Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że miejsce w którym teraz mieszkasz wpłynęło na Ciebie i zamiast studiować to włożyłeś dresik dołączając do klubu wesołego szampana na żółtym trzepaku? ;)
Okolica nie ma na mnie wplywu bo na zewnatrz przebywam tylko w drodze na autobus. Swoja droga nawet nie wiedzialem ze mam trzepak na osiedlu. :blink:

W styczniu zostala mi juz tylko dziekanka do czerwca a pozniej skreslaja. Chyba ze jakims dziwnym przypadkiem dogadam sie z promotorem.

Edytowane przez Kapic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapic,ładnie to tak ściągać ;) oddaaaj avatar0zlosc.gif :)
juz zrobione :huh:

 

Dzięęękipost-11439-0-24336600-1355900779_thumb.gif

 

Kapic,ładnie to tak ściągać ;) oddaaaj avatarpost-11439-0-14977000-1355820080_thumb.gif :)

 

Uhuuuuu... Proponuje od razu pojedynek na szable lub topory..

Ta zniewaga krwi wymaga!

Uff wszysko załatwione polubownie a było bliskopost-11439-0-68335400-1355901156_thumb.gif :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie analizuję te wczorajsze palmiry i małe dróżki, którymi jechaliśmy i podoba mi się ta opcja.

Droga przez las, po wyjechaniu z dziur, bardzo fajna. Oczywiście ogarniał mnie strach przed magnetycznymi drzewami ale coś mnie tam ciągnie, żeby jeszcze poćwiczyć i nauczyć się tej drogi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zapiąłem pierwsze boki po oddaniu wozu, niestety ogólna forma zdrowotna sprawiła, że było z tego mniej przyjemności niż zazwyczaj... Kuruję się na piątek...

 

czyli ze babcia ozdrowiała na dobre?

 

Kali szkoda, że was pod M1 nie było... Spotkanie pierwsza klasa z ligą driftową - czołówką... :) Nawet dałem Burasu prowadzić...

 

Fakt. To co on wyczyniał z tą bejcą, to jakiś kosmos był B) A wszystko przy spokojnie prowadzonej rozmowie z pasażerami :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno ujecie ze spota wczorajszego... :)

 

dsc00708is.jpg

 

Kubeusz - jak on tak jeździ od kilku lat - to przyzwyczajony jest... Poza tym Bartek zawsze wyluzowany był... :)Tylko ze dwa razy miałem starcha jak przez laga Burasu nie chciało się wyciagać obok latarni - ale oczywiście z odpowiednią precyzją...

 

dsc00707wm.jpg

 

kolejna fota z wczoraj... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...