Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

a bude to fabryka i tak popsuła, wiec ja ją tylko chciałem poprawić, myślałem ze wyjdzie bagażnik :mrgreen:

 

-- 4 paź 2010, o 14:00 --

 

a co się jej stało

 

 

Podejrzewam, ze wiecej z Szakalem nigdzie nie pojedzie. Chyba ze tramwajem albo autobusem :wink:

a tu się mylisz, bo wczoraj ze mną jechała Gulfem, tylko nie miałem prawa przekroczyć 60 :P

 

-- 4 paź 2010, o 14:05 --

 

a co się jej stało ? znamy ??

wolę się za Nią nie wypowiadać, bo tego to już napewno ja nie przeżyję, będzie zgon na miejscu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakal -no nieźle - dobrze, że nikomu sie nic nie stało.

 

Jak dobrze pamietam to drzewa przy Rondzie Starzyńskiego są dopiero za pasem zieleni i chodnikiem :?: :shock:

 

 

PS. A mówiłem ci, żebyś pojechał na jakieś szkolenie do Czwartka, Wróbla czy Verta a nie ćwiczył na ulicach? :roll:

 

PS. Spot jutro (we wtorek) od g. 19.30 w Gal Moku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie bedzie golfowóz, silnik, napedy i skrzynia pojdzie do golfa :mrgreen: , a bude sprzedam, nie bita, garazowana, nie upalana i blue mica :mrgreen:

golfowóz czy nie golfowóz, ale z przyzwyczajenia oleum sondujesz jak w subaraku :wink:

Ja z przyzwyczajenia popatrzyłem w prawo w bc, mimo tego, że już wiedziałem o co cho :wink:

Golfizna zacna, wręcz pierwszoklaśna 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe to są tutaj:

 

 

 

Rusza największy tor gokartowy w Polsce

 

2010-05-18

Już 22. maja w okolicach podwarszawskiego Konstancina otwarty zostanie największy i najnowocześniejszy tor gokartowy w Polsce - Kart Arena.

Tak swoją karierę zaczynał Robert Kubica, właśnie od ścigania się szybkimi i wymagającymi gokartami. Teraz każdy z nas, kto kocha F1, może pójść w ślady polskiego kierowcy F1. Jazda gokartem to zastrzyk adrenaliny i namiastka najszybszego sportu na świecie - Formuły 1. To również aktywny wypoczynek oraz niebywała frajda i niezapomniane przeżycie. Karting to najprostsza odmiana wyścigów samochodowych, a emocje i przyjemność z jazdy wcale nie są mniejsze niż podczas "prawdziwych" wyścigów. Wyścigi gokartami to doskonały sposób na bezpieczne podnoszenie swoich umiejętności jako kierowcy.

 

Kart Arena to:

- idealne miejsce na aktywne spędzenie wolnego czasu, wieczór kawalerski, imprezę firmową

- tor gokartowy, quady, paintball, samochody sterowane, symulatory, nauka bezpiecznej jazdy

- kawiarnia, 3 sale konferencyjne o bardzo wysokim standardzie, taras widokowy

- klimatyzowana hala o powierzchni 2000m2 oraz 3000m2 powierzchni odkrytej przeznaczonej na tor zewnętrzny

- 13 nowych gokartów EVO 5 renomowanej niemieckiej firmy Rimo (jako jedyne na świecie mają certyfikat wydany przez GS Certyfikat z TUV Rheinland Product Safety - wiodącą organizację bezpieczeństwa w Europie)

- wysoki standard bezpieczeństwa osiągnięty dzięki profesjonalnym plastikowym bandom amerykańskiej firmy SCRIBNER.

- w profesjonalny pomiar czasu renomowanej firmy AMB

- jedyny tor kartingowy w Polsce, który wyposażył gokarty w system on board tak jak odbywa się to w wyścigach F1

- najbardziej rozbudowany w Polsce program szkółki kartingowej dla dzieci

 

Tor czynny:

W dniu otwarcia od 12:00 do 24:00.

Od Pon. do Pt. w godzinach 12:00 - 23:00

Sb. - Nd. W godzinach 10:00 - 24:00

 

Kart Arena

Konstancin-Jeziorna / Szymanów 9

Tel. 605 53 16 17

E-mail: biuro@kartarena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...