Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Vero, od razu lepiej , masz racje kawa z Maca to totalne nieporozumienie. Dziekuje Ci bardzo dobra kobieto i zycze Szczesliwego Nowego Roku .

 

do usług :mrgreen:

a może złożysz nam życzenia noworoczne osobiście w piątek o 20.00, hm?

 

 

Nie o kawę w tym chodzi.

 

nie mów, że będziecie pożerać cheesburgery na śniadanie :lol: bleh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny jutro na poranną kawę w Macu w Wilanowie o 9.00. Będę na pewno ja i Kaczor. Vert Norbert i inni ZAPRASZAM. :lol:

Z nostalgia wspominam "stare" dobre spoty w makkwaczu w Wilanowie.Widze ze szykuje sie zacny sklad.. :wink:

Chetnie bym sie z Wami spotkal ale o tej godzinie bede gdzies kolo Krakowa w drodze do Czorsztyna. :smile:

w zwiazku z powyzszym nie pojawie sie ani na tym ani na zadnym innym spocie w tym roku :wink: Sorki Szanowni Spotowicze :wink:

Przy okazji najserdeczniejsze zyczenia dla wszystkich Forumowiczów zwlaszcza frakcji warszwskiej - oby przyszly 2007 "byl bezdzwonkowy" i duuuuuzo fajniejszy po prostu...

Do zobaczyska w nowym roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot jak zwykle...był bardzo sympatyczny i była nas „cała kupa” :mrgreen:

 

Niestety chyba założę nowy temat: „;Co znów popsułem”?

Może będzie on trochę nudny i monotematyczny (Legac/kary/rower)?, ale już się tyle tego nazbierało, że powoli zaczynam potrzebę zwierzenia się komuś :sad: :wink:

 

Pierwsze oględziny mówią, że przeguby w prawej tylnej osi nic nie łączy i te mało sympatyczne stuki, które część z Was miała okazję słyszeć, to pół ośka obijająca się o wszystko, co miała w swoim zasięgu. Mam nadzieję, że dyfer jest cały.

Kurde, a przecież, dziadkowałem. Ble.

 

PS Kasiu mam nadzieje, że szkło nie wbiło się w yyy... tyłeczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za dzisiajszego spota, plany mi sie troche pozmienialy i musialem wszesniej jechac.

dzieki wielkie za zachwyt nad moimi pieknymi felgami winter spec. :mrgreen: i nad moim wydechem jak "rura od kozy" :mrgreen:

 

zycze Wam wszystkiego najlepsiejszego w Nowym Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś dotarłam do kompa :roll: więc teraz dziękuję za spocika. Było super, mimo, że niektórzy nie dotarli, a inni zmyli się wcześniej... Cieszę się, że mogłam Was zobaczyć w tym starym roku :wink:

 

Araquiel, dzięki. Wiesz za co :wink:

 

Jedyne "ale" tego wieczoru - dotarłam do domku o 1.00, aby wstać o 5.30 z okazji wyjazdu do Kielc :roll: ale dałam radę, kofeina moją przyjaciółką :wink:

 

Nagrodę dnia (za odwagę, żeby nie było!) otrzymuje pan w Mini, który o mały włos nie zabił się na wyjściu z tunelu na Wisło. :roll:

 

to dopiero kozak, co? :lol: tak serio - dobrze, że to się gorzej nie skończyło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, myslalem ze zasuwal w strone wilanowa, tam w zasadzie tuz po wyjezdzie z tunelu jest paskudnie jak sie za szybko wejdzie, jest pod gore, dosc ostry zakret i mam wrazenie ze nie jest najlepie wyprofilowany. Slyszalem tez duzo o specyficznej nawierzchni...

ale fakt faktem ze sie nie ma co przesadnie napinac bo sie moze zle skonczyc. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...