Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

coś maciekSubru zniknął :roll: , może z robolami się kuma :wink: :mrgreen:

 

Pogłoski o moim zniknięciu się nie potwierdzają.

Kali - cenna informacja - na następnym spocie robimy POM do Bus-Baru

 

PS> Zdania na temat roboli nie zmienię :evil: - pisząc powyższy post miałem na myśli tego który zalał mi mieszkanie robiąc remont - bo mu się nie chciało zakręcić wody w pionie :evil: lub o innym robolu debilu w Starze wywrotce który potrącił moich znajomych na motocyklu i zginęła na miejscu koleżanka osierocając pięcioletniego syna :evil: - policjantom powiedział że nie lubi motorów i h...j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS> Zdania na temat roboli nie zmienię :evil: - pisząc powyższy post miałem na myśli tego który zalał mi mieszkanie robiąc remont - bo mu się nie chciało zakręcić wody w pionie :evil: lub o innym robolu debilu w Starze wywrotce który potrącił moich znajomych na motocyklu i zginęła na miejscu koleżanka osierocając pięcioletniego syna :evil: - policjantom powiedział że nie lubi motorów i h...j

 

+1

 

z takimi przypadkami zgadzam się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już post dotyczący mojego pytania to znaczy czy ktoś mieszka w pobliżu lub na obrzeżach Pruszkowa i okolic i posiada Subaru Imprezę ?? Jeśli tak to proszę napisać , coś się może zorganizuję :)

 

jest juz taki wątek w Spotkaniach 8)

nawet kilka spotów się kiedys odbyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w okolicach Targówka/Zacisza jest jakiś dobry blacharz/lakiernik :?: Kilka dni temu ktoś mi wjechał w tyłek i nie wiem, czy da się naprawić, czy muszę kupić nowy zderzak :?

 

Serock OK? Mogę polecić

 

I turbodziada odnowiłem i OBKa robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się coś w tym tygodniu? Nie widziałam Was wieeeeeki całe!

W tym tygodniu urzęduję na Służewcu popołudniami, więc tym razem miałabym blisko.

 

Pozdrowienia dla Harviego i Kapica, którzy przemknęli obok mnie w niedzielę na Torze Służewiec. Z daleka mignął mi chyba Szubru i inne "niebieskie" postacie ;-)

Niestety, byłam nie w fomie do pogawędki towarzyskiej, bo właśnie odwoziłam konia do tamtejszgo szpitala ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...