią. Mam nadzieję że służbowe sprawy nie popsuja tego planu. Pozdrawiam Wszystkich :oops::oops: :roll: :roll:

 

Ha! Jak jechałam dzis rano autobusem, to pomyslałam sobie, że dziś do Was zadzwonię, żeby Was zaciągnąć na ten bilard... To do zobaczenia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Nie wiem czy mogę zabrać głos i sie wprosić na imprezke ale jeżeli tak to z wielką checią postaram sie zawitać ze swoją panią. Mam nadzieję że służbowe sprawy nie popsuja tego planu. Pozdrawiam Wszystkich :oops::oops: :roll: :roll:

 

olej te samoloty i przyjezdzaj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za super spotkanie.Pierwszy raz bylem w tej kanjpie i jest naprawde fajna - Street sie chowa.Zreszta klimat to Ludzie a nie miejsce.

Zycze Wam Spokojnych Swiat

.

adamusmax, o

fajowo bylo - pilkarzyki rzondzom

Ty cwaniaczku oszukancu nie gram z Toba wiecej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za naprawdę udaną wczorajszą imprezę. Agnieszka przestała się do mnie odzywać co znaczy że było naprawdę fajnie ;)

 

Teges: jutro Święta, wszystkiego najlepszego!

 

Nie teges: wczorajszy rachunek. Osoby które jadły/piły/grały w bilarda i nie rozliczyły się proszę o kontakt.

 

Dziękuję za podwózki i przewózki, Matiemu za after i wszystkim za to że jesteście tacy jacy jesteście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza był a fajna, oprócz picia jest co robić - piłkarzyki,bilard i rzutki :mrgreen:

Odwiedził nas Niuniek z Krakowa :mrgreen:

Co poniektórzy nie zapłacili za siebie i zostawili nas z rachunkiem :evil::evil::evil:

Była przejażdzka po W-wie w 2 auta i 10 osób :roll:

Aferek u Matiego :lol:

 

A dzisiaj od rana Wróbel na bemowie :mrgreen::mrgreen:

Dotarli tylko nieliczni :mrgreen: niektórzy polegli i nie dotarli :mrgreen::oops:

 

dsc00328kp5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był jeden z lepsiejszych wieczorów w Waszym towarzystwie. Pogadaliśmy, popiliśmy, pograliśmy - było super :smile:

Kogo nie było - niech bardzo żałuje...

 

Mati, thx za after. Mam nadzieję, że nie byliśmy zbyt uciążliwi :lol:

Dziękuję również wszystkim moim transportom :mrgreen: a zwłaszcza Durbosowi.

 

W kwestii rachunku powiem tyle: niech KAŻDY zrobi kalkulację. Taki rachunek sumienia :wink: Jeśli zaś Blue nie odzyska tej kasy, któą założył (a jest tego dużo za dużo) to zrzucamy się na to i tyle. Innej opcji nie ma.

Mam nadzieję, żę sprawa rozwiąże się szybko i bezboleśnie :wink:

 

To kiedy powtórka?? :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zapomniałam.. Pozrdawiam nowo poznanego Niuńka :smile:

Powinniśmy się nim opiekować, jako gościem z Grodu Kraka, a wyszło na to, że to on opiekował się warszawskimi pijakami :lol::twisted: :twisted:

 

A był Bart..? On też z Krakowa i mówił mi, że się wybiera... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl sam niuniek

 

co do rachunku - pamietam juz taka akcje z jakiegos wczesniejszego spociwa, an ktory m nie bylem - teraz przezornie sie rozliczylem za mnie i za Krzyska i Le Bleu o tym wie, ale jezeli Bleu nie odzyska kasy to wg mnie powinnismy sie zlozyc i mu oddac :roll: to jest do nie teges

 

pomysl na przyszlosc (nie wiem czy dobry ale zawsze) robimy spota, kto przychodzi ten wrzuca powiedzmy 50 pln do wspolnej kasy - co zostaje dzielimy dla uczestnikow, jezeli trzeba bedzie doplacic to wszyscy po rowno sie skladaja i nie ebdzie niedomowien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl na przyszlosc (nie wiem czy dobry ale zawsze) robimy spota, kto przychodzi ten wrzuca powiedzmy 50 pln do wspolnej kasy - co zostaje dzielimy dla uczestnikow, jezeli trzeba bedzie doplacic to wszyscy po rowno sie skladaja i nie ebdzie niedomowien

 

Lepiej chyba, niech każdy ma swój rachunek i tyle :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl na przyszlosc (nie wiem czy dobry ale zawsze) robimy spota, kto przychodzi ten wrzuca powiedzmy 50 pln do wspolnej kasy - co zostaje dzielimy dla uczestnikow, jezeli trzeba bedzie doplacic to wszyscy po rowno sie skladaja i nie ebdzie niedomowien

 

Lepiej chyba, niech każdy ma swój rachunek i tyle :neutral:

 

tyz prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...