Skocz do zawartości

JAZDY WARSZAWSKIE


seb27

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

seb27 - "You talk the talk. Do you walk the walk?"

 

Cinek76 co ty się tak napinasz :?: :mrgreen:

 

-- Śr maja 11, 2011 9:44 am --

 

wy tu pitu pitu z kolegą , a kolega seb "odziedziczył" auto z poważnym kapitałem... skoro auto ma potencjał, to ciekawe jaki potencjał ma driver :)

 

zamiast spamować zróbcie aby "Total Seria" wróciła do "obrotu" :)

 

no witam :D

...oooo mądre słowa :!: pomożecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dostałem ostrzeżenie za obrazek: "chyba sobie żartujesz szanowny kolego" :P

Teraz to juz napewno wisisz bak paliwa. A jak się wypierasz tymi 3 zł to zrobimy tak:

 

pojemność baku: 60L

Na dzień dzisiejszy wejdzie ok 45-50 L

Koszt przy cenie 5.20 za 1 L (mam diesla :( ) - 45 x 5.20 = 234 zł

przy cenie 3 zł za 1 L - 45 x 3 = 135 zł

 

Ilość litrów, którą powinieneś wlać aby wyszło Cię tyle samo co tankowanie do pełna przy cenie 3 zł za 1 L - 135 zł / 5.20 zł = 25,96 L

 

Czyli wisisz mi niecałe 26 litrów paliwka. BP Ultimate Diesel ONLY ;)

 

 

Niech sobie każdy tak wyliczy i będziemy mieli elastyczne dopasowanie się do panującej obecnie sytuacji przy założeniu jakie podał kolega seb27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dostałem ostrzeżenie za obrazek: "chyba sobie żartujesz szanowny kolego" :P

Teraz to juz napewno wisisz bak paliwa. A jak się wypierasz tymi 3 zł to zrobimy tak:

 

pojemność baku: 60L

Na dzień dzisiejszy wejdzie ok 45-50 L

Koszt przy cenie 5.20 za 1 L (mam diesla :( ) - 45 x 5.20 = 234 zł

przy cenie 3 zł za 1 L - 45 x 3 = 135 zł

 

Ilość litrów, którą powinieneś wlać aby wyszło Cię tyle samo co tankowanie do pełna przy cenie 3 zł za 1 L - 135 zł / 5.20 zł = 25,96 L

 

Czyli wisisz mi niecałe 26 litrów paliwka. BP Ultimate Diesel ONLY ;)

 

 

Niech sobie każdy tak wyliczy i będziemy mieli elastyczne dopasowanie się do panującej obecnie sytuacji przy założeniu jakie podał kolega seb27

 

lubię to :mrgreen:

 

hahaha żeby tak nasz minister Roztworski umiał liczyć, dzisiaj pewnie byśmy jeździli za darmo :idea:

 

twoja idea jest słuszna, tylko ja napisałem że jak paliwo będzie po 3 PLN to w tedy zapłacę a po za tym brak uwag :wink:

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast spamować zróbcie aby "Total Seria" wróciła do "obrotu"

ale to przeciez proste jest:

- 21 maja - Puchar Toru Slomczyn - niedaleko, nie trzeba pilota, dobry trening przed Cyna (szutry) - zapisy ruszyly juz dzis na stronie AK Rzemieslnik

- 28 maja - Cyna (nie bylem nigdy ale skoro slomczyn to tez szutry) albo pojezdzawka u Verta (lotnisko w NMnP - betono-asfalt)

- 12 czerwca - 5 Pojezdzafffka emotorsportowa w Toruniu (tor RC - asfalto-szuter).

 

pewnie jeszcze cosik w Ulezu sie trafi i jest w czym wybierac.

seb27, mozesz do Torunia 12.06 pojechac, tylko bedziesz sie musial starac, zebys nie blokowal jak moim saxo 98KM bede Cie doganial :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gendziu, no jak bylem na 4P to pozaru nie bylo, ale prawy kierunek zamienil sie w kwietnik, bo zamiast lampki nabralo mu sie trawy po lekkim kontakcie z ziemna banda ;) niestety po tym zdarzeniu bylem tak przejety, ze nie zrobilem zdjecia, czego zaluje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oficjalnie informuję drogich kolegów że urodził mi się Gabryś 8)

 

Od czerwca zaczynam zabawę, inwestycja w 2 koła, zrobię przeglądzik może coś tam dłubną i w tedy skusze się na wasze propozycje :lol:

 

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

Wszystkim życzę udanych boków, takich jakie robiłem wioząc żonę do szpitala, lało... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...