Skocz do zawartości

JAZDY WARSZAWSKIE


seb27

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

seb27, :roll: ogarnij się chłopie - nikt tu nie będzie "piał" że sobie wrx-a kupiłeś i chcesz "jazdy"

 

tu masz namar na ekipę Warszawską http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=10&t=103894&view=unread#unread

 

i więcej pokory życzę...

 

nie rozumiem czemu życzysz mi pokory, a ja wcale nie chce żeby ktoś piał!!! a szczególnie osoba która chce żebym się ogarnął,

chłopie początki w nowym świecie są zawsze ciężkie a ja chciałbym się bliżej poznać, a nie się czymś chwalić robiłem to jak miałem 10 lat

nie bierz mnie swoją miarą :D

dzięki za lina mam go już, poszukam sobie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo... jaki fajny temat :shock: Jazdy to ja mam zazwyczaj tak od 0,7-1L na głowę i to niekoniecznie warszawskie :mrgreen:

 

 

OOOO oto właśnie mi chodzi, kuszące to 07 bo po 1l zawsze mnie ciągnie po więcej, ale potem za bardzo cierpię :wink:

jakaś propozycja? 8)

seb27, dobrze że masz, ja nic nie biorę do siebie, a moja miara - moja sprawa - powodzenia i do zobaczenia na pojeżdżawkach

 

-- So maja 07, 2011 4:24 pm --

 

seb27' date=' dobrze że masz, ja nic nie biorę do siebie, a moja miara - moja sprawa - powodzenia i do zobaczenia na pojeżdżawkach[/quote']

ok, do zobaczenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termin znajdziesz w odpowiednim watku ale panuje taka zasada ze "nowy" kupuje wszystkim ze spota po baku paliwa i stawia kazdemu zestaw w McDonaldsie - zapraszamy :mrgreen:

hehehehe tylko że do wylanowa straaasznie daleko;) nad zestawem pomyślimy :mrgreen: co do baku mogę obieca jak 1l będzie po 3 PLN w tedy kupie! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seb27, zamiast nastawiać się typowo na "warszafkę" - szukaj info w Spotkaniach forumowych - nt. pojeżdżawek

 

np. 09.05 Fitnes organizuje takową w Kielcach

 

28.05 vercik w Nowym Mieście nad Pilicą

 

w między czasie znajdzie się nie jeden Ułęż

 

 

ogólnie nie spodziewaj się ustawek , a'la 1/4mili - ot nie ten typ auta - nocami to się śpi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nocami to się śpi :D

 

Chyba, że jest zima i sporo śniegu. To się nie śpi tylko odwiedza parkingi marketowe :P:twisted:

 

no markety miło wspominam jeszcze nie będąc w posiadaniu :D

 

-- So maja 07, 2011 5:19 pm --

 

seb27, zamiast nastawiać się typowo na "warszafkę" - szukaj info w Spotkaniach forumowych - nt. pojeżdżawek

 

np. 09.05 Fitnes organizuje takową w Kielcach

 

28.05 vercik w Nowym Mieście nad Pilicą

 

w między czasie znajdzie się nie jeden Ułęż

 

 

ogólnie nie spodziewaj się ustawek , a'la 1/4mili - ot nie ten typ auta - nocami to się śpi :D

 

dzięki za info kolejny raz, również kolejny raz nie pisz o czymś skoro nie wiesz jak jest...

 

NA WSZYSTKO PRZYJDZIE CZAS I PORA, W TEDY SIĘ SPOTKAMY I ZOBACZYMY CO Z TĄ 1/4 mili może tam będziesz miał szanse :wink:

 

Na razie muszę zakupy zrobić opony itp itd poza tym jest jeszcze praca praca praca na Marywilską zawsze chętnie w zimę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA WSZYSTKO PRZYJDZIE CZAS I PORA, W TEDY SIĘ SPOTKAMY I ZOBACZYMY CO Z TĄ 1/4 mili może tam będziesz miał szanse :wink:

 

:D to zabrzmiało jak wyzwanie - ok, nie stracę :D - niechaj będzie tak jak mówisz :lol:

 

seb27, a teraz już bardziej poważnie - mówiłem Ci już co i jak...

