Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

tynek, w zasadzie tak - błotnik wiadomo do wywalenia i lampa. Maske sie podklepie, zderzak mógłby podziałać więc jeszcze zobaczymy czy wymieniać choć docelowo i tak szukam nowego bo ten jest trochę połamany ale gorzej, że belka jest cała pogięta w kilku miejscach mniej lub bardziej co musialo być dziełem zapewne kilku śnieznych zmrożonych band. Reszta w zasadzie ok ale muszę sporo śrub i złączek zorganizowac bo sporo sie pozrywało ze starości i rdzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIFF, to przy obecnej koniunkturze musisz się spiąć żeby przygotować auto póki mamy śnieg :cry: powodzenia

 

Zajechaliśmy z moją Panią na cargo i na samym wjeździe przed maską coś nam przeleciała :mrgreen:

Panika na pokładzie, maski tlenowe z podsufitki, pozycja bezpieczna i lądowanie w domu.

Dzięki na spociłem się że hoho :evil:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, Tynek :-(

Długo tylko oglądaliśmy innych, bo gęsto było... Smarcik fajnie wywijał, nawet chciał nas na prawym przewieźć :-)

Jeden pozaforumowy STI (srebrny Hawk, US Spec) niestety postawił się boczkiem... Na krawężniku :-( Tylne lewe kółko wyszło górą poza obrys auta... Tak pod kątem 45 st... :-(

Ja potem troszkę polatałem - porządek był, zero lansu, grzecznie Beemki, Audi, Seat i Golfy latały, nawet jakaś zielona Impreza GT się pojawiła, a chwilę później chyba Subaru forumowe zniknęły z cargo... Pewnie relacja będzie późną nocą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmyłem się ok 22.45. Za dużo aut jak na moje słabe umiejętności ;)

Dzięki za spota! Miło było poznać - na pewno się jeszcze będę pojawiał swoim ciągnikiem ;)

ps. w drodze powrotnej zgarnęły mnie miśki, kontrola trzeźwości i papierów - jak zobaczyli wizytówkę od razy zaprosili do środka na rozmowę o subarakach - chyba z 10 minut gadaliśmy :) Fajnie też zareagował misiek jak podszedł do mnie zaraz po pomachaniu pałeczką: "O kontrola trakcji wyłączona, w sumie to nie dziwne, Subaru..." ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jakieś zielona Impreza GT się pojawiła

 

 

Pozdrawiam z zielonej imprezy :). Latałem od 18 i wtedy na cargo było bardzo przyjemnie sporo śniegu jeszcze nic nie wyślizgane i nie było tych ciężarówek... potem Janki fajnie się ślizgało do 22 ale nazjeżdżało się "baranów" i zero organizacji wszyscy tylko światła awaryjne i lecą bez opanowania. Cud, że nikt nikogo nie walną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jakieś zielona Impreza GT się pojawiła

 

 

Pozdrawiam z zielonej imprezy :). Latałem od 18 i wtedy na cargo było bardzo przyjemnie sporo śniegu jeszcze nic nie wyślizgane i nie było tych ciężarówek... potem Janki fajnie się ślizgało do 22 ale nazjeżdżało się "baranów" i zero organizacji wszyscy tylko światła awaryjne i lecą bez opanowania. Cud, że nikt nikogo nie walną...

 

A to Ciebie obmrugałem na cargo? Tak mi się zdawało że widzę świnkę :) Ty wjeżdżałeś a ja uciekałem do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...