Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o zaliczanie to wole troche mniejsze tunele, dają większe poczucie bezpieczeństwa i komfortu ;)

 

...A to wszystko zależy czym ten tunel zaliczasz czy "Malucham" czy czymś lepszym :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Kurcze jak będziecie do +/- 21 z groszem to będę jak nie to Dajcie info jak będziecie jechali to tunelu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam zespotowanych! i nowo poznane osoby, szczegolnie kolege w Forku i kolege w Legasiu cosmy razem gonili do tunelu do reszty rodziny, ale niestety czerwona fala i pseudo snieg(tzn kierowcy wydygani na kazdym pasie) baardzo nas spowolnily i nie dogonilismy, aha i pzdr dla bakupno psiakos tak z boku dlugo debata sie przeciagala :P

 

P.S

octaveble ladna ta Twoja beSTIa, w kolorze bielizny Triumpha

vergette ladnie zasysa Twoj kolektor dziadkowy, jak nastepny termin pozwoli mi na pojawienie sie, to tez bede mial sie czym pochwalic, bo dzis to tylko mialem zalozony tez taki kolektor, ale tak delikatnie dziadek mruczal.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Wszystkich Zespotowany :)

 

Szczególnie epite z tunelu :D

 

bakupno psiakos tak z boku dlugo debata sie przeciagala

bywa jak się dwóch pasjonatów zgada :twisted:

 

octaveble ladna ta Twoja beSTIa, w kolorze bielizny Triumpha

:lol:

 

Xionc, miło było poznać i dzięki za bombki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że zdążę. Stałem przez 2h na drugim końcu umówiony z klientem i gdy już zgasły światła zdałem sobie sprawę że nic z tego :) Oh damit ! :) :)

Każdy kto przejeżdżał to autoalarm w bi em dablju włączał ;)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również dziękuje za spota no i oczywiście za tunel. FX ładny manewr, dobrze, że nie poszedłem w Twoje ślady a po tym jak zobaczyłem na chwile zblokowane tylne koła byłem bliski tego. Dobrze, że obyło się bez drapania lakieru i gięcia blachy ;)

Simon dzięki za uznanie na mazowszu ;)

Kasia ładnie wydeszek gada, tak jak być powinno.

octaveble szkoda, że przyjechałem za późno i nie zdążyłem obejrzeć WR1. Ale co się odwlecze to nie uciecze.

piciu a to Ty stałeś po drugiej stronie wanną. Widziałem ale nie chciałem przeszkadzać.

 

Do zobaczenia za tydzień. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piciu a to Ty stałeś po drugiej stronie wanną. Widziałem ale nie chciałem przeszkadzać.

 

Ano ja. Dobre miejsce na podsumowanie "kto ma głośniejszy wydech".

Z kim to zamieniłem dwa słowa "o miejscu zbornym" ? Ten ktoś wypadła na pierwszym miejscu, a to temu że z korytarza przy zawietrznej włączył autoalarm w biemdablju pod ścianą obok mnie :) Na pdrugim miejscu GT z żółtym malunkiem na boku i na trzecim czarna turbolodówka goniąca Gt z drugiego miejsca :) A twoje audi skromnie, autoalarmu nie włączyło lecz wzrok zawiesiłem ze względu na sentyment do grupy VAG. To chyba twoje było to ciemne S4 avant ?

 

piciu, no przejeżdżałeś myślelismy że podbijesz do nas :P

 

Bo w planie było podbicie i przywitanie się, ale czasy są takie że "nać klient, nać pan" :) Mać psia światła zgasły i nikogo nie było już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KALI, ja bez abs to moge sobie pozwolic na ciut wiecej, bo przy takich manewrach to zapinasz hebel i stajesz:D

poza tym jakbys przejechal to by fajniej wyszlo, bo na raz bym sie pokrecil :)

ale co tam, mialo byc na bogato i chyba bylo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...