Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Spot przed Wigilijny w środę, wigilia w piątek w Siwym Dymie

Zajebiscie, od 3 miechow spoty zrobily sie nie ruchome i byly w kazdy czwartek, nie bylem na zadnym bo nie moglem akurat w ten dzien nigdy bo praca, wkoncu po dlugich bojach udalo mi sie ogarnac wolny czwartek to spot jestt w srode....

Kozak :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piknie sypie!!!!!

Temp. -1

 

Jedziemy zobaczyć jak z przyczepnością ;)

Daj znać... Bo u mnie nic... Wcześniej marznący deszcz...

 

Wróciliśmy.

Bardzo dużo świeżego śniegu spadło, niestety po przejechaniu dwa, trzy razy mokra breja odsłaniała asfalt.. Szału nie było :( Niby -2 a wszystko rozciapciane. Jak wracaliśmy to się jeszcze szkodniki pojawiły na ulicach i psuli pokrywę śnieżną pługami ;)Ale jazda tam gdzie jeszcze nie dotarli bardzo miła po pustym mieście i zakrętach ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo świeżego śniegu spadło, niestety po przejechaniu dwa, trzy razy mokra breja odsłaniała asfalt.
a to ciekawe, bo ja pół godziny 4 zakręty męczyłem i za każdym razem było fajnie :P

 

 

Bardzo dużo świeżego śniegu spadło, niestety po przejechaniu dwa, trzy razy mokra breja odsłaniała asfalt.
a to ciekawe, bo ja pół godziny 4 zakręty męczyłem i za każdym razem było fajnie :P

 

Ale weź pod uwagę, że Ty mało ważysz :D

A Nasze auto z Nami w środku to jak nie patrzeć 2 tony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to szło? Złej baletnicy... ;)

Ja tez nie narzekałem wczoraj. Tymbardziej, ze wyszedłem tylko zanieść coś do auta, a spaliłem pół baku. Inni kierowcy za to musieli na mnie narzekać, bo mnie strasznie zarzucało jak ich wyprzedzałem. Do dupy to STI, w ogóle się drogi nie trzyma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...