Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, mam pytanie. Gdzie najlepiej kupic zegary STRI? chodzi mi konkretnie o temp. oleju z tej serii z czarną tarczą, opening ceremony i czerwonym podświetleniem. Seria chyba SLM II DSD czy jakoś tak. Podpowiecie coś?

 

Mają też w Mysiadle, ale nie wiem po ile.

 

A my byliśmy trochę później

 

dsc0393rg.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Fajnie wyszedł. Hał macz? :thumbup:

 

3000 netto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, mam pytanie. Gdzie najlepiej kupic zegary STRI? chodzi mi konkretnie o temp. oleju z tej serii z czarną tarczą, opening ceremony i czerwonym podświetleniem. Seria chyba SLM II DSD czy jakoś tak. Podpowiecie coś?

 

Najbardziej to się chyba opłaca kupić u nich na oficjalnej stronie, ja jak patrzyłem to niektóre wychodzą sporo taniej niż te na allegro.

Jak byś zamawiał od nich to daj znać to może też się skuszę na jakiś wskaźnik :). Jak byś znalazł jakieś dobre źródło to też poproszę o info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś zamawiał od nich to daj znać to może też się skuszę na jakiś wskaźnik

 

Wychodzi na to, że będę zamawiał ten: http://www.motointegrator.pl/produkty/281428-wskaznik-temperatury-oleju-stri-slm5233#!

 

Po przeliczeniu ze strony producenta wychodzi ok 547 zł a u nich 530 zł i przesyłka w cenie.

 

Jakby ktoś coś chciał od nich to PW poproszę. Na poczatku stycznia będę zamawiał, żeby teraz w okresie świątecznym nie zaginęła paczka na poczcie czy u kuriera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...