Skocz do zawartości

Podroze Plejadowe 2011


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie dlaczego jesteś jego posłańcem :idea:

 

właśnie nie wiem :mrgreen: może to też było związane z treningiem :mrgreen: :|

Może tak bo oficjalnie właśnie wszedłem do domu i skończyłem trening weekendowy ... no chyba, że wysączę jeszcze piwko, no może dwa ... bo rano do roboty :twisted:

 

Co do miejsa, to pierwszy parking za Strykowem jest za zjazdem na Kutno (droga 702) i jest zwykłym parkingiem z WC. Z tego co pamiętam to następny parking ze stację Orlenu jest za zjazdem Emilia (węzeł z krajową 1). z tego co wiem to chyba nawet we wtorek towierają tam KFC ale muszę sprawdzić.

Pozostaje jescze duży parking przy Hotel 500 w Strykowie ale trzeba zjechać z Autostrady.

 

No to jaka decyzja??? :wink:

 

A co do godziny to chyba nie dacie rady na 11 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 463
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

500 w strykowie nie znam, tzn oczywiscie kojarze ze jest, ale jakoś nie mam w głowie wielkości parkingu z którego moglibysmy skorzystac. Jesli siekla potwierdza ze bedzie ok to bez problemu mozemy sie tam spotkać, dla warszawskiego to jest po drodze.

 

Kawałek dalej w stronę wawy (mniej niz 1 km) jest tez parking przy tym jeziorku, gdzie zwykle zieloni czatują na TIRy, tam tez jest bardzo duzo miejsca, wiec moze tam.

 

Ten parking który pierwotnie wybralismy na miejsce spotkania (zaraz za początkiem autostrady) to rzeczywiście tylko WC, ale za to baaaaardzo duzo miejsca, gdzie mozna bez problemu chwilę poczekać.

 

Nie pamietam gdzie jest najblizsza stacja na autostradzie, ile to km od początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4a. Konwój katowicki wyjazd 10 - Stacja BP na A4

1. Cichaczu

2. ScorpioGemini

3. Pablo40

4.

 

Żelazny, Primar jesteśmy w kontakcie.

Ola z Krystyną się dołaczą w Katowicach

 

Reza, poczekacie we Wrocku na nas Powinniśmy być na 12.

 

Właśnie miałem pisać o której wylatujecie. Jadę z okolic Krakowa więc będę na BP.

 

Aha, jedno pytanie do ogółu - bo miałem wyjeżdżać wcześniej żeby być na 10 rano już na miejscu, ale sądząc po tym, że wszyscy jakoś się nie spieszą to rozumiem, że jak dojedziemy później to nie rodzi jakiś negatywnych konsekwencji typu zabieranie punktów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak btw to myślę, że my możemy się ustawić ok. 8,20-8,30 na Siekierce

 

 

Jakie 8.30 na Siekerce :?: :evil:

 

8.30 to macie być na Olrenie :idea:

 

 

Allrad, jak to się ma do Twojego logicznego :wink: twierdzenia, "jak wyznaczymy późnieszą godzinę zbiórki, to wcześniej wyjedziemy, bo wszyscy punktualniej przyjadą" :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4a. Konwój katowicki wyjazd 10 - Stacja BP na A4

1. Cichaczu

2. ScorpioGemini

3. Pablo40

4.

 

Żelazny, Primar jesteśmy w kontakcie.

Ola z Krystyną się dołaczą w Katowicach

 

Reza, poczekacie we Wrocku na nas Powinniśmy być na 12.

 

Właśnie miałem pisać o której wylatujecie. Jadę z okolic Krakowa więc będę na BP.

 

Aha, jedno pytanie do ogółu - bo miałem wyjeżdżać wcześniej żeby być na 10 rano już na miejscu, ale sądząc po tym, że wszyscy jakoś się nie spieszą to rozumiem, że jak dojedziemy później to nie rodzi jakiś negatywnych konsekwencji typu zabieranie punktów?

 

Poczekamy w Kato na Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weźcie pod uwagę że warszawa zabiera później kilka innych grup po drodze, jak wy dacie ciała zaraz na starcie to sie wszystko rypnie i się w życiu nie zgarniemy ze wszystkimi.

 

Ustalcie ze wyjazd jest punkt 9, kto będzie to bedzie, reszta podgoni i złapie nas na kolejnych postojach

 

Bartek, Śmiechu jutro bedzie miał dla was oklejenie, zdzwon sie z nim i umówcie sie na odbiór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z kim, kiedy jeśli chodzi o wyjazd z Krk?

 

Jak na razie to ja jadę tylko bo jak pisze Cichaczu, Primar ma ponoć wiedzieć pojutrze wieczorem a Żelazny jedzie jeszcze na BB. Także jak chcesz to możemy się ugadać o 9.00 gdzieś na wyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...