Jump to content

Szukam parkingu w pobliżu lotniska Berlin Schonefeld

Roland
 Share

Recommended Posts

Potrzebuję znaleźć parking na 2 tygodnie w pobliżu lotniska Berlin Schonefeld (pod koniec czerwca).

W necie coś znalazłem ale może ktoś z Was korzystał z któregoś z nich i może polecić?

Zależałoby mi na tym, żeby w cenie był transport parking<>lotnisko na tyle dobrze zorganizowany żeby po przylocie faktycznie ktoś był (ew. w miarę sprawnie dojechał).

EDIT: na razie zastanawiam się nad tym parkingiem:

http://www.parkingilotniskowe.pl/parkin ... schonefeld

Pomysl nad rozwiazaniem hotel plus parking. Jedziesz sobie dzien wczesniej , spisz w hotelu a w cenie 1 noclegu masz parking na 2 tygodnie. wychodzi znacznie taniej niz zostawiac gdzies auto. nie pamietam nazwy hotelu, w ktorym ja spalem ale kobieta w recepcji mowila ze to dosc popularne rozwiazanie.

marti dzięki za info ale raczej takie rozwiązanie nie wchodzi w grę (problem z wcześniejszym urlopem).

Chodzi mi głównie o uczciwy parking gdzie po powrocie samochód nadal będzie stał :-) (nie zniszczony) i skąd bez problemu zabiorą mnie na lotnisko a po powrocie z niego odbiorą. Ceny parkingów są porównywalne (rzędu 50E/2 tyg.).

• 7 years later...

a ja dla odmiany zapytam o parking w okolicach Tegel (TXL) . Albo hotel na dobę, gdzie można zostawić samochód na parę dni z opcją transferu na lotnisko.

Edited by pumex1
Tegel, nie Tempelhof :)

11 godzin temu, pumex1 napisał:

a ja dla odmiany zapytam o parking w okolicach Tegel (TXL) . Albo hotel na dobę, gdzie można zostawić samochód na parę dni z opcją transferu na lotnisko.

Przy lotnisku masz parking, zdaje się ze 40€ płaciłem za dobę. 

• 2 weeks later...

https://www.mein-parken.de/

korzystałem bardzo wiele razy, nigdy nie było problemów, absolutnie żadnych, nawet z transportem sprzętu windsurfingowego czy takimi rzeczami jak fotelik dla dziecka. Na parkingu darmowa i czysta toaleta, gorąca woda, kawa, sofa...możesz zostawić kluczyki i dokumenty na przechowanie, jest też opcja zadaszonego parkingu.

pozdrawiam,

MR