Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Komu świnkę jeszcze?

@@Piaskos, ja bym potrzebował 2 świnek w wersji "original" na czarnym tle w rozmiarze standard.

 

BTW, gdzie na Mokotowie w okolicach Gagarina jest myjnia bezdotykowa ? Się przeprowadziłem i nie wiem gdzie mogę umyć MissPiggy :ph34r:

 

Na Sikorskiego w pobliżu Toru Stegny masz myjnię NIebieski Słoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja mam troche inną filozofię. Po zastosowaniu twardego wosku recznie serwowanego na karoserie moje mycie samochodu polega na spłukaniu fury, ewentualnie wyczyszczeniu szczotką stałego brudu z powierzchcni i używaniem tylko wody. Natomiast znalazłem tlko 2 myjnie w Warszawie gdzie nabłyszczanie jest przy pomocy miękkiej wody demineralizowanej- nie zostaje zaden zaciek... Reszta to jakieś kpiny :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja mam troche inną filozofię. Po zastosowaniu twardego wosku recznie serwowanego na karoserie moje mycie samochodu polega na spłukaniu fury, ewentualnie wyczyszczeniu szczotką stałego brudu z powierzchcni i używaniem tylko wody. Natomiast znalazłem tlko 2 myjnie w Warszawie gdzie nabłyszczanie jest przy pomocy miękkiej wody demineralizowanej- nie zostaje zaden zaciek... Reszta to jakieś kpiny :-(

 

Podziel się adresami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę, że ze względu na to iż wrx mój jest zrobiony i nie wymaga wkładu finansowego to pewnie zostanie ze mna jeszcze troche i kusi mnie żeby jakiś głośniejszy wydech założyć :lol:

 

Downpipe mam OEM, środek przelot i backbox H&S. Jaka pucha bedzie głośniejsza od Hawarda ale z umiarem?

Ma ktoś pożyczyć na 1-2 dni backbox do NewAge w Wawie żeby zobaczyć czy mi się będzie jeździło dobrze?

No i ewentualnie sprzedac jak podpasuje :P Standard 2,5".

Edytowane przez Piaskos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...