Skocz do zawartości

Brak możliwości przedłużenia gwarancji w Subaru


Ossa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przedsiębiorstwa ubezpieczeniowe generalnie wychodzą z założenia, że przy samochodach nieco starszych ryzyko jest większe, gdyż właściciele tym częściej decydują się na zawarcie ubezpieczenia, im więcej mają problemów.

Tak więc ubezpiecznie będzie oferowane, lecz dla samochodów używanych będzie droższe.

 

Przewidziane są jakieś limity przebiegu samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy zamiast "walczyć" z Dyrekcją albo/i dopłacać za ew. dodatkowe "gwarancje" nie lepiej sprzedać te pojazdy tym, którzy się jeszcze nie zorientowali ?

 

Diesla nie sprzedają w US zapewne dlatego, że jeden process zbiorowy 'class action' załatwił by temat raz a dobrze....

 

W zeszłym roku poszukując jakieś 4x4 (na przebudowy) spotykałem w ogłoszeniach wiele ofert sprzedaży suzuki grand vitara turbo diesel w dobrych cenach w wieku 1-2 lata. Zdziwiło mnie to, ale dalsze drążenie tematu wykazało masowe problemy z turbinami na 80/90 kkm (te diesle były od renault).

 

Mam wrażenie czytając forum, że z diesel subaru jest jakoś podobnie (sprzęgła, dpfy, branie oleju itd) - Może szkoda czasu na kopanie się z koniem .... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W nowym "Auto Moto" w teście "24 SUV-y i Crossovery" jest informacja ,że możliwe jest wykupienie przedłużonej gwarancji do Forestera 5 lat/150 000 km za 3285 zł .Czy to jest oficjalna informacja i rzeczywiście jest taka możliwośc i czy dotyczy to tylko nowo zakupionych samochodów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie możliwość wykupienia takiej gwarancji dla auta zakupionego poza SIP ,

o takiej wersji nie słyszałem....... :roll: .....trzeba czekać na oficjalną odpowiedz........ :wink:

 

Czy taka gwarancja wykupiona poza SIP dla auta zakupionego poza SIP będzie przez SIP honorowana?

 

Przy tej okazji pozwolę sobie na nieznaczne odbiegniecie od tematu i zapytać w jaki sposób będzie realizowana pierwotna gwarancja na auto zakupione w sieci dealerskiej w Niderlandach i w NL zarejestrowane. Gwarancja ważna jest do listopada a w sierpniu pojazd zostanie zaimportowany i zarejestrowany w Polsce.

Czy taka gwarancja będzie uznana z urzędu czy będzie potrzeba wykonania jakiś dodatkowych czynności? Forester wraz z kierownikiem zamieszka w Poznaniu gdzie zostanie powierzony pod opiekę poznańskiemu ASO "Kocar".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...