Skocz do zawartości

nie wkreca sie w obroty


darorallyteam

Rekomendowane odpowiedzi

witam , mam pytanko co do mojej subarki ktora stała jakis czas i nie wkreca sie w obroty , jak dodam gazu dobrze nawet nie grzebnie kołami , co to moze byc dodam ze autko stało pare miesiecy w niemczech teraz jest u mnie odpaliłem ale szału nie ma , silnik to 1.8 subarka 94 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale 1.8 to raczej kołami nie grzebnie,turbo gt też raczej z biedą ciężko,pamiętaj że mamy napęd 4X4 przód ciągnie a tył odpycha tak że na suchym raczej ciężko poszaleć.A twój model ma chyba tylko 103 kunie co na cztero napędowca niewiele,będzie fajnie jeżdził na zakrętach,w zimie i na plazy a le na suchym to raczej nie popiszczysz,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o piszczenie oponami :) ale wiesz jak mu dodam gazu tak gwałtownie wskazówka obrotów podskoczy do 4 tys , a gdy spokojnie ruszam w miare systematycznie coraz wiecej gazu dojdzie pod czerwone pole . zdaje sobie sprawe ze to nie 400 koni ale o dynamike mi chodzi i o to by silnik rowno pracował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o piszczenie oponami :) ale wiesz jak mu dodam gazu tak gwałtownie wskazówka obrotów podskoczy do 4 tys , a gdy spokojnie ruszam w miare systematycznie coraz wiecej gazu dojdzie pod czerwone pole

 

Robisz to na luzie czy na biegu?

 

zdaje sobie sprawe ze to nie 400 koni ale o dynamike mi chodzi

 

1.8 i dynamika to trochę sprzeczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu sprzęgło ci się ślizga? Bo rozumiem że chodzi Ci o płynność przyspieszania? Gdy robisz to gwałtownie to obroty skaczą do 4tysi ale auto nie przyśpiesza,natomiast gdy robisz to płynnie ale pomału to auto przyśpiesza,czy dobrze rozumuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana

szczur75, a coś Ty myślał? że baba GTkiem dłubanym jeździ?

poza tym czy ja wyglądam jak dziewczynka? :P

toć nawet Harvester bardziej kobiecy ode mnie jest... tak z wyglądu jak i w obyciu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie że znalazłeś przyczynę, a już ci miałem pisać abyś zerknął czy ci się ktoś nie wprowadził do obudowy filtra powietrza :mrgreen: - mało prawdopodobne ale niestety prawdziwe.

 

-- 13 maja 2011, o 10:23 --

 

przez 6 m-cy chata pusta to trzeba brać, co tak będzie stała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik to 1.8 subarka 94 r

 

no z takiego potwora to powinieneś się spodziewać nieustannego dymu z opon....

 

a teraz się obudź, chłopie, sto i trochę koni ( za młodu...) , napęd na 4 łapy, 1300 i trochę masy.......czego się spodziewasz? ? ?

 

w podmęczonym GT czy WRXie ciężko zapalić gumę przy starcie, a ty oczekujesz tego od 1,8L N/A.........

 

 

knołhoł by emotorsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motorOla, nie musze sie budzić , na temat samochodów mógłbym cie pouczyć troszke jezdzić nie zrozumiałeś co napisałem to nie wtracaj swoich madrych myśli , pytałem ogólnie czy 1,8 grzebnie kołami bałem sie o sprzegło po prostu czy ok jest nie miałem okazji jeżdzic tym modelem,a co do mocy w mojej rajdówce jest wystarczajaco duzo i nie mam trudnosci zajać lepszych czasów być moze twoich kolegów co śmigaja subarkami. Subaru ma słózyc bardziej mojej zonie i dziecku pojazd jako w miare bezpieczny a nie do grzebania kołami jak piszesz no ale cóż na forum można wszystko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
słózyc
jeżdzic

 

nie no, błagam... :roll:

służyć

jeździć

:wink:

 

a tak poza tym - ogólnie udany post, dawno się tak nie uśmiałam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morgiana, patrząc na ilość twoich postów masz ich dużo zajmij się pomaganiem ludziom jak ich krytykowaniem za błędy, mamy na forum motocyklowym kobietę która właśnie poprawia ludzi, a na temat motocyklów nie ma pojęcia , skoro na pierwszy motocykl kupiła sobie cbr litra hehehhe , no ale jako tako dusza towarzyska jest na zlotach i przynajmniej mniejszość tych niedowartościowanych mężczyzn ma frajdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morgiana, patrząc na ilość twoich postów masz ich dużo zajmij się pomaganiem ludziom jak ich krytykowaniem za błędy, mamy na forum motocyklowym kobietę która właśnie poprawia ludzi, a na temat motocyklów nie ma pojęcia , skoro na pierwszy motocykl kupiła sobie cbr litra hehehhe , no ale jako tako dusza towarzyska jest na zlotach i przynajmniej mniejszość tych niedowartościowanych mężczyzn ma frajdę

ja nic nie rozumieć ta polski język :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...