Skocz do zawartości

Tankujecie te 98 Verva albo V Power?


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

Ile u was taki v-power kosztuje? Ja osobiscie probowalem rozne paliwa, lacznie z jakims bezsiarkowym ze statoila i zadnej roznicy nie odczulem, na wszystkich jezdzilo mi sie tak samo i bylo takie same spalanie. Silniczek mam K16 1,6 rovera.

U mnie okolo $2.5 za galon(3.78 Litra)

 

bylo niedawno takie porownanie w 5th gear, 3 roznych typow paliwa i dopiero w imprezie zrobilo jakas roznice, auta n/a taka sama moc mialy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 512
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ile v-power u Ciebie kossztuje? I która v-power? Bo zdaje się, że liczby oktanowe też są inne w USA niż EU i na dodatek inaczej liczone?

inaczej sa liczone 93=98, 91=95, 89=93.

Zobacz post powyzej co do ceny.

Ja nie tankuje niczego poza 93 i 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja przed swietami bylem na stacji Auchan i tam 98 bylo po 3.78 :| tyle, ze strach troche lac takie paliwo jak jest czasem tansze od 95 na innych stacjach ;) w koncu musza miec jakis powod zeby dawac taka cene.. ;)

A co do tego, ze producent zaleca 98 a pozwala lac 95 to tak ma moja mama (golf V 1.6FSI) i sprawdzalem jak sie auto zachowuje zarowno na 95 i na 98 biorac paliwo z tej samej stacji i musze powiedziec.. jest odczuwalna roznica m.in. w przyspieszeniu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez święta byłem znów koło Zawiercia i na wspomnianej BP : 98Ultimate po 3,78 - bez komentarza...

a w zagłębiu dalej kurka o wiele drożej...

ta stacja to ewenement jakiś....

 

No ale dlaczego, kurde a u mnie 4,19 w morde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie okolo $2.5 za galon(3.78 Litra)

 

czyli cos kolo 2,12 zl za litr. miod.

Pamietam takie czasy kiedy za 10zł zalewałem do mojego malucha ponad 5 litrów benzyny :(

 

No to ja przed swietami bylem na stacji Auchan i tam 98 bylo po 3.78 Neutral tyle, ze strach troche lac takie paliwo jak jest czasem tansze od 95 na innych stacjach W koncu musza miec jakis powod zeby dawac taka cene..

 

Powody sprzedaży taniego paliwa nie musza być związane z zyskiem akurat stacji paliw przy markecie, ale moga tylko zciągać klientów do marketu.

Ale faktem jest , że szefowi mojego znajomoego benzyna z Auchan zamarzła w baku przy -15C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stanach to benzyna wcale nie jest taka tania. W arabii saudyjskeij 50gr litr, w emiratach o ile nie pomyliłem 20gr/litr i uwaga w Wenezuelii 5 groszy litr PB :shock:

Kiedyś w raidio podawali ceny. od razu sprawdziłem czy daleko do Wenezueli mamy-ale daleko :cry:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powody sprzedaży taniego paliwa nie musza być związane z zyskiem akurat stacji paliw przy markecie, ale moga tylko zciągać klientów do marketu.

Ale faktem jest , że szefowi mojego znajomoego benzyna z Auchan zamarzła w baku przy -15C

no to konkretnie! no i wlasnie chodzi...czasem lepiej troche przeplacic, zeby pozniej nie miec jeszcze wiekszych problemow niz troszke bardziej uszczuplony portfel.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...