 

ja także rózne fora w życiu przerobiłem - ale tutaj jesli zaczniesz jako "hardy krzykacz" (nie twierdzę że taki masz charakter), to kariery nie zrobisz... nie traktuj tego jako przytyku, ot widziałem już paru takich "sebów" i wiem jak się to przeważnie kończyło - z mojej strony masz pełne wsparcie , jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA WSZYSTKO PRZYJDZIE CZAS I PORA, W TEDY SIĘ SPOTKAMY I ZOBACZYMY CO Z TĄ 1/4 mili może tam będziesz miał szanse :wink:

 

:D to zabrzmiało jak wyzwanie - ok, nie stracę :D - niechaj będzie tak jak mówisz :lol:

 

seb27, a teraz już bardziej poważnie - mówiłem Ci już co i jak...

 

ja także rózne fora w życiu przerobiłem - ale tutaj jesli zaczniesz jako "hardy krzykacz" (nie twierdzę że taki masz charakter), to kariery nie zrobisz... nie traktuj tego jako przytyku, ot widziałem już paru takich "sebów" i wiem jak się to przeważnie kończyło - z mojej strony masz pełne wsparcie , jakby co

 

no to najwyraźniej mnie nie zrozumiałeś albo nie chcesz, nie będę się w to zagłębiał...

Ani zemnie krzykacz ani karierowicz, dzięki za wsparcie :wink: mam nadzieje że się przyda.

Ja nie wiem jak się kończyło to wśród sebów, ja dopiero zaczynam, próbuje nawiązać kontakt może i prawda że nie w taki sposób chociaż poskutkował ;)

Zamierzam kontynuować tradycje pojeżdżawek ale w swoim czasie,

rozumiem ze jesteś częstym gościem na "torach" więc mój samochód musisz znać przynajmniej kojarzyć WRX na NO

Nie mam tyle czasu co poprzednik zresztą on pewnie nie raz skorzysta i się pojawi zamiast mnie :roll: wydaje mi się że ja dużo gorzej od niego nie umiem sterować :wink: wiec do zobaczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo chłopak pogrywa :wink:

 

Hardo musisz sobie radzić za kierownicą, bo tu nie ma ogórków.

 

Stawiam litra pędzonej na myszach, że na pierwszej pojeżdżawce dostaniesz w dupsko :)

 

oczywiście że dostane :wink: przesadził z ta milą :D a litra spoko ja postawię :lol:

tak jak napisałem ja zaczynam i wkupić się trzeba :mrgreen:

 

jak powyżej carlos-wrx napisał ciężko mi sie z tym było zgodzic, naprawdę pokory mi nie brakuje... mam nadzieje że będzie mi to dane poprzeć spotkaniami i mam nadzieję że się dużo nauczę :lol: i mnie polubicie ... a dosyć tych wyznań :oops:

DO ZOBACZENIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze jesteś częstym gościem na "torach" więc mój samochód musisz znać przynajmniej kojarzyć WRX na NO

 

 

kupiłeś samochód Elberotha - nice... (jesli nic sie nie zmieniło - to korzystasz z mojej poprzedniej skrzyni :))

 

czyli fure już masz naszykowaną do zabawy - z tego co wiem poprzednik nie oszczędzał na aucie i na setupie...

 

 

...a więc - chętnie poznam co potrafi "Total Seria" pod rządami kolejnego usera :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a więc - chętnie poznam co potrafi "Total Seria" pod rządami kolejnego usera :D

 

pozdrawiam

 

 

 

...ahhhh musiałeś znowu mnie skubnąć :D

 

gdzie mi do ciebie i twojej maszyny, ale oczywiście mam taką nadzieje, tylko obawiam się że po wakacjach ... straszna presja, muszę potrenować, a poważnie to żonę mam przy nadziei ooo już mi gada że głupoty mi w głowie hehehe ciężki czas, motocykl już odstawiłem :!: myślałem ze chociaż 2 śladem pośmigam ale raczej nic z tego nie będzie :(

 

...wspominał coś o skrzyni, chodzi dobrze tylko pamiętam że wspominał mi o zębach nie całej, muszę się zapytać.

 

pozdrawiam,

 

ps. co złego to nie ja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...