Skocz do zawartości

Zbliża się ten moment... co na pierwsze auto!?


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z panzerwagenow to moze golf mk3 albo passat b4?

1.8/90 N/A albo 1.9TDi/90 - jeden świetnie dogaduje się z gazem i dobrze znosi trudy eksploatacji, drugi zaś łyknie wszystko, łącznie z olejem hydraulicznym z wózków widłowych.

Części zamiennych masz od groma i jeszcze troche, w każdym zakresie cenowym. Każdy mechaniur Ci go ogarnie.

Zawieszenie jedne z prostszych (McPherson ze stabilizatorem i belka skrętna), ktorego pancernosc nie jeden raz potwierdzono w boju ;)

 

na 35l zbiorniku LPG robilem 400km w trasie, swojego sprzedalem za 3500, wiec za 5 koła znajdziesz zadbane egzemplarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punto mk1 odradzam. Skok lewarka to jakies 30cm i niemozliwosc szybkiej zmiany biegow.

Fabrycznie jest to miekka konstrukcja i aftermarketowy (nie tuningowy) zawias raczej trzyma sie tej charakterystyki.

 

Czemu tak sie uparles na tak male auta? Passat akurat jest piknikowym autem :mrgreen:

Wezmiecie w 4 sie spakujecie do bagaznika (akurat bedzie), po sciepie koszt paliwa bedzie smiesznie niski (mnie trasa z wroca do warszawy kosztowala tyle, co pociag), a jak bedzie glosno w noclegowni (namiot/pokoj/domek) a cieplo na dworze, to w 2 osoby mozna spac na dachu (sprawdzony motyw :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Lanosa wcale bym nie wybrzydzał. Za 100 zł masz torbę części. Można znaleźć naprawdę fajny egzemplarz z alufelgami, klimą i welurem w tej cenie. Sam się kiedyś bardzo mocno zastanawiałem nad Lanosem. I gdyby nie okazyjna Impreza od Grześka to bym teraz Lanosem jeździł :wink:

 

Dopisałem Ci jeszcze tam wyżej Ibizę i Felicję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc jest mi obojętna, a lepiej, żeby była mała bo mniej pali

 

Myślę, że może być wręcz odwrotnie.

Ech, fajny wątek - też niedługo założę podobny ;) i tak sobie myślę, że chyba wolałbym jednak większe auto. Byłoby miło się nie zabić, co? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie miałem napisać "lanos" ;-)

znajomy ma i bardzo chwali, podobno się nie psuje .. jeśli nawet to tanio się naprawia, dużo części pasuje np. od astry, kpl zawieszenie to wydatek ok 400zł, tak samo hamulce ;-) (kpl. na obie osie)

a jak by co, to zdejmiesz znaczki i powiesz wszystkim, że kupiłeś nową imprezę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
Moc jest mi obojętna, a lepiej, żeby była mała bo mniej pali

 

źle myślisz :D

będziesz deptał i wtedy będzie dużo palić.

 

civik albo starlet, taniej i bezawaryjniej nie będzie

civic drożej jeździ i droższy nieco w naprawie, bo więcej rzeczy może się popsuć (Starlet jak się jakimś cudem popsuje to naprawisz młotkiem i śrubokretem :P) no i starletka lżejsza i zrywniejsza.

ale co kto lubi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
Plusem i to niewątpliwym hondy jest to, że jest większa i ma lepsze materiały w środku... :P :wink:

 

no dobra... nie będę wnikać w szczegóły... ale fakt, młodemu chłopakowi może się przydać obszerniejsze nieco i ładniejsze w środku :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

civ 5 gen HB proponuję. jak chcesz bardzo tanio - to 1.3. tyle, że to sie ledwo turla. jak może być ciut drożej - to 1.5. to już całkiem jeździ.

pytanie jeszcze, ile masz wzrostu ;)

ja się na ten przykład w starletce nie mieściłem, natomiast w civie bardzo komfortowo.

części co prawda są rzeczywiście ciut droższe - ale za to w zasadzie się nie psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...