Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chętnie... To kiedy?

Ładne fotki by były

Pomiędzy 15.07 a 22.07???? :wink:

 

Jeżeli w tym terminie będę na miejscu (bo zamierzam trochę pozwiedzać - NY, Vegas...), to załatwione :D Ktoś jeszcze przyłącza się do spota na Florydzie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie... To kiedy?

Ładne fotki by były

Pomiędzy 15.07 a 22.07???? :wink:

 

Jeżeli w tym terminie będę na miejscu (bo zamierzam trochę pozwiedzać - NY, Vegas...), to załatwione :D Ktoś jeszcze przyłącza się do spota na Florydzie? :mrgreen:

 

jak nas zabierzesz ze sobą to z przyjemnością :mrgreen:

szkoda sąsiadeczka że nie będzie Cię z nami ale zdrówko ważniejsze...no i czas na naukę Masz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem. Na chwilę, ale liczy się fakt. I podobało mie się :).

 

Pozdro dla spotowiczów.

 

PS. Okazało się, że z Blue76 chodził do tego samego liceum, co ja. A to implikuje, że chodził do tego samego liceum, co shodan. Tak więc reprezentacja XXXIII L.O. im. M. Kopernika w Warszawie jest bardzo mocna, szczególnie gdy weźmie się pod uwagę jej uzbrojenie: 2 imprezy MY'06 + evo VIII, i spektakularne sukcesy na arenach rajdowych, takie jak choćby ostatni sukces Blue76 na CS II, nie wspominając już o całej szafie pucharów shodana :twisted::mrgreen:.

 

Czy jest tu ktoś jeszcze, kto kończył Kopernika? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wczoraj udalo mi sie odebrac Ruda od Janka. Wyjazd z bramy o 23.30

po drodze jadac ul. modlinska na wiadukcie nad kanalkiem zeranskim zauwazylem granatowe GT z duzym skrzydlem wbite barierke, jakis gamon mu zajechal chyba, bo jakis drugi kibel tez stal. "sodomia i gomoria" jak mawial moj wujek, straz, niebieskie itp. a ze przypominal mi Evokillera to przekrecilem do Matiego czy to czasem nie on postanowil zaparkowac w barierce, ale okazalo sie ze nie on. mam nadzieje ze to nikt stad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również byłem i jako nowicjusz dziękuję za miłe przyjęcie i fajny "klimat" na Spociku, i ten przejazd przez Wawę Wolnossącym Ssakiem za Imprezowiczami... :lol:

Pozdrawiam

 

p.s. Dzisiaj albo jutro wieczorem umieszczę link do serwera ze zdjęciami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy wszystkim za miłe spotkanie, rozmowy, przejażdżki po wawie, gratisową kolę...

 

Adi, fura Ci pięknie chodzi :)

Big G wreszcie się doczekałeś biedaku...

Przemeq miło było Cię poznać, reprezentacja XXXIII LO faktycznie silna :)

Nufi na przyszłość to Ty musisz prowadzić peleton - wtedy na pewno się nie zagubisz...

 

P.S. Zdjęcia dla chętnych oczywiście do nagrania na CD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek_WAWA, a ty miałeś na spocie być, i co się stało?

Okazało się że mam pilną i dobrze płatną robotę u klienta przy komputerze(no cóż ciężka jest praca informatyka i prace po godzinach....) no i jak wyszedłem ~ 20:30, to bez sensu abym pędził na złamanie karku na Wilanów z Wołomina, a chciałem dojechać. Ale niedługo planuje zamieszkać na Mokotowie, więc będę miał dużo bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za przybycie i zdjęcia

szczególnie dziękuje kaczorowemu ryjowi za to że choć na chwile się urwał z pracy i wpadł

dla Przemeq-a za to że zaszczycił nas kawiorek chwilą swojej obecności :mrgreen:

i całej reszty jak zawsze za wspaniały klimat jaki potraficie zrobić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